Neįleisti 96 nelegalai, migrantų stovykloje – konfliktai: afrikietė kandžiojo tris pareigūnus

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Pareigunus nuo pasiutligės reiktu paskiepinti neaišku kuo ta negre gali sirgti.

you now

you now portretas
party is over, guests go home!

med

med portretas
oi skausmingos injekcijos i pilva daba?

Loni

Loni portretas
Šita išsigimėlė vampyrė įkando pareigūnams??? Neduok Dieve, gal kokią ebolą ar delta užkrės. Šliužai, skėriai, atmatos atakuoja Lietuvą. Kas per vyriausybė, kad nesusitvarko su tais atbėgėliais? Elektrą paleisti palei tvorą!

Lauris

Lauris portretas
Va kas darosi su babajom gal ji norejo sekso kad ikando

Jooooooooooooooo \\\\\.../////

Jooooooooooooooo  \\\\\...///// portretas
tame bezdžionyne kanibalizmas kasdienybė.Pupų (upo) dėdę Afrikoje vos neišvirė pietums,spėjo kumpius išnešti su savo kemperiu.Kvieskit koncervai jų dar daugiau,tai korone nemirsit.

Kąąąą

Kąąąą portretas
AR JŪS JUOKAJAT? Kokio velnio mes šiuos gyvulius apskritai priiminėjame??

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
koncervu troliui dėdė ignui subinlaizi koncervu paziurek i ka jie paverte Lietuva

Spaliukas

Spaliukas portretas
Siena turi buti saugoma !!! Antras suvis i kojas Tegu butu 10 nukaltu uztai butu pamoka tukstanciams Ir pajungti elektra Po galais tai siena ar Ne!!!!!!

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Šaudymas gyvų žmonių kulkomis - tai jau karas. Tai jau agresija. Jau reikia organizuoti naują Niurnbergo teismą agresoriams. Ko laukiama???

Vika

Vika portretas
Dantis išmušti ir daugiau nesikandziotu.Niekam jie čia nereikalingi.As jų taip nekenčiu.kad gaila kad ne mano valioj juos istremt.

nuzmogejamas

nuzmogejamas portretas
Toks apsileidimas tais pabegeliais,tokias ponickas istremti atgal i baltarusija ir tegu kanda batkai ,kiek mes dar ziuresim i tuos nusikaltelius,kodel is ju nepareikalaujama susimoketi uz siuklynus padarytus,kur jiems baudos,jie buvo baznycioje kaimo,prisiko,priderge ,juos paeme ir pristate i centra,kur matyta toks ju elgesys,kiek nieko nesako,baudo nera,gyvena kaip kiaules o mes ziurim dar bobos nesa laukneseliu,o jie sika kur papuola ir zvengia is tokios tvarkos,idomu jeigu ju meceteje kas prisikto kas butu aaaaaaaaaa,durniu-tvarka,kas nori tas izdivalkas daro po nosim,o musu dar sneka apie zmogaus teises,o kur musu teises,kas i tai atsakys,ponai ne viso mastymo,

Pipo

Pipo portretas
this are the begin off the problems with tat people , look to other country's and open the aye . only problems this shit.

cha ...kada sis afrikieciu ,irakieciu ,afganistanieciu

cha ...kada sis afrikieciu ,irakieciu ,afganistanieciu  portretas
sbrodas paleistas ,,,,,integruotis y visuomene ,,,,iseis y gatves ir prades ,,, laisviu,,,, prasyt , lietuvos policajams ateis liudnos dienos [ cia jums ne pries tautiecius provokacijas rengt suiminet ,zemint , ir apiplesinet] ... bijosit snukius iskist kaip amerikoj ...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių