Kauno pareigūnams kliuvo Kėdainiuose – nežymėtą automobilį apmėtė tepalais

Grįžti į straipsnį

Kaunietis

Kaunietis portretas
Malaciai taip ir toliau nes tai pinigu darimas

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Man, kaip lietuviui, labai gaila ir graudu žiūrėti tokių apgailėtinų ir, iš rašto bei mąstymo matyti, degraduojančių žmonių komentarus, kuriuose pritariama tokiam elgesiui kaip maišelių su tepalais mėtymas į nežymėtus policijos automobilius. Be pareigūnų gatvėse būtų žymiai baisiau. Turbūt, būtų taip, kaip buvo per pirmuosius metus po nepriklausomybės atkūrimo, o gal ir baisiau. Taigi Lietuvos policijos darbu galima tik didžiuotis. Žinoma, pasitaiko ir klaidų, ir nelabai pavyzdingų pareigūnų, bet tokių yra labai nedaug ir policijos darbas nėra lengvas. Jie - mūsų angelai sargai. Taigi labai gaila ir netgi pikta skaityti tokių degradavusių žmonių komentarus, kurie pritaria tokiam absurdiškam elgesiui su Lietuvos policijos pareigūnais, nes jie, kaip jau sakiau, yra didelės pagarbos verti žmonės.

Pereira

Pereira portretas
Šaunu,taip ir toliau reikia kovoti

Geras soferis

Geras soferis portretas
Gerai bicai ar mergynos padare! Visiem taip reiketu :)

Sauliui

Sauliui portretas
Tu,berašti,geriau lietuvių kalbos pasimokyk,nes svetimą gėdą už tave jaučiam...

Buvo nežymėtas

Buvo nežymėtas portretas
tapo- pažymėtu.

Paulius

Paulius portretas
Agirdi ka cia svaigsti kokie lenkai kedainiuose nera nei vieno lenko bl. Tegu nevaziuoja u savo tuo patruliu masina i kedainius tegu geriau savo tam kaune patruliuoja.

saulius

saulius portretas
Sudeginti reikejo,pagarba siems drasiems zmonems,istorija prisimena tik drasius zmones,o musorai ira buoziu sunys kurie tik pries paprastus zmones ira ereliai visagaliai

zbignevas

zbignevas portretas
SAUNUOLIAI TIKRI LIETUVOS PATRIOTAI. TAIP IR TOLIAU SU PEDAIS REKETUOTOJAIS KOVOT. :)))

Argi jus nežinot

Argi jus nežinot portretas
kad Kėdainiuose gyvena bjaurūs žmonės, ten ne lietuviai, bet šlėktos. 100% pritariu Nikai, kad pagavus jų snukius sukišt į tepalą, tegu ryja ar laka tepalą. Jau čia viršūnė! Ir sugalvok tu man taip padaryt , nebut šlėktos, o kam neaišku kas yra šlėkta, tai lenkas, ten Kėdainiuose vieni lenkai.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Pritariu.Siu degradu snukius sukisti i tepala ir pamurgdyti.

Nika

Nika portretas
Nieko,manau, tikrai suras. Tai pareigūnų garbės reikalas. O tada jų snukius sukišti į tepalą. Be jokių baudų, be teismų. Linčo teismas labai praverčia tokiems.

Galerijos

Daugiau straipsnių