K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai dėl keturių nepilnamečių prievartavimo ir tvirkinimo

Grįžti į straipsnį

onute

onute portretas
Kas inicijavo šitame seime kad butu i seima skiriami labai jauni VYRUKAI IR MERGAITĖS dabar aiškus šitu seimunu potraukis

to satan

to satan portretas
Ka čia bukiau parašei tokios revoliucijos nebūna durneli Tai nuo kažkokiu tai chemikalu ar vaistu iškripimo liga Žmones geria neištyrtus vaistus gauna neištyrtus skiepus valgo apnuodinta maista nes jau ir žemė visur apkrėsta išsekusi nualinta Revoliucija tokiu protelio atsilikusiu kaip tu Satan

>būtinai

>būtinai portretas
O Smartmatic kompai paskaičiuos.

ai

ai portretas
kokie rinkejai tokia ir partija

satan

satan portretas
Eina pasaulinė seksualinė revoliucija.

būtinai

būtinai portretas
Balsuosim už liberalus.

joneli

joneli portretas
Jokio skirtumo, ar taip ar taip balsuosime už socdemus ir Skvernelio partijas, nepriklausomai, kas ką kur prisidirbo. Beje, Jis en partijos narys ir tai jo asmenininė atsakomybė.

Šlykštiesiems lyberiams

Šlykštiesiems lyberiams portretas
Prisidirbo jūsų valdančiųjų konservatorių frakcijos narys , o jūs vėl kaltinate opoziciją ? Veidmaniai kaip reta ...feeee....

Jonas

Jonas portretas
Tai ka, tautieciai, ir vel balsuosim uz tuos iskrypelius (konservus)?

kurtas vonegutas

kurtas vonegutas portretas
Garliava Nr.2

žvalgas parašė tiesą

žvalgas parašė tiesą portretas
Sunku dabar opozicijai, spaudai, kremliniams,kaip sužinoti vaikus ,jų tėvus ,gal jau prie tvoros kviestų, gi vakar draskėsi Butkevičius su žvairiu Janutienės laidoj, kad nenutilti ,kad visuomenę audrinti. Pagarba prokuratūrai, kad pakol kas viskas vyksta pagal įstatymus.

nėra pabaigos opozicijos džiaugsmui, gal paliūdėkit

nėra pabaigos opozicijos džiaugsmui, gal paliūdėkit portretas
Ale kaip opozicijos vadai pasidalins aktyvumu, Karbauskis,Skvernelis, išlindo ir Blinkevičiūtė ,o kur dar kilbukai, vėgėlės, puidokai, širšės ir kiti, iki rinkimų kad tik jie nesusipeštų. Perskaičiau gerą komentarą,,kad socdemai su skverneliu po rinkimų 2024 statys Bartoševičiui vietoj Cvirkos paminklą su užrašu,,Ačiū gelbėtojau''.

>Anonimas

>Anonimas portretas
Žaginimas - kai tarp skirtingų lyčių asmenų, seksualinis išprievartavimas - kai tarp tos pačios lyties asmenų. Antraštėje aiškiai parašyta - prievartavo. Reiškia tie vaikai berniukai.

Anonimas

Anonimas portretas
dabar tokius į kalėjimą nesodina. Pusė Seimo tokių. Nesusidarys kvorumo priimant įstatymus....

Ona

Ona portretas
Kam tiek daug rašyti? Įtariamas pedofilija ir aišku. Šlykštynė... Kiek tokių pedofilų dar Lt? ..

Anonimas

Anonimas portretas
TAI ŽAGINO AR PRIEVARTAVO ???

Žvalgas

Žvalgas portretas
Man labai idiotiškai atrodo, kai iki sąmonės netekimo aiškinamasi, kas pasakė pe...dui, kad jis prisikiaulino ir prokuratūra tuoj jį ims už subinės. Knisamasi iki Seimo komisijos. Ir arkliui aišku, kad: 1. opozicija siekia, kad skandalas nenutiltų per visą savivaldos rinkimų kampaniją - taip turėtų būti susikrautas politinis kapitalas krikdemiškose savivaldybėse; 2. klaviatūros proletariatas nori išknisti informaciją, kiek vaikų išprievartavo tas storašiknis ir kas tie vaikai. Juk jiems taip niežti pasidaryti intervus su tų vaikų tėvais. Gal net jau yra gavę tokias užduotis ir savo žiniasklaidos priemonių savininkų. REITINGAI yra viskas, o tai, kas negalima - papasakokit bobutei "Maximoje" medžiojančiai maisto prekes su pasibaigusia garantja,

E.

E. portretas
Vyriausybė, kuri prastuminėja p e d e r a s t i j ą, nakotikus, seksą pagal paraiškas jau niekuo nebestebina. Vienas kitas pedofilas jau nebėre razina ant šios kadencijos torto. Tai rūsti kasdienybė.

sargas

sargas portretas
Jis neturėtų važinėti.

aš portretas
Tikiuosi, turės drąsos ir "Ąžuoliuko" laikų nukentėję asmenys.

Pažiūrėkit, paklausykit, tikrai įdomu

Pažiūrėkit, paklausykit, tikrai įdomu portretas
"Kieno pinigais konservatoriai gesins pedofilijos skandalą?" youtubėj

Skaitykite tekstą , o tik po to aimanuokite apie nedavedimą

Skaitykite tekstą , o tik po to aimanuokite apie nedavedimą portretas
kaltinimai pareikšti DIRBANT SEIMO NARIU ! Bukumas įgimtas tarp patryjotų ?

Ooo

Ooo portretas
Ir tokie pedalai pas mus valdzioj ? Sita velnia dievas nubaus

Nedaveskit

Nedaveskit portretas
Žmogaus? O kur tokį matot? Prokurorai kaltinimais ŽMONĖMS nesišvaisto

nedaveskit zmogaus

nedaveskit zmogaus portretas
keistas sutapimas - pries rinkimus....qi jis dirbo mokytoju, kur butina maloniai bendrauti su vaikais, o tie daug prikuria... Niekas cia dar neaisku, ir nekomentuokit, lyg apsiruke zombiai ar kaimo bobos.

Taigi,

Taigi, portretas
vienas advokatas pasakė, kad tam ponuliui dabar reikėtų vengti vandens telkinių ir nevažinėti keturračiais...

O

O portretas
Kaip Čilėje vaikučiai? Ar pas juos važiavo seimūnas? Ir už kokiú fondú pinigus? O Indijon ko trenktis, kas ten mūsú seimūnus vilioja? Atrodo, kad Lietuvoje reikalú nebeliko.

>

> portretas
> Lietuvos laiku, ar konservatpalaikių fanatikui dašus?

>?

>? portretas
Kur tas buvo, pas ji dar buvo ankstus rytas arba ketvirtadienis. Laiko skirtumas. Pas mus vakaras, pas juos rytas...

Nustebe

Nustebe portretas
Kodel prokuroras prieme sprendima neuzdaryti sito... i kamera?

?

? portretas
O iki kelintos valandos penktadieniais dirba vyriausioji rinkimų komisija? Kokios išvis tos komisijos darbo valandos? Ar galėčiau ir aš kreiptis penktadienio vakare kokiu klausimuku ir iki šeštadienio ryto gauti norimą atsakymą?

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių ....

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių .... portretas
Puiku! Pareikšti įtarimai , prokuratūra triūsia , vdinas galim toliau gyventi savo gyvenimus ir dirbti savo darbus ... Ar vistik mums svarbiau , kaip tam pagaliui ratuose BARŠKĖT BARŠKĖT IR BARŠKĖT...

idomu

idomu portretas
Klausimas atviras, kas iš pareigūnų nutekino tyrimo operatyvinę informaciją, kas iš neabejotinai aukštas pareigas turinčių konservatorių ją gavo bei perdavė įtariamam sunkiu nusikaltimu, kad šis turėtų galimybę bent dalinai nuslėpti įkalčius, paveikti nukentėjusius ir išvengti viešumo atsisakant seimo nario mandato bei tuo būdu eliminuojant viešą , parlamentinį tyrimą seime.

Pala pala , o ponia liberalioji Čmilytė informuota buvo

Pala pala , o ponia liberalioji Čmilytė informuota buvo portretas
JAU PENKTADIENĮ ! IR ? ! Tą patį PENKTADIENĮ VAKARE apie 20 val konservatorių frakcijos narys IŠ ČILĖS rašo prašymą VRK dėl mandato panaikinimo ? !!! __pasirodo, kad penktadienį ji buvo informuota. Ir staiga tą patį penktadienį po kelių valandų įtariamasis asmuo sunkiais nusikaltimais nušvinta, būdamas Čilėje, kad jam reikia atsisakyti mandato. ______P.S. jums nekyla klausimų dėl tokių sutapimų ? Kas galėjo nutekinti info ?

tiesa turi buti zinoma

tiesa turi buti zinoma portretas
pasiziurekit kiek per metus nukenteja vauku,,,cia tik laselis sitas tipas...

teisejas

teisejas portretas
o kedel jis laisve?

Jurga

Jurga portretas
Ohoooo

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel iki siol jis dar gyvas? Negi pe.di.kai valdzioje garantuoti kad jis neispasakos apie pe.di.ku tinkla sei.me, vyriausybeje ir kt. istaigose. Pe.di.ku vadovybe su ugnimi zaidzia, o tai tolygu mirciai.

sės ar ne sės

sės ar ne sės portretas
pislitos darektorius. Štai kur klausimas haroldui

tai

tai portretas
> mainau. Manau jums demencija, tokių gerbėjų turėjo ir nacionalsocialistai ir komunistai ir konserwatoriai turi. Fanatikai - naudingi idiotai.

tai

tai portretas
> Kai kuriems.... kreipkis į KGB , juk konserwai įslaptino - savi , gal padės susidoroti su nepaklusniais tiesos ir teisingumo ištroškusiais lietuviais :)

manau,

manau, portretas
kad tai galiausiai priešrinkiinis šaršalas ir noras socialdemokratamas susigrąžinti prarastą pasitikėjimą ir pozicijas, todėl ši byla bus ilgai nagrinėjama, baigsis niekuo, bet bus mesta dėmė dabartiniams valdantiesiems. Nepasikabinkim ant šito kabliuko.

Kai kuriems čia besireiškiantiems

Kai kuriems čia besireiškiantiems portretas
runkeliams reiktų liežuvius ptrumpint už neapykantos konservama kurstymą.Žmogus dar nenuteists,ir daug kas šioje istorijoje neaišku,gal tai kaZapšunių diversija.

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Lanzbergistai sugalvojo naują rinkiminį šūkį rinkimams ,,, Pedofilai nekalti , nes vaikai juos gundo ,,, Įtariu kad anūkas su PIŠu ir Šurajevu ilgai smegenis suko .

Julius

Julius portretas
Ką gali galvoti apie partija,kurioje tokie nariai?

ŪSAS buvo Montiano patarėju , o

ŪSAS buvo Montiano patarėju , o portretas
pedofilas Bartoševičius - ŠIMONYTĖS patikima lazda , Majauskas -KUBILIAUS patarėjas -- tai parodo, kodėl KONSERVŲ asai pastoviai smirdi

Gydytojas terapautas

Gydytojas terapautas portretas
Išsigimėliai turi būti sterilizuoti

Nu ir darbšti ta rinkimų komisija

Nu ir darbšti ta rinkimų komisija portretas
apie 20 val. dar darbe :)

ŠUNAUJA TYLI, LENGVA REGULIUOTI. 32M.AVIŲ BANDA NUOŠIRDŽIAI

ŠUNAUJA TYLI, LENGVA REGULIUOTI. 32M.AVIŲ BANDA NUOŠIRDŽIAI portretas
KLAUSO. KARAS UKRAINOJE DURNIAI PINIGUS PERVEDINEJA AFERISTAMS. NAUJA RINKLIAVA ATSIRADO SU RUSIŠKU VARDU VANIA. SEKMES TOLIAU REMKITE. DURNIŲ IR BAŽNYČIOJE MUŠA.

babajus

babajus portretas
Va cia tai valdzia - pedofilu partija (konservatoriai), ir gaidynas (laisves partija). Seimas - vien tik iskrypeliu gauja?

Juliui

Juliui portretas
O tai jau kaltinimai pateikti, ar tik įtarimai.O apie tokią nekaltumo prezumpciją žinai? Teismų darbas, ne tavo. Visi priedurniai čia reiškiasi.

Julius

Julius portretas
O kodėl Bartoševičius ne daboklėje? Kad jo motina ir jo teta "žinomos", neduok, Dieve, užeis noras ir dar 4 vaikus išprievartaus, jis gi pavojingas būti tarp žmonių! Tokia kūno masė...

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Na malačiai tie Lanzbergistai , dienom istatymus seime kuria o laisvalaikiu vaikučius barškina ..Reikia atsipūsti po sunkių darbų ..

manau

manau portretas
jei paukstelis prades ciulbeti,likimas bus kaip uso...lazinuos.

Anonimas

Anonimas portretas
O Dieve, 32 metai Lietuvoje landzbergio fasistu, pedofilu, pi.de.ra.su, vagiu, aferistu, zudiku TERORO metu. Valstybes kaipo tokios JAU NERA. Konstitucija, istatymai negalioja - visiskas bardakas ir anarchija . Prokurorai, teismai, STT, VSD, LRT visiskoje Landzbergio kontroleje. Seimas , ministrai ir prezidentura -- Amerikos ambasados rankose. Kaip jauciates baudziauninkai laukiniame kapitalizme ir zudiku banditiniame rezime???

X.

X. portretas
Kai usas, tipo balutei, nuskendo, tai tusofkei dalyvavo šimašius. Klausimas - kas dalyvaus bartoškos žūties farse, ar bus kitas scenarijus, juk ne veltui laisvėj paliko.

O ko čia stebėtis,

O ko čia stebėtis, portretas
Kokie nariai tokia ir partija, arba atvirkščiai...

Anonimas

Anonimas portretas
USAS 2 !!!

švabas

švabas portretas
Taip bus galutinai diskredituota valstybė.

Anonimas

Anonimas portretas
Nepasisekė;tas slaptumas ir pakišo koją,ir tai Čmilytes'Nielsen nuopelnas,užklausus tiksliau.O kai gavo raštu,kad tai seimo narys K.Bartoševičius,tapo taip vieša...Nepilnamečių seksualinė prievarta,ir visiens aišku,kad tai nusikaltimas,už kurį gręsia kalėjimas,Va tai tau,PEDOFILIJA Lietuvoje yra,ir seimūnai tą praktikuoja.

Rūta

Rūta portretas
Šimonytei ir Gabrieliui amnezija? Staiga niekas nepamena, kas šį pdf personažą į konservatorių sąrašą rinkimams pasiūlė. Esą, "tai sudėtingas procseas, daug grandžių". Gabriuk, neknisk proto, KB vilnietis, ir tik per partijos Vinliaus skyrių ėjo jo įrašymas į rinkimų sąrašą, juk ne Raseinių čia darbas. Ar jau pamiršot šito Mėslitos paršo nuolatinį šmėžavimą Piš prezidentinėje kampanijoje? Va jos rekomendacija ir buvo matyt.

Sutapimas?

Sutapimas? portretas
Usas irgi buvo toks nusipenėjęs meitelis....

sekta

sekta portretas
Jaunasis K.Bartoševičius paslaptingai darbavosi vienas? Kur eina jo grupės ryšių gijos?

Matote, neskirti parlamentinio tyrimo

Matote, neskirti parlamentinio tyrimo portretas
nuo " neliečiamybės panaikinimo " seime t.p. gali tik prasto išsilavinimo žmogus . Mano galva , jei seime būtų įvykęs " panaikinimas " RINKĖJAI būtų turėję galimybę MATYTI kaip šiuo klausimu balsuoja konservatoriai , liberalai , laisvūnai ir kiti ! O tolimesnis tyrimas žinoma tik teisėsaugos ! O kas įvyko dabar ? Aš seniai netikiu seimūnų kalbomis , aš stebiu jų BALSAVIMUS ! O dabar jų nebuvo ! Gal slapčia , privačiai guodžia " pavargusį " ? Viešai paaimanavo ir viskas ? Mes ne prie ko ? Kodėl iš konservatorių partijos pinigų aukoms nepasamdo kvalifikuočiausių advokatų ?

taigi

taigi portretas
>Atsiprašau, jei neskiriate parlamentinio tyrimo nuo prokuratūros tyrimo, ar druskos nuo cukraus ir stebitės kodėl druska saldi, tai jau tik jūsų asmeninė - individuali problema.

neišmanantys gal patylėkime

neišmanantys gal patylėkime portretas
Čia tik prokuratūros ir teismų reikalas.Amen.

Pažiūrėkite į nuotraukytes

Pažiūrėkite į nuotraukytes portretas
Visi visame gražume :) Šimonytė , Landsbergis , Bortuševičius ...Bet kaip supratau , Bortuševičius " suaktyvėjo " būdamas JAU SEIMO NARIU ! Tapo bebaimis ? ___Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiais arba nepilnamečiais“, – rašoma pranešime.

to idomu

to idomu portretas
Nėra laiko vykdyti parlamentinius tyrimus, čia ne Gražulio balsavimas už kitą...ne parlamento reikalas..beje, kątik generalinė p[rokurorė kalbėjo apie tai

pUTIN XUILO

pUTIN XUILO portretas
Baisu net į kiemą išeiti, nes kieme bartosevičius gali ištratyti.....ot laikai. Ot Seimas susirinko: homoseksualai, pedofilai, lesbietės, narkotikų mėgėjai, vagys. Paieškojus Seime rastum gal ir zoofilų, nekrofilų?

Taip , nekaltumo prezumpcija galioja , tik !

Taip , nekaltumo prezumpcija galioja , tik !  portretas
jei esi nekaltas !!!! lieki seimo nariu ir įrodai savo nekaltumą !!!! O kas įvyko dabar ? Oi , būdamas Čilėje , o paskui turėdamas kelionę į Indiją , penktadienį pajaučiau " viskas , nebenoriu būti seimo nariu ir konservatorių frakcijoje " ! !!! Jūs rimtai ? ! Na , jei vyksta tokie pakvailinimai , tada, ponai konservatoriai , aš galiu galvoti KĄ NORIU ir be jokios prezumpcijos . Taškas. Dvokia mėšlinai .

Klausimas

Klausimas portretas
Prašau patikslinkite per Prezidento rinkimus kieno komandoje jis griežė pirmu smuiku ir ar ne dėl to atsidūrė Seime?

idomu

idomu portretas
p.s. operatyvinės tyrimo informacijos nutekinimas bei jos perdavimas įtariamam yra kriminalinis nusikaltimas, taip kad voratinklio gijos ilgos, tik ar išdrįs kas voratinklį susukti ir museles susodinti į cypę?

idomu

idomu portretas
> Jūs tiesiog apsimetate kvailu arba toks realiai esate. Neskirti parlamentinio tyrimo dėl seimo nario "teisinio imuniteto" panaikinimo, kuris yra viešas nuo prokuratūros tyrimo, kuris yra slaptas ir gali tęsti metų metais gali tik riboto intelekto žmogus. Tarkim, neskiriate druskos nuo cukraus, juk tai tik balti birūs grūdeliai :)

Galvoju kaip* idomu *

Galvoju kaip* idomu * portretas
Viskas labai tiksliai pasakyta :) Konservatoriai išsigando ir " paslėpė " frakcijos narį ( prašymas , Čilė, penktadienis 20 ) po privataus asmens byla . Dabar Bartoševičius yra privatus asmuo !Todėl man labai įdomu kas nutekino info ir taip padėjo konservatoriams išvengti viešumo . Šita informacija , jei jau gyvename demokratinėje valstybėje , turėtų būti išaiškinta ir paviešinta ! Visų galimų , būsimų aukų labui !

idomukas

idomukas portretas
kodel buvo uzslaptinta informacija? ir kodel nei vienas seimunas nesmerkia tvirkintojo?

to >taip

to >taip portretas
Skaityk Konstituciją ,gėda jos nežinoti.

>taip

>taip portretas
Slepkis krumuose...

Jonas

Jonas portretas
konservai….nera kuo kometnuoti…

to idomu

to idomu portretas
Neišvengė jokio viešumo ,apklaustas, įtariamas,kas dar neaišku.Koks skirtumas kada prarado neliečiamybę, būtų dar nusitęsę, o dabar tik viskas greičiau.

taip

taip portretas
Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo numatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu(Lietuvos Respublikos Konstitucija, 31 str., 1 dalis0

Blinda

Blinda portretas
Greiciau tirkit ta iskrypeliu byla, nes nervai jau nebelaiko...

ll

ll portretas
Ir niekas nekalba apie pedofilų aukas,apie jų sugriautus gyvenimus, kad skriaudžiamos išimtinai ne tik seksualinės mažumos,Gal laikas pripažinti kad Lietuva nėra išskirtinė pasaulio šalis ir joje yra pedofilų.Tyli ir kovotojai už Stambulo konvenciją,lyg papildomas ,pasenęs popierius pakeis tikrą darbą ,nes teisės aktų kg , o darbo mažai,

inter

inter portretas
Į šios, be abejo, tarptautinės bylos eigą turėtų įsijungti Interpolas.

na

na portretas
ar yra dar ka dadeti,ka pridurti,nera,kazkoks koktumas nuo visko,kur pasaulis ritasi ir kartu valdantieji su juo,kas dar islys,vieni laksto su oranzinem veliavelem,kiti miega su nepilnameciais,biauru

idomu

idomu portretas
> Koks jūsų išsilavinimas bei intelektas, jei neskiriate parlamentinio tyrimo siekiant interpeliacijos kurie vyksta viešai nuo prokuratūros tyrimo kuris nėra viešas. Juk aiškiai pasakyta - skubiai ( viešint Čilėje , vėlyvą penktadienio vakarą) atsisakė seimo nario mandato siekiant išvengi parlamentinio tyrimo, normalia kalba sakant išvengė viešumo.

Tam to įdomu , prastai su teksto suvokimu ?

Tam to įdomu , prastai su teksto suvokimu ? portretas
Informacijos kas nutekino info Bartuševičiui , nėra bylos viešinimas . Bartuševičius dar buvo konservatorių frakcijos narys !!!! O čia oho ho kokias galima rasti sąsajas ...Pasirūpinkite savo išsilavinimu .

to iš

to iš portretas
Bus, jei bus kaltas. Kiek jau nuteistų tokių yra.

Iš praktikos

Iš praktikos portretas
Viskas lyg ir tvarkoj, tik kažkaip stipriai abejoju ar jis bus nuteistas? Nieko panašaus dar nėra buvę.

to idomu

to idomu portretas
Koks jūsų išsilavinimas, jei net to nežinote, kad nebūna tokių bylų viešo svarstymo ,juk pareikšti įtarimai, koks tau skirtumas, kada ,kaip

Aš NIEKADA

Aš NIEKADA portretas
nebalsuosiu už konservatorius ! Niekada . O tiems , kurie kandidatuoja jų sąrašuose , neduosiu rankos ! Nesuvokti su kokios moralės partijūkšte nori politikuoti , man ne draugai .

idomu

idomu portretas
Man įdomu, kas iš pareigūnų nutekino operatyvinę informaciją ir kas iš konservatpalaikių partijos viršūnėlės ją gavo bei perdavė įtariamam kad šis suspėtų paslėpti įkalčius bei atsisakyti seimo nario mandato siekiant išvengti viešo parlamentinio tyrimo? Kas?

to rici

to rici portretas
raskevicius gi pasyvas

o

o portretas
tuo paciu prokuraturai reiktu susirupint visa seimo saika kuri laisvai reklamuoja savo /vertybes/ analogiskas garliavos ivykiu pratesimui blokuojant visus irodymus i tai savo zodi turi tart Karbauskis ===

Aha vaje , jūsų patryjotų tikslas

Aha vaje , jūsų patryjotų tikslas portretas
BUVO NUSLĖPTI , net patį faktą apie įtarimus SEIMO NARIUI ! Mane domina tik vienas klausimas KAS NUTEKINO INFO Bartuševičiui į Čilę , iš kur penktadienį 20 val buvo gautas prašymas naikinti mandatą ! O visa kita yra teisėsaugos tyrimas . Man labai gaila aukų , todėl jiems viešumo nereikia . Kalbėti apie tokius nusikaltimus manau aukoms yra labai sunku IR DRĄSU ! Jūsų drąsa padės ir kitiems . Pagarba .

taigi

taigi portretas
Nei čia ardykitės nei ką,ka už juos balsavo, tas ir balsuos. Pamenu Liberalus, po Masiulio skandalo rinkimuose gavo tą patį procentą.

liūdna visiems turi būti

liūdna visiems turi būti portretas
Įdomiausia tai širšė,ji tikrai orgazmą patiria, užrašyta veide, šypsena iki ausų, lyg būtų miljoną laimėjusi.

kgebistų OŽYS prisiminimuose rašo , jog

 kgebistų OŽYS prisiminimuose rašo , jog portretas
ne tik konservatorių VALDANČIŲJŲ artima aplinka yra šūdina, nemaža dalis vadovaujančių politikų senai s m i r d i nusikalstama smarve,kuri yra lyg cementas, sutvirtinantis VALDŽIOS vienybę, kurią akivaizdžiai matome. -- Konservatoriai porina , jog jie yra "šv, avinėliai", o-- smirdi TAUTA, kurią jie atves į DOROS kelią,--Taip 32 metai ir gyvename paklaidinti lyg MIŠKE - pagal KGB-tų " teisinius" įstatymus.-- Dar to Lietuvoje nebuvo , jog n e v y k ė l i a i užsilipę TAUTAI ant sprando--r o d y t ų GEROVĖ kelią,

vaje vaje

vaje vaje portretas
Ale ką darys dabar visi ciekaunieji, žingeidūs, nieko nežino, kaip jie išgyvens, jie gi eina iš proto, kaip kur ką išknisti, sužinoti. Nepavyks. Čia jums ne Garliava. Įtarimai-1 stadija, po to tik kaltinimai turi būti pareikšti, uždari posėdžiai, teismas. palikime teismui.

Rici

Rici portretas
Nenustebciau jeigu Rasikeviciu su Maldeikiu demaskuotu.

Jezusmarija !!!!

Jezusmarija !!!! portretas
Nesuprantu , žmogus, seimo narys su konservatorių vėliava atkeliavęs į seimą - ligonis ar jaučiasi saugomas ,todėl dingo baimė ?

skiep

skiep portretas
ne tik pedofilu bet ir kgb istva.

ogi

ogi portretas
is juodos barzdos matosi kad sis padaras supersexualus o prie moteru bijo eit tai pasirinko vaikucius nuleist /gaza/ kas dar neaisku ???????===

!

! portretas
Veikos įvykdytos KADA Bortaševičius buvo SEIMO NARIU konservatorių frakcijoje ? ....joooo....Kokie giluminiai dalykėliai vyrauja " krikščionių demokratų ir dar TĖVYNĖS sąjungos " seimo narių galvose ? Fui...

Pedofijos ir tada kaip ir nebuvo, todėl paspringo

Pedofijos ir tada kaip ir nebuvo, todėl paspringo portretas
Kad tik vargšelis neprigertų baloje, kaip prigerė Ūsas, ar nepaspringtų maistu kaip Kedys

Mažai skaitai>Prieš 26 minutes

Mažai skaitai>Prieš 26 minutes portretas
Sljušnys jau gynė, Žiobienė taip pat verkė, kad visuomenei nereikia nieko žinoti, tik adv. Černiauskas dar žodžio svaraus netarė. Gal jis ir gina Kristutį jo tetutėms padedant... Juk kiti, doresni advokatai nelįstų į šią peklą, o Černiauskui ši tema - įprasta.

Konservatorių vertybės.

Konservatorių vertybės. portretas
Konservatorių rinkėjai net ne pajautė ir nesupranta, kad dabartiniai konservatoriai priverčia Kauno merą teismo pagalba surengti Lgbt paradą Kaune, o konservatorių partijos narys užsiima pedofilija, o Mykolo majausko nuotykiai ir dulkenimai su moksleivėmis sutuoktinių lovoje jau daugelio pamirsti

Anonimas

Anonimas portretas
Čia tik viena atplaiša. Klanas oj kaip aukštai...

nekenčiu "kitokios lytin. orientacijos" rėksnių

nekenčiu "kitokios lytin. orientacijos" rėksnių portretas
nu va, dabar aiškiau. Brudas išgama, laukime sekos, bet už savo darbelius turi atsakyti visu grieštumu. Dabar ir komentatoriu replikos savalaikės. Bet iki šiol, tai linčas kad kažką girdėjau, kažkas kažką darė, ir t.t.Per daug visi skubame, dar teks pabaigos palaukti

Jefrey Epšteinas

Jefrey Epšteinas portretas
Oi, kokios pavardės gali išlysti.

Konservatorių politinis dugnas !

Konservatorių politinis dugnas ! portretas
Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiais arba nepilnamečiais“, – rašoma pranešime.

2 kalti kremliaus troliai

2 kalti kremliaus troliai portretas
o islaikytiniai beretnykai isrinke bartaska i valdzia nekalti...

manau

manau portretas
Turėtų pasirodyti "šventoji žydruolių gynėjų trijulė" - Slušnys, Žiobienė ir ponas advokatas Černiauskas.

na va

na va portretas
O pamenate kaip pačioje Garliavos košmaro pradžioje iškilusis liberalas ir didysai etiketo guru Arminas Lydeka pareiškė, kad cheminė pedofilų kastracija pažeistų žmogaus teises? Na va, vien šiuo atveju bent 4 vaikai būtų apsaugoti. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu sunkiu nusikaltimu kaltinamam asmeniui skiriama itin švelni kardomoji priemonė. Tikriausiai ir advokatas jo - Černiauskas? VSD vadovas, bent jau buvęs, tikriausiai aplankė nelaimėlį, kad pareikšti jam užuojautą?

deja

deja portretas
būtų dar spėjęs komandiruotėn į Indiją nuvažiuoti, o ten " pasimestų" tarp milijardų. Vaizduotų "piligrimą" ir švilpautų. Nei dabar kas privers jį kompensuoti seimo pinigus, išmestus pasivažinėjimams, nei skubės įrodyti, kad kaltas. Bet jei ir trumpam į belangę paklius, tai ten jau rasis, kas jam visokias čiles ir indijas iš arti parodys...

pensininkas

pensininkas portretas
Jei tai tiesa - kažkas prie marių per anksti "padaugino"...Arba per mažai normalių toj tėvynėj...

kalti kremliaus troliai

kalti kremliaus troliai portretas
nes tikrai daug kartų matė Bartoševičių ir jo nedemaskavo.

kaltas visas pasaulis

kaltas visas pasaulis portretas
KALTI tėvai, KALTI giminės, KALTI kaimynai, KALTI draugai (jei tokių buvo), KALTI mokytojai, KALTI seimūnai, KALTAS prezidentas, KALTI TV prodiuseriai, režisieriai, artistai, žiūrovai,- visi, kurie matė, bet nediagnozavo pedofilijos. Prokurorai taip pat matė Mėslitos direktorių ir kalti, kad nepastebėjo.

idomu

idomu portretas
Kur Sllušnys su Žiiobiene? Kodėl negina nekalto draugo, kolegos bendrų pomėgių sielos?

ai

ai portretas
kokia partija tokie ir partieciai... apie ju rinkejus isvis nekalbu

Šimonyte

Šimonyte portretas
Nori tapti prezidentė! Žiauru

xxx.

xxx. portretas
Man tik vienas dalykas keistai atrodo. Kodėl niekas iš valdančiųjų nesiūlo dekriminalizuoti pedofilijos ? Ar dar anksti, pirma reikėtų įteisinti zoofiliją. Juk aukoms ir naują kliniką atidarė, žodžiu - ruošiasi.

Bartoska

Bartoska portretas
Šimonytes statytinis,kaip ji jaučiasi?

>memento more

>memento more portretas
Kodėl nėra tyrimo apie pedofilų internacionalą?

Aha nu jo

Aha nu jo portretas
O jus tikri, kad tie kaltinimai teisingi? Gal atvirksciai - vaikai ta padara tvirkino? Juk taip buvo pasakyta ir Kedytes byloj…. Zodziu, sodinat ta galvija ant keturacio ir paleidziat per pievas ir laukus, ir butinai Simasiu is paskos, kat atpazintu….

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kur Karbauskio kvaila višta? Toks klausimas kaip Bartoševičiaus nepilnamečių tvirkinimas turi būti sprendžiamas vištai pravedus referendumą. ................Nusikaltimą prieš visuomenę turi spręsti visuomenė.

Manau

Manau portretas
kad neviešinama detalės,kad apsaugoti aukas,vaikus,nes kas nirėtų,kad viešai būtų jie minimi,o kas dar tiki mūsų teisėsauga yra naivuoliai,ar mažai pavyzdžių kaip koruociha tampa paskola ir t.t

Cekauna

Cekauna portretas
Neteiskim nenuteisto. Tik kyla klausimas, iš kur partijos prirenka šiokių tokių narių. Kaip aiškėja visai nesidomima autobiografija, praeitimi, šeimos dorybėmis. Tauta balsuoja už bet ką. Tai va, taip ir turim

akivaizdu

akivaizdu portretas
kalti vaikai

šimonyte pabučiuok savo numylėtiniui

šimonyte pabučiuok savo numylėtiniui portretas
į šiknaskyle, juk su tavo pagalba buvo stumiamas į viršų, nori pasakyti, kad nežinojai apie jo polinkius, tik nereikia lele

memento more

memento more portretas
gerb. kolegos - nepamirškite , kad visas pedalų klanas dangsto , saugo vienas kitą ... ar jau pamiršome ,, daktarą andrejų ''? kuris TIK tvirkintų berniukų tėvų pastangomis ir atkaklumu buvo šiaip ne taip pasodintas ???

Prezidentas turėtų seimą paleisti

Prezidentas turėtų seimą paleisti portretas
Iš liberkonservatų tvarto apsišaukėlių burnų liejasi "vertybiniai" tauškalai, o spektaklio užkulisiuose vyksta juodi darbai ir nusikaltimai. Šlykštūnai suteršė tautos atstovų krauju aplaistytą LR seimą

to jis

to jis portretas
Kas tas mėlynas?

galimai , prievartauti buvo 104 liko 4.....

galimai  , prievartauti buvo 104 liko 4..... portretas
iki teismo nebeliks nei vieno ....tam reikaluj ir paliktas laisveje pedofilas, o nesedi cypeje uz grotu.

blondinė klausia

blondinė klausia portretas
O tai jei suaugęs sūnus padaro tokį nusikaltimą, tai jo tėvas irgi teisiamas? Kodėl partija turi atsakyti netgi ne už partijos nario nusikaltimą, jei toks padarytas? Arba įmonėj, jei atsitiks, tai įmonė kalta visa ir jos direktorius.(už konservatorius nebalsuoju-nekiškit)

Jis

Jis portretas
Dar vienas konservatorių tvartelio mėšlyno.perlas.

Jis

Jis portretas
Dar vienas konservatorių perlas. Ne partija , o mėlynas.

Romas

Romas portretas
Gal Puidokas teisus Lietuva karui ruostis pradeda , prasidejo grasinimai susprogdint ,jau mokyklose sprogmenys randami , sugriuvo tiltas kuris pries 2 savaites buvo tikrintas , dar gali kazkas nutik jauciu ir bus Kreivio aforos pamirstos manau didesnes bedos bus svarbiau .

Anonimas

Anonimas portretas
LGBT - laisves - konservų pedikiurams mirtis

Lauris .R

Lauris .R portretas
Koks Bartuševičius ten pedofilas paršiukas kriu kriu kriu kriu kwį

to na ir

to na ir portretas
Neii teisinu,nei kaltinu..kaip sakė pas Gorienę laidoj teisininkas -įtarimai, tai tik prielaida, tai dar ne įrodymas. Lauksime teismo pabaigos.

to nuomonė

to nuomonė portretas
O kam jį uždaryti? Juk nepabėgo ,grįžo ,apklaustas, nesislepia...

Na ir

Na ir portretas
Brudas.

gal baigsis sąmokslų kūrimas???

gal baigsis sąmokslų kūrimas??? portretas
Bus tų sąmokslo teorijų, oi bus ,rinkimai artėja, net politikai kalba apie Garliavą Nr.2. Tai yra vieno žmogaus atsakomybė, ir jei kaltė bus įrodyta, bus nuteistas.

Kad

Kad portretas
Gali taip nutikt kaip su Kedziu ar Usu , ir bus nutraukta byla ,dabar cia toks spektaklis tauta valdyt ir demesi nukreipt nuo kitu problemu , buvo pakelta elektra neteisetai , ir kitos problemos seime .

pastabusis

pastabusis portretas
Bet kodėl Lietuvoje pedofilijos skandalai sutampa su elektros ūkio prichvatizavimu? Kas nuo ko nori nukreipti visuomenės dėmesį?

?

? portretas
Garliava 2?

Mh

Mh portretas
Čia jau rimta. Tokiais kaltinimais nesimetoma. Susilaikykim nuo juokelių ir apibendrinimų. Aš šiandien dar tikiu teisesauga, ir gatvės triukšmo čia nereikia, kaip ir tylos. Kad nepamirštų prokurorai, tauta budi

Nuomonė

Nuomonė portretas
Peršvelnios kardomos priemonės.Toks tipelis turėtų būti uždarytas.

Tindi rindi

Tindi rindi portretas
Galima pagalvoti, kad tik tapęs seimo narių prievartavo mažamečius. Manau, kad toks polinkis buvo senai, tik gal nebuvo po padidinimo stiklu.

nuomonė

nuomonė portretas
Labai gerai, kad neviešina tokių dalykų, gana jau persekiojimų Garliavos nesąmonėje. Jei kaltas ir atsakys prieš teismą. Tai teismų darbas, o ne žiniasklaidos ir įvairiausių sąmokslo kūrėjų. Tai suaugusio žmogaus atsakomybė. Ir gaus pagal įstatymą ,jei nuteis.

Puslapiai

Galerijos

Daugiau straipsnių