Galimai prievartauto šuns istorijos tęsinys: aiškėja daugiau sukrečiančių detalių

tokių vos ne kas antram kaime rasi

tokių vos ne kas antram kaime rasi portretas
kuo žemesnis intelektas tuo didesnis, lytinių pojúčių poreikis, tokių niekaip nesuvaldysi,

Izoliuoti reikia tokius

Izoliuoti reikia tokius portretas
Jei ne šuo, tai sekantis bus moteris arba vaikas...išsigimėlis!

Vika

Vika portretas
Iskastruot ta dieda ir nupjaut gala.ir baigsis nesamones

Greta

Greta portretas
Atėjo laikai kai reikia bijoti dvikojų ligonių. Vargšas šunelis ką jam reikėjo kentėti. Tam dvikojui reikia kastracija atlikti,niekšas, nevertas žmogaus vardo.

Šuniukas netinka

Šuniukas netinka portretas
Reikėtų tigro ar liūto ar panteros....

Vita

Vita portretas
Labai daug zmoniu nebesuvokia kad jis tik zmogus.... tokius svarbu laiku izoliuoti. Aciu neabejingiems gyvunus gelbstintiems zmonems. Brangioji musu valdzia, renkame mes jus, pasitikime, prasytume nors karta priimti atitinkamus teises aktus ir atitinkamus sprendimus uz tokius veiksmus. Juk nenoretumete nei vienas, kad jusu vaikas butu prievartaujamas ar pan. Tai neziurekite atlaidziai ir i skraudziamus gyvunus, nes jie ir mes tai tik mazute ta pati gamtos dalyte.

Ona

Ona portretas
Pritariu Komentarui 1.Kuo toliau, tuo labjau LT zmones baigia nuzmogeti. Tai ir nekalti suneliai baugsciomis akimis, bet ir zmones, kurie netoleruoja visokiu iskrypeliu darbu.Policija dazniausiai ,,nusiplauna" nuo tiesioginiu savo pareigu.Valdzia ziuri savo asmenines naudos.Zmones baigia prarasti tikejima, kad Lietuva bus civilizuota salis.

Deja

Deja portretas
Gyvūnų apsaugos tarnyba liko vienintelė Lietuvoje, kuri dar dirba. Kitos tarnybos šioje šalyje nebedirba jau 30 metų. Kas yra kreipėsis, tas tai patvirtins.

Anonimas 1

Anonimas 1 portretas
Dabar istatimai ne tik gyvunus neapsaugo,bet ir žmones.Kai kurie zmones gali daryti viska ka nori ar jis sveikas ar ne sveikas protiskai.Gali terorizuoti kaiminus,naikinti ju turta ir ka policija nieko nepadaro,tik rekomenduoja nebevaziuoti i tau prikausanti turta,tai va dabar yra taip jei tave ar gyvuna kas nuskriaudzia,ir esi nukentejes,policija padaris taip kad esi kaltas...ir tikrajam kaltininkui nieko nebus,tai ir sunelio skraudejui nieko nebus...

Vilte

Vilte portretas
Psichiatrinę ligoninę įgrūsti nuokrypą

Manau,

Manau, portretas
kad tokie padarai iš viso neturi teisės net BŪTI tarp žmonių...

Danutė

Danutė portretas
Izoliuot tokį žmogų,tada bus saugūs,žmonės ir gyvūnai.

Saulutei

Saulutei portretas
Jei tau taip gaila to individo - tekėk už jo, tenkink jį, globok! Jei jis serga, nereiškia kad jam leistina įsigyti gyvūną tikslu jį kankint iki komos ir mirties. Jokių pašalpų neadekvatams, kurie visuomenei neduoda jokios grąžos, matyt ne be reikalo net biblijoje rašoma, jog tai apsėstieji, ne be reikalo laikydavo prirakintus rūsiuose, o čia - integracija.. baisu, kas darosi su žmonija..

Visi gi

Visi gi portretas
Keikia tarybinius laikus, bet nors tvarka buvo. Psichai palaidi nelakste, kaip dabar. Visokie durniai psichiniai, issigimeliai turi daugiau teisiu, negu normalus zmones. Ot dagyvenom....baisu

Simas

Simas portretas
Dabar pats geriausias gyvenimas ivairiems durniams ,chuliganams,pijokams.Sovietmeciu jie visi sededavo atitinkamose istaigose.Tiktai laisvoj Lietuvoj kazkas negerai su zmogaus teisemis,nes ivairaus plauko isgamos gali laisvai slampineti tarp zmoniu,jiems dalijami pinigai,durniu pavadinti durniumui negalima,tai izeidinejimas,teisesauga juos sutvarkyti neigali.Pradejo kabinetis jau ir prie gyvunu

nesveika visuomenė

nesveika visuomenė portretas
peikia leisbietes,gėjus ,bet tokių išgamų nenori peikti,tik temoka pasišaipyti.O galėtų būt įstatymas,kad net už prievartaujamus gyvūnus asmuo turi būt gydomas taip atliekant bausmę.

Istorijos Mokytoja

Istorijos Mokytoja portretas
Jūreivis Robinzonas smaginosi su ožkikėm , carienė Peterburge su kumeliu , arabai , beduinai , tuaregai su kupranugarėmis ....Kiekviens petriuks\antaniuks ---priverstas aplinkybių----kaišiotų savo kuokelį į keturkojės piestelę . Viską žinom nuo senų senovės .

Ilgasis pirštas

Ilgasis pirštas portretas
Skubiai reikalinga partija ginanti ir atstovaujanti zoofilus,gal tą galėtų į savo programą įtraukti Armonaitės šutvė,papildomi balsai jų makaulei prašviesėjus būtų garantuoti.Valio išsigimstančiai Lietuvos politikai....

Budulis

Budulis portretas
Reikia suprasti,kad iš šuns padarė gaidį...

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Kiekviena moteriškutė su šuniuku man atrodo zoofile esanti .

>M< \\\\\.../////

&gt;M&lt; \\\\\...///// portretas
Apžiūrėjai jo organus???.Tai gal ne į dantis tas zoo kišo šunyčiui jei nepstebėjai apkandžiojimų,o gal brezentinį kandoną dėvėjo???.Matyt kolega.

Saulutė

Saulutė portretas
Jei vaikai darželyje rodo savo organus vieni kitiems, tai mes jų ne vadiname ekshibicionistais. Suprantame, kad mažas ir kvailas dar. Paaiškiname, kad nereikėtų taip daryti. Čia žmogus SERGA PROTO LIGA. jam turi būti suteiktas gydymas ir priežiūra. Mes jau suprantame, kad narkomanija yra liga, kad alkoholizmas yra liga, bet vis dar niekaip nesuprantame žmonių su proto ligomis... Ir dar vaidiname labai sveikus... Visi komentarai sukasi tik apie neapykantą tam vargšui žmogui, apie norą jį kastruoti, užmušti ir tt. Kodėl niekas nepagalvoja, kad ir jis yra auka. Sveikatos sistemos auka. Socialinės sistemos auka. Sveikieji eina ir prievartauja, kankina, žudo. Teisiame juos. O čia sergantis žmogus. Aplinkiniai kalti, kad nepadėjo šiam žmogui ir jis pasielgė taip, kaip rodė jo sergantis protas.

M

M portretas
Tai pasirodo, kad istorija isgalvota ir niekas jo neprievartavo, nes organai sveiki. Kaip paprasta paskleisti mela apie zmogu ir sausam iseit. As tai kaimynei konkorezi i klyna igrusciau uz tai, galetu issigrezusi visa gyvenima slampineti kaip dura.

>karapetas< \\\\\.../////

&gt;karapetas&lt;  \\\\\...///// portretas
Pritariu.Bet suprask ir policininkus,įtariu zoofilų negalima liest,kaip lezbių ir pd'Rąstų,nes pažeisi jo (zoofilo) 'teises'.Atsidurk jų vietoj ir pasimesi.

Ana

Ana portretas
Tam avinui reikia avikės, ir nuvesti abudu į zaksa

karapetas

karapetas portretas
Nupjauti tokiems individams kiausinius. Suo nekaltas kad tam debilui smegenis spaudzia, o jai musu vadinama policija nesugeba zoofilo pasodinti tai lai gaidy paima ir nusauna bus taip geriau visiems

Ss

Ss portretas
Jį patį .......kaip šuniuką!

Anonimas

Anonimas portretas
nelaimingas gyvulelis

proto invalidai nesuvokia savo problemos

proto invalidai nesuvokia savo problemos portretas
ishtikruju -psichikos ligoniai turi buti gydomi priverstinairoto invalidai

Anonimas

Anonimas portretas
šaudyt,

Nuomonė

Nuomonė portretas
Jis joks psichinis ligonis. Jis kaip ir LGBT, tik dar nepripažintos atšakos. Bet netrukus ir zoofilai turės lygias teises. Reikia tik jiems susiorganizuoti, kaip gėjams ir išeiti į gatves.

Musu europietiskos vertybes

 Musu europietiskos vertybes portretas
Visoas lytines orientacijos ir mazumos tures lygias teises . Ir zoofila. Ir pedofilai. Europos pazangos nesustabdysit!

Monika

Monika portretas
Taigu jei pats psichinis ligonis nesutinka jo negali uzdaryt . Laukia kol kazka suzalos ar uzmus . Ka cia kalbet apie suneli . Gyvenam europos sajungoj bet istatymo del bausmes uz gyvuno zalojima priimt ner kada

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip tai europietiška ! Zoofilai irgi turi turėti savo teises, o LGBT reikia pervadinti į LZGBT. Kodėl jie iki šiol diskriminuojami ? Reikėtų organizuoti kokias eitynes....

X

X portretas
Kokie kaimynas toks ir kaimas - mato ,tyli, bijo , geda uz visa kaima, Uz kiekviena ten gyvenanti didele geda. Eikit jus visi nahui.

Vaidoolis

Vaidoolis portretas
Sitie iskrypeliai turi sedet psichuskej be teises i paleidima.

Viskas gerai

Viskas gerai portretas
Seimas skubos tvarka turėtų imtis svarstymo įstatymo pataisoms, dėl santuokos su šunimis, ožkomis, ir asilais, kad nebutų neteisėtai išnaudojami gyvūnai iki santuokos. Reikia ir poįstatyminių aktų įsišuninimui, ar įsiožkinimui.

LGBT

LGBT portretas
visi turi teise egzistuoti ,net zoofilai ,kitame parade šis iskrypelis zygiuos musu gretose...

Tai va

Tai va portretas
Kas būna kai žiūri Lietuvos TV Briuselio palaiminimu! Nenustebsiu jei pradės kanors mokyt vaikus mokyklose

Ir kur

Ir kur portretas
Dar kas naujesnio? Ta patį vakar rašė!!! Duokit žinių

VELNIAVA

VELNIAVA portretas
"Bet nuostabi ta šalis Lietuva ir dar nuostabesni jos įstatymai... Integraciją į visuomenę visokio plauko neadekvatams!" Taaaaaip!!!! Ir TOKIE vaikšto tarp mūsų, tokie galbūt su wow fake fb profilio foto stebi jūsų wow leliukų foto, tokiems galima ir būtina integracija ir pagalba parama visuomenėje, nes LIGONIAI gi. Policija sako, kad dar tik grasina, tai kur problema? Nesveikiems negalima būti tarp sveikų. O tas idiotas jei turi brolių sesių kaip jiems sunku gyventi jei šantažuoja, grasina. SIAUBIAKAS!!!

Tokiems

Tokiems portretas
mirties bausmė turėtų būti vykdoma.

raiktu jam

raiktu jam portretas
insidarbyt gyvunu prieglaudoj

Legalu

Legalu portretas
Švedijoje lytiniai santykiai su gyvūnais buvo legalu... tik prieš 3 ar 4 metus buvo uždrausti

šitas padugnė turi būti izoliuotas

šitas padugnė turi būti izoliuotas portretas
pasodintas už grotų iki gyvos galvos.

Tpfu

Tpfu portretas
Tai ką, tas brudas iki šiol neizoliuotas? Kokia šiukšlė jį pagimdė?

Vau

Vau portretas
bet kokie keisti tie dvikojai kurie i paleista anti saudo tusciais soviniais , aliai pamate viena moteris kiti nieko nezino iskarto raso tegu gi kas nors istyria pasako tiksliai ar galejo taip buti paraso faktus dabar emocija dekui visiems duokit pinigu i saskaita apsisaukeliu kompanijai kaip jie vadina save klajunas kuri neturi net licenzijos verstis gyvu globa o praso bapkiu psihikos gydymui sekems dvikojams aukoti.....

Žinočiau

Žinočiau portretas
tokį atvejį savo gatvėje ar kaime net nedukirbėtų mintis pranešt pirmiausia policijai. Bet matyt tas kaimas yra durnių laivas,kaip ir jo durnius kapitonas- pys/uoklis.

bus

bus portretas
mero patareju gyvunu apsaugos reikalam

Algis

Algis portretas
Kalciausios socialines tarnybos ir istatymu leidejai jei nera istatymu psichiskai nesveika vyra laikyti psichiatrineje ligonineje o ne tarp normaliu zmoniu.

Na tai durniu I durnina

Na tai durniu I durnina portretas
Vaiksto tarp normaliu zmoniu .Toks gali ka nori padaryti.Pasaulio pabaiga.

ZOO \\\\\.../////

ZOO \\\\\...///// portretas
Nepergyvenkit laisvės partija priglaus,nevalkataus, seime sėdės šalia armonikytės,čmiuolytės.

L

L portretas
Košmaras, o kiek atveju nežinomu.

pedofilai

pedofilai portretas
jau sunis tratina litvie

Gile

Gile portretas
Didelis aciu pilietiskai moteriai

Siaip

Siaip portretas
Ir taip ciucikas nukentejo.o ta pinda vos ne gaidziu pavadino.ta lopeta pacia reikia greide pavadint. Siaip kiek girdejau prieglaudose daugiausia pusprociai trinasi,todel gyvuno pastoviai pavojuje

Na chrien...

Na chrien... portretas
Siaubo filmas realybėje! Protų nesuvokiami dalykai ! Kastruoti tokį dvikojį padarą ir į psichuškę be termino

Dikas

Dikas portretas
Paciam i burna,reikia duoti-kas tada bus?

VRK

VRK portretas
Labiausiai sukrečianti detalė -tas zoofilas rinkimuose balsavo už LŽVS.

Jau supykino...

Jau supykino... portretas
Nenormalus diedas....

Vesta

Vesta portretas
Tegul sukisa jis tavo daikta I rozete. Bus visiems geriau.

Genys

Genys portretas
Čia Laisvės partijos atstovas. Prašau jo nediskriminuoti!

monika

monika portretas
nesiūlykite agresijos,dar kas nors savo nelaimei taip ir padarys

...

... portretas
taip tokioj bananų šaly kaip Lietuva tik integruokim visus degradus į visuomenę ir patys kentėkim. Ir visi degradai tokie yra nebaudžiami, vaikšto gatvėmis tarp žmonių Iškastruoti tą brūdą!!!

Medikas

Medikas portretas
To žmogaus vieta yra psichiatrinėje klinikoje, zoofilija nėra niekai. Stulbina kaimo gyventojų abejingumas. Tai ar baisiau už iškrypimus ir ligas.

monika

monika portretas
jei būtų žmogus šuns vietoje, tai sakytų, kad bipusiu sutarimu...

Bus tragedija kaime

Bus tragedija kaime portretas
Jei nebus uzdarytas i beprotnami

Nuomone

Nuomone portretas
Iskastruoti reikia toki didviri tai visiems bus ramu

Bestuburė teisėsauga

Bestuburė teisėsauga portretas
Reikia uždaryti toki, apsaugoti visuomenę. Jis jau nesiintegruos, jeiligonis, tegu būna ligoninej. Tikrai, pas mus gina nusikaltėlius, ne aukas

Ad

Ad portretas
Vargšas šunelis.

O tai kur įrodymai, kad jis buvo ''prievartautas''?

O tai kur įrodymai, kad jis buvo &#039;&#039;prievartautas&#039;&#039;? portretas
Vėl paleidote antį neatlikę jokių tyrimų!?

LAISVĖ

LAISVĖ portretas
SEKSUALINĖMS MAŽUMOMS.....

Bauda

Bauda portretas
tokius išsigimėlius reikia kastruoti ir uždaryti vienutėje iki gyvenimo pabaigos. Nes, jeigu ką nužudys, pas mus bus nepakaltinamas!

Nijo

Nijo portretas
Palaikau Greidą, bet neišsigimėlįus. Gal kartais tiesa nugalės.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių