Aiškėja daugiau detalių apie Šiauliuose nužudytą ir į kilimą susuktą paauglę

Grįžti į straipsnį

Ele

Ele portretas
Visokių situacijų būna, visada vaikai nori likti šeimoje, kad ir kokia niekam tikusi ji būtų, o šeimai kuri nenori pagalbos yra sudėtinga padėti. Gaila mergaitės, baisu, kad taip nutiko, tiesiog nesėkmingai susiklostė aplinkybės, pasirinko ne tą kompaniją.

O ko jūs norite?

O ko jūs norite? portretas
Kai Lietuvą valdo narkobaronų statytiniai ministrai?!

Anonimui, rašiusiam prieš 20 val

Anonimui, rašiusiam prieš 20 val portretas
Neįdėmiai skaitai. Ne nužudytąjai, o galimai žudikei teikiama pagalba. Va tas sakinys iš šios straipsnio: "Apklausiamos paauglės šeimai buvo teikiama pagalba. Visą pagalbą, kurios reikia paauglei bei jos šeimai teikiame ir teiksime ir toliau". ___ Valstybė globos ir toliau nusikaltusiąją ir jos šeimą.

no_Bernevet

no_Bernevet portretas
Nieko nežinau konkrečiai, bet kyla įtarimas, kad PER PRIEVARTĄ NUO TĖVŲ ATSKIRIAMI VAIKAI tokiu biurokratų sprendimu būna nepatenkinti ir stengiasi jam nepaklūsti, todėl iš valstybės turimų švelnių ir malonių vaikų namų bėga. Patirties neturėjimas sąlygoja tai, kad jie pakliūna į banditų irštvas, kur būna nužudomi. Gal ir čia Bernevet atvejis? Beje, kodėl visiškai nutiltas apie šį norvegų monstrą?

Anonimas

Anonimas portretas
Manau,kad kalta nužudytosios šeima,o vargšė mergaitė,blaškėsi...patekti į banditų rankas labai lengva.Globos namai nepateisina savo vardo,pagalba asocialioms šeimoms privalo būti laiku ir vietoje.Nors pas mus karo nėra,bet vyksta žiaurūs dalykai,ir verta valdžiai atsigręžti į savus,o ne milijonus skirti ukrainiečiams.

Anonimas

Anonimas portretas
Laikas grazinti mirties bausme,perdaug jau tu zudyku prisiveise cionai,mirtys uz mirti,

pilietis

pilietis portretas
tai gal seimai reikejo padeti anksciau...iki tragedijos,jeigu mergaite gyveno globos namuose,kazkas jau buvo negerai...

Darius Paliunas

Darius Paliunas portretas
Vaiko teisių apsaugos skyrius su Visa Šiaulių teisėsauga priešakyje savo ruožtu ypač įnirtingai ir ramia sąžine ilgiau nei dešimtmetį propavuoja institucini smurta savo mieste. Taigi jie patys zudo ,tik is lėto ir sugebantys vis maskuoti savo sunkius nusikaltimus. Todėl verti tautos ir miestiečių pasmerkimo.

Q

Q portretas
tai paaiškinkit tautai kad valdžia nuperka didžiuli buta gyv. name ir taip ikuria - globos istaiga [jaunuju banditu gauja] . butu tame name vertė lygi nuliui , nes stogas namo kilnojasi diena nakti .

Atimti greiti

Atimti greiti portretas
bet su problematiškais atėmė patys nesusitvarko. O globos įstaigose dirba ypač ne kompetetingi, tik pinigus ima už įvairias pareigybės, realiai nk nedirba. Ypač su neįgaliais.

JO

JO portretas
Kol negrazins mirties bausmes nepriklausomai nuo amziaus uz panasius nusikaltimus tol zudys -galva uz galva .

taigi...

taigi... portretas
atimt is seimos daug lengviau nei apsaugot nuo nuzudymo atemus

Anonimas

Anonimas portretas
Iš gerų ir normalių tėvų vaikų neima. O, kad buvo pabėgusi (jei būtų normalūs tėvai, tai pas juos bėgtų), tai pasekmė to, ką patyrė savo šeimoje. Globos namai tik pasekmė ankstesnių įvykių. Tik nieko neišmanantys asmenys gali teigti, kad globos įstaigose dirbantiems nusispjauti į vaikus. Palaikymo dabar reikia ir jiems, o ne tik šeimai. Šeimą reikėjo palaikyti, kai vaikas namuose augo, kad nereikėtų paimti.

Aukšto ir Gražaus šūkis

Aukšto ir Gražaus šūkis portretas
Lietuva - chierovės valstybė!

Anonimas

Anonimas portretas
Jie moka tik atimti , o apsaugoti parazitai tai nesugeba

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu jau tik tokia globa,tai gal iš viso jos nereikia .Dabar matai teikia pagalbą nužudytosios šeimai...Bandys kažkaip išsisukti ta Globos įstaiga.Klausimas ar mūsų Lietuvoje tinkamai veikia teisinė sistema?

Chi

Chi portretas
Vargšė mergaitė, ne tik iš šeimos buvo atimta, bet ir patalpinta į tokią įstaigą, kuriai nusispjauti į jaunų žmonių ateitį. Tikiuosi, kad teisėsauga atitinkamai įvertins ir skirs bausmes ne tik žmogžudžiams!

ČIA JAU SKANDALAS

ČIA JAU SKANDALAS portretas
„Mergaitė, kurios netekome, gyveno globos įstaigoje' GLOBOS ĮSTAIGOJE, reiškia Vaiko teisių buvo atimta iš šeimos. Atėmė iš šeimos, kad pražudytų ? Kada pagaliau pripažinsime, kad Globos įstaigos nepajėgios užtikrinti globotinių saugumo ir juos pasiglemžia narkomafija, suteneriai, gaujos. Įsitvirtinti gyvenime pavyksta tik nedaugeliui.

Egle

Egle portretas
Tai kur tuo metu buvo globos namų prižiūrėtojai,jeigu nematė ,kad merginos tuo metu nėra globos namuose ?,ką Jie veikė?,tai pažeidė vaikų teisių įstatymus !!!

VSD.LT

VSD.LT portretas
Vaikų teisių gynėjai bejėgiai prieš narko baronus ir sekso politika Seime

paf

paf portretas
nenusisekusi prostitucija buvo ir tiek...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių