Vokietijoje dirbusio ir sunkiai sužaloto Augusto tėtis: vaikas mirė mūsų akyse

Grįžti į straipsnį

Pikta jam komentatoriui

Pikta jam komentatoriui portretas
Jūs teisus: mirti ir grįžti į gyvenimą ne tas pats. Kai miršti - jau viskas dzin, sunku likusiems. Kai reikia grįžti į gyvenimą - sunku ligoniui, sunku artimiesiems. Jei turit smegenų, suprasit, kurioje situacijoje ir finansų trūksta ar reikia labiau. Visuomet stebino darbingi žmonės, ištikus nelaimei, prašantys ne maldos, o pinigų.

Anonimas

Anonimas portretas
Čia parašyta: Mes gyvenam taip gerai, mūsų talentingi vaikai muzikantai per vasaros atostogas turi vergauti Karbauskio, Linas agro verslininkams, užuot gavę stipendijas ir mokęsi magistrantūroje. Kad universitetinis diplomas dabar tik šiknai nusišluostyt. Blyn jau geriau depozitą būtų pakelėje rainkęs...prie šito staripsnio labai dera nato baliaus straipsnis.

to BL

to BL portretas
Zmogui nelaime, tai savo pamokymus susikisk sau i Š... Dar : tas tavo vyras isgyveno, paziureciau ka kalbetum, jei neisgyventu. Cia visai ne tavo situacija, višta.

Rūteniui

Rūteniui portretas
Visiems artimiesiems, lankant ligonį intensyvios terapijos skyriuje, pakerta kojas. Ten ne sanatorija. Užuojauta vaikinuko šeimai. Bet pinigais skausmo nenumalšinsit. O susidūrus su mirtimi, jie iš vis jokio vaidmens nevaidina, jie beverčiai.

Graudžiam tiesiui

Graudžiam tiesiui portretas
Jus dabar toks graudus kad graudu.

Žinovas...

Žinovas... portretas
Dirbo nelegaliai ?! Negalioja jokie draudimai išmokos ir reikia aukoti !?

verslininkai yra labai godus svetimiems pinigams

verslininkai yra labai godus svetimiems pinigams portretas
tad gerai paruotas is namu jaunuolis ar jaunuole tai puse sekmes gyvenimui.

tam sunku

tam sunku portretas
visur visi turi nuvaziuoti ir daug ka isbandyti kad suprastum kas Lietuvoje darosi.TIK VIENA SIULAU,PARUOSTI T,Y, PAMOKYTI JAUNA ZMOGUTI VYKSTANT SVETUR KA IMTI IR KO NEIMTI T.Y. KA DARYTI IR KO NEDARYTI ir t.,t. .

Sunku

Sunku portretas
skaityti,labai gaila jauno žmogaus.Kada tėvai baigs jaunus vaikus siųsti į užsienį,užsidirbti tų "pinigėlių" kur tyko pavojai ir yra sunku.Nejaugi Lietuvoje taip jau blogai,kad nėra iš ko pragyventi.Baigit tėvai su savo godulystėmis,verkšleninimais dėl pinigėlių savo vaikus stumti į pražūtį...

Jei is Lietuvos negauna jokios paramos

Jei is Lietuvos negauna jokios paramos portretas
vadinasi yra grubiai pazeisti Lietuvos Respublikos istatymai.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne literatūrinius graudenimo rašinius rašykite, o konkretizuokite įdarbinimo įmones, jų įsipareigojimus tokiu atveju ir teisinį komentarą kas čia ko nevykdo , kad pinigų reikia iš žmonių. Labai gaila, kad taip įvyko, užuojauta šeimai.

Kęstas

Kęstas portretas
Kenčiame ne tik mes, kenčia visas pasaulis. Mieguisto Bideno politika pakenkė visam pasauliui: politinius neramumus visame pasaulyje skatina didelės kainos ir didžiulės skolos: „Ekonominė suirutė plinta visame pasaulyje, o atsakas buvo protestai, bandymai įvykdyti perversmą ir kraštutinių dešiniųjų politikų rinkimai. Lyg per visą pasaulį besitęsiantis viesulas, kuris nuspėjamas mažai, gilus ekonominis nerimas palieka politinės suirutės ir smurto pėdsakus neturtingose ​​ir turtingose ​​šalyse." Pakartokime svarbiausią sakinį: „Vakarų sankcijos Rusijai pridėjo dar vieną sukrėtimą, į stratosferą nukreipdamos naftos, dujų, trąšų ir maisto produktų kainas“. Vakarų sankcijas Rusijai organizavo mieguistas Bidenas. Sankcijos pakenkė Rusijai, tačiau ne tiek, kiek kadaise tikėjosi ponas Bidenas. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

Anonimas

Anonimas portretas
as tiesiog girtsas bet ks cisa passakysi - situacija sudina

velnio biznis

velnio biznis portretas
Įdomu, organai košė, bet be išorinių sužalojimų, - pilna nesąmone. Panašu, kad ligoneje " gydymo" metų vyko sveiku vaikino organų išparceliavimas. Donorystė kaip velnio biznis turi buti draudžiamas.

keltuvas

keltuvas portretas
Augustą prispaudė keltuvas,o Išoriškai sūnaus kūnas neatrodė sužalotas - aš nežinau kas čia meluoja bet tai yra šimtų procentų šlamštas,kad keltuvo prispaustas kūnas neturėtu išorinių žaizdų ir dar "organai buvo tarsi sutrinti į košę". Čia toks pats pezėjimas apie žmones kurie pasikorė ant durų rankenėlės

Anonimas

Anonimas portretas
Turtuolių kauniečių šeima,mirus dukrai,prašė pinigų

Įdomu, ar autorė

Įdomu, ar autorė portretas
skaito komentarus ir kokias išvadas daro.

Darbas

Darbas portretas
zudo! Tiek cia,tiek kitur.

Gaila vaikino. Pasimelskim uz ji.

Gaila vaikino. Pasimelskim uz ji. portretas
Labai daug zmoniu mirsta. Kasdiena. Tik ne ape visus raso. Kodel?Ju mirtys maziau baisios, ar tik neaprasytos? Dauguma patys susitvarko, nes laidojimo sumos nera nepakeliamos. Kodel sitam - neaisku. Tiketina, kad tiek bet kuri seima tiek gali tureti/uzdirbti. Aisku, bus dar kompensaciju, ismoku ir teismo priteistu pinigu. Tai nei neviltis, nei skurdas negresia. Dar. Pinigai, kaip suprantu, tikro skausmo nesumazina. Patikrinta praktiskai.

gaila

gaila portretas
labai gaila vaikino.Bet ,važiuojant dirbti į užsienį ,būtina draustis.

Indrei

Indrei portretas
Baikit moralus skaityti. Norit pervesti pinigus - perveskit. Bet baikit vieną kartą ir jūs, kai kurie kiti vaidinti pasaulio teisuolius.

Indre

Indre portretas
Ne veltui sakoma, kad labiausiai reikia bijoti lietuviui lietuvio.... tą patvirtina čia daugumos komentarai.... šeimą ištiko tragedija, artimieji palūžę, mylimas žmogus mirė kančiose.... o cia aptarinėjat,kad miesciokiuks,nemokėjo dirbt... tėvai vėl blogi,kad išleido vykti ir t.t..... Baisūs jūs žmonės esat. Mano broliui užsienį lovoj ištiko infarktas, o parsigabent palaikus taip pat reikėjo, tik mes pinigų turėjom... O čia žmonės neturėdami kur apsistot, su ištiktu šoku lėkė ten,kur net kalbos nemoka, ir dar stebėjo tiek laiko kančias brangaus žmogaus ,o jūs čia šūdus pilat.... Atminkit viena, viskas atsisuka patiems ir tai ne banalūs žodžiai,bet taip yra.... nesityčiokit ir nelinkėkit blogo kitiems,nes pačius bėdos greit ar ne greit,bet tikrai aplankys.... Jei žmogiškumo neturit ir negalit nė euru pagelbėt ar nuoširdžiai užjaust šeimos tai čiuožkit savais keliais. Ieško mat kaltų. Nei tas žmogus tyčia prispaudė, tiesiog nelaimė.

Goda

Goda portretas
Per metus sesuo palaidojo abu savo sūnus.Mirė Anglijoje.Mirė dėl ligos.Jokių išmokų Anglijoje negavome,nes nežinojome nei kur kreiptis ,nei pas ką.Parsigabenome urnas (kaina 2950 eurų) už vieną..Kreipėmes dėl pašalpos į Klaipėdos savivaldybę,bet niekas nepriklauso.Labai daug sąlygų iškelta.Bet palaidojome ir be jų išmaldos.

Nu to KAM

Nu to KAM portretas
O kaip kūną galima parsigabenti savo mašina, tarkim, lengvąja? Sodint kūną į keleivio vietą prieky, guldyt ant galinės sėdynės, o gal kišt į bagažinę?

Ukrainoje

Ukrainoje portretas
Žūsta žmonės kiekvieną dieną prašymas če nepinaudžiauti to velionio artimųjų

Istorija

Istorija portretas
Taip krautuvas yra pavojingas daiktas. Atrodo mazas bet sveria labai daug. Kazkada po mokyklos isidarbinau i senuku sandeli tai teko be krautuvo teisiu vezioti paletes su prekemis tai karta vaziuojant nuo kalniuko atbulai netaip uzsukau vaira ir teko reztis į sukrautu dideliu 10x10cm medzio balkiu kruva tai gerai kad rankos nekišau į išore tai butu faršas. Balkiai nuleke kaip zaisliniai nors jie buvo 3m ilgio tai tada supratau tai ne zaislas.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Gal tikrai, kai kartais jau faktai bado akis, pagalvoji, kad yra žmogaus lemtis. Juk yra dvikojų padarų, kuriems jau seniai linkiu grabo šešias lentas, o tie vis gyvi ir net gyvesni už gyvus, o čia toks dar jaunas, perspektyvus muzikantas ir respektabilus valstybės statytojas, tėvų užuovėja ir paguoda senatvėje ir štai toks nelemtas tragiškas įvykis toli nuo tėvynės dirbant samdomą darbą. Jau net nežinau ką ir begalvoti.

andriau

andriau portretas
ar tikrai moki skaityti lietuviskai.cia uzuojautos tikrai neuztenka.

Andrius

Andrius portretas
Užuojauta vaikino šeimai. Visai nesvarbu kas čia kaltas. Įvyko nelaimė, o ji galėjo įvykti bet kur. Kraupu skaityti kai kuriuos komentarus, mes čia atpratome nuo tokių "nuomonių".

Vėtra

Vėtra portretas
Užuojauta artimiesiems...,visas gyvenimas dar buvo tik ateityje...

idarbinami dabar siuolaikiniai vergai

idarbinami dabar siuolaikiniai vergai portretas
kuriu dauguma pasklusnus istatymu pazeidejiai is ukrainos dezertyrai,baltarusiai,rusai ,kazachai.indusai,afrikieciai ir t.t.

Pastebejot?

Pastebejot? portretas
O milicijos nusautos moters gimines tai neprase paramos laidotuvems. Tai kaip cia suprasti? Tik ubageliai turtingi? Ar cia tik eilito zmones turi teise prasyti pinigu?

anonimui prieš 44 min.

anonimui prieš 44 min. portretas
Kiekvienam darbe yra privalomi darbų saugos apmokymai, už kuriuos atsakingas darbdavys. Ne miesčioniukai ar kaimietukai dirba - o žmonės, žinantys savo darbą.

biznis lietuviskai

biznis lietuviskai portretas
supratingu gyvenimiska patirti ir geru specialistu jiems nereikia nes juos sunku apgaudineti ir alga atimineti su dienpinigiais,va o jaunimas tai cia kitas reikalas .Nepatyrusiu ''jaunu durniuku'' kuriuos gali maustyti kaip sirdele geidzia cia tai laukiami isskestomis rankomis.Juk su kiekvienu jaunuoliu pelningumas imoniu auga ne dienom o valandom.

to-Anonimas

to-Anonimas portretas
likimas jo buvo toks... Nuo savo likimo dar niekas nepabėgo...

KAM

KAM portretas
tas pinigų prašymas? Dirbant legaliai ir dar užsienyje, VISI privalo būti apdrausti, tuo labiau-čia nelaimingas atsitikimas. Firma privalės išmokėti tam tikrą sumą. Kūną pasrgabens su savo mašiną. Jei Lietuvos pilietis (neabejoju tuo) Valstybė išmoka ir tam tikrą sumą. Aišku, ji nedidelė, bet visgi. Tėvai dirbantys. Kažkaip neskanu ...:(

o kodėl to

o kodėl to portretas
keltuvo vairuotojas negali kalbėti?

Rūtenis

Rūtenis portretas
Dabar nūnai vėl valdžion veržiasi ir save prieš laiką premjerais mato brazauskiniai, su andriukaičio vytenio pagalba pasivogę vardą- LSDP, bet niekas jau net neprisimena, kad būtent tie nuokrušos melagiai su butkevičiumi joneliu, kur dabar jau algirdu vadinasi, sukurpė ir patvirtino tokį DARBO KODEKSĄ, kur vrgijos nepamažėjo ,o ntgi ir padaugėjo, suprask- suliberalėjo,, na o apie visokius komandiruotpinigius jau ir nebekalbu. Didelė mūsuose problema yra visokios įdarbinimo agentūros, kurios suokia saldžiai, kol su viskuom sutinka samdomas lietuviškas vergas, o kai atsitinka FORCE MAJOURE, tai tuomet lietuviams ir atsiveria akys bei tampa jau kvadratinėmis, dėl to, jog neskaitė tų samdos sutarčių, parašytu smulkiomis raidelėmis, kur jau tie įdarbintojai sprendžia- kiek ir kam ko duoti.

rūteniui

rūteniui portretas
Ten tik saviem - svetimų prie lovio neprileidžia.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Norit, kad jūsų vaikai nevažiuotu į neaiškias Europos darbovietes, kur neaiškios darbo sutartys, kur mūsų įdarbinimo vertelgos bele kaip sukčiauja, kur surenka visokius krautuvų vairuotojus iš patvorių, tai eikite dirbti, pvz., kad ir į VŠI GO VILNIUS, kur krūva bedvasių ir nemokšų gauna apie 10 000 eurų ir apie tai, kad jų vaikai vyktu į nežinią, jie nekruša sau smegenų, jie čia vartaliojasi visai riebiai.

Indra

Indra portretas
Tokį talentą, gražuolį išsiųsti prie grūdų gali tik neatsakingi, be nuovokos tėvai.,nebranginantys deimančiuko.. Reikėjo rinkt paramą Augusto vasaros mokslams. Fotomodeliu Azijoje būtų užsidirbęs keliems metams

Uzuojauta tevams

Uzuojauta tevams portretas
Kad vietoj smegenu vata. Cia tik vatagalvis susiprotetu talenta siusti i uzseni dirbti sunku darba

Kažkada tai prie Magdeburgo

Kažkada tai prie Magdeburgo portretas
esu vežęs didmaišiuose supiltus suvalkiečių ūkininkų grūdus.Tai ten grūdus susimala ir parduoda jau kaip ekologiškus vokiečių miltus.Aišku,kad kainos kitos.Taigi juokas ima kaip mus duria tie vakarai.Pvz,Kalvarijos pieninės grietinės miltelius nuvežiau į Olandiją,o ten pat atgal pakrovė man matomai tokius pat išfasuotus miltelius gražiose pakuotėse.kaina 4 ar penkis kartus didesne.Mūsiškiai mat nesugeba vietoje išfasuoti....Taip va ir daromas biznis per rankų rankas perleidžiant lietuvišką gaminį.O su tomis,,komandiruotėmis ir draudimais'',tai išvis tragedija.Pasirašo draudimo polisą ,o ten sąlyga ,kad pinigai eis,jei kas,sumokėjusiam poliso kainą.Tai jau įmonės reikalas žuvusio šeimai ant grabo ar ant batų duoti...O ,,komandiruotpinigius'',tai kiek nori ,tai tiek ir skiria,nes čia mūsų valdžios yra priimtas toks sprendimas su tais skiriamais pinigais.Gali duot pusę,gali visai neduot.Vairuotojai,pvz,pasirašo ,kad gavo, o faktiškai jų net nematė.Į Sodrą prakttiškai neatskaito .

baisi tragedija

baisi tragedija portretas
uzuojuta tevams .....

Palanga

Palanga portretas
Gaila vaikino, toks jaunas. Matyt tokia lemtis.

Anonimas

Anonimas portretas
"tikino negalintis apie tai kalbėti" - privalo kalbėti atsakingoms įstaigoms. Kokių atsargumo procedūrų nebuvo laikomasi, kas nutiko, kad jaunas žmogus buvo sumaitotas?

Rūtenis

Rūtenis portretas
Visiems tiems, kas dar turi bent kruopelytę žmogiškumo, jums citata iš tėvo pasakytų žodžių-‘Kiekvieną kartą atėjus į ligoninę, mums pakirsdavo kojas’. Nejaugi jums, kurie neturi bent menkiausio empatijos jausmo, nedaro poveikio tokie tėvo žodžiai, o kabinėjatės prie bet ko, kad tik parodytumėt savo ala išprusimą.

laisvės gynėjas

laisvės gynėjas portretas
Už tai, kad vaikas galėjo išvažiuoti, šiandien Kaune bus pagerbti daugiau nei 80 laisvės gynėjų.

Galvokit pries isvaziuodami

Galvokit pries isvaziuodami portretas
Isvyko be darbines patirties, be fizinio pasirengimo, be vokieciu kalbos, rusiskai turbut irgi nemokejo. Darbe irgi nepraejo jokiu apmokymu, o jei ir buvo kokie instruktazai - taigi vaikinas kalbos nesuprato. Angliskai Vokietijoje, jei ne IT dirbi, nelabai susisnekesi.

neprofesorius

neprofesorius portretas
Kiek supratau tai ne del savo kaltes jisai nukentejo.Pakeleju gal irgi dirbo be kvalifikacijos zmogus is Lietuvos.Savininkas mazai demesio skyre darbo saugumui.

Voke

Voke portretas
Ziauru bet apsiverkiau ir oadekojsu dievuliui kad bsno vaikui taip neatsitiko kai mes abu badavom per ta dirbtinai sukelta kryyyze isvyko vokietyjon padirbet nes pinigu ttukuas baisus dabo nera jis dar mokinosi aukstajam isvyko metams aciu dievui atidirbo gryzo jaulengbisu buvo nes irta kryyze ejo i pabaiga darba jaugalejsirast su labai maza pasalpa bet valgyt jsu turejom nors biednai bet sociai is biednumois vargo didelio vaziavo argi buciau leidusi jei ne badas kasdien meldziausi dar ir dabar baisu su kokiais ten teko dirbt ir sugyvent

Onė

Onė portretas
Baisu , užuojauta.

kodel kai zmogus nusizudo

kodel kai zmogus nusizudo portretas
visa laika yra telefonu numeriai kur kreiptis pagalbos.

labai saunu butu tiems

labai saunu butu tiems portretas
kas sukiai gaudosi papuole i didele beda prie panasiu straipsniu parasyti darbo inspekcijos ir juristo komentara ka daryti po nelaimes darbe ,kur kreiptis pirmiausia.

Aušra

Aušra portretas
Nuoširdžiausia užuojautą. Tesaugo Jus Dievulis

Jurga

Jurga portretas
Užuojauta artimiesiems. bet kitiems pasakysiu. na neturi menininkas, muzikantas, dailininkas dirbti tokių sunkių ir pavojingų darbų. ir apskritai, tokie jauni žmonės neturėtų dirbti tokių sunkių darbų be apmokymo, praktikos ir pasirengimo. nes kiekvienas, kas nedirbo tokių darbų, tiesiog neturi įgūdžio. tai juk ne žolę nupjauti su žoliapjove. GALVOKIT, kas jums ARTIMIAU, ką mokat.

Margarita

Margarita portretas
Užuojauta tėvams ir artimiesiems.Koks tragiškas jauno źmogaus likimas.Labai labai gaila.

na

na portretas
gal ir draustas ir legaliai dirbo,bet tai laiko klausimas kada kas bus,vokietijoj daug popierizmo,ne taip greitai darosi, numire giminaitis ten ,bet jis sirgo ir numire nuo ligos ,seima gyveno ten,ir tai nieko greitai neivyko,o cia nelaimingas atsitikimas,o del pinigu tai nenorim neperveskim,niekas musu nevercia,jokie pinigai nepadengs praradimo, nemanau kad daug atsirastu norinciu gauti pinigu,bet prarasti sunu

o tai kokia darbdavių atsakomybė

o tai kokia darbdavių atsakomybė portretas
tai nelaimingas įvykis darbe. Priklauso kompensacijos. Užuojauta tėveliams

Štai tokia čia

Štai tokia čia portretas
Laiminga Lietuva. Kai reikia važiuoti užsidirbti į užsienį prisidurti. Tai nereikia skiesti, kad čia laiminga Lietuva.

bsbainas

bsbainas portretas
matyt buvo uz krautuvo vairo ,?

Užuojauta Dariui Žiūrai.

Užuojauta Dariui Žiūrai. portretas
Darius Žiūra. Pokalbis iš balkono. Pokalbis su Dariumi Žiūra. Radau. Pasitikrinau, nes garsūs akademikai ir profesoriai reklamuoja stebuklingus vaistus, bet tų profesorių internete nerasi, jie būna išgalvoti. Klausausi, pasakoja apie tarnybą kariuomenėje prie Kinijos, Japonijos sienos. Du metus. Ir aš du metus tarnavau Murmanske. Suprantu: jis - dailininkas.

Joo

Joo portretas
Niekad nereikia skubėti ir aklai pasitikėti kitais darbuotojais prie krautuvo eiti kai esi įsitikinęs kad tai saugu, per gatvę eiti tik tada kai trajektorijos nesikerta. Priešingu atveju gali įvykti nenumatyti dalykai.

Užuojauta

Užuojauta portretas
Stiprybės Augusto šeimai, be galo skaudu netekti jauno brangaus žmogaus. Jaučiu svetimą gėdą už neadekvačius komentatorius, kurie nepraleido progos patylėti..

Aik tu sau

Aik tu sau portretas
šuva kažko užėdė. Tai matai, kaip būna.

mano sabakas vakar kazko uzede

mano sabakas vakar kazko uzede portretas
ir nugaiso visa nakti besikankindamas-paaukokit jei negaila

o

o portretas
kiek mazai to gyvenimo buvo skirta,jei mes zinotume kada neiti per kelia,nesimaudyti juroje,nevaziuoti i uzsieni dirbti gyventume kai kurie ilgiau,bet ir skestam ir zustam,gaila ir tevu ir to jauno zmogaus,tiek daug dar gero turejo nutikti jo gyvenime

Ramūnui

Ramūnui portretas
Na nereikia taip skausmingai reaguoti ir laikyti kitų kvailesniais už save, nors tai labai būdinga kai kurioms tautoms.

Liūdna ir labai gaila

Liūdna ir labai gaila portretas
Žiauri lemtis. Artimiesiems stiprybės.

Henrikas

Henrikas portretas
Pinigai kompensuos sunaus netekti ir numalsins skausma. Ypac - dideli pinigai. Gaila, kad tik tiek. Labai gaila. Uzuojauta. Ech laikai.. Ak zmones..

Ramūnas

Ramūnas portretas
Paskaičius komentarus suvoki ,kaip degradavo Kaunas su savais skaitytojais per nepriklausomybės metus. O juk buvo Tautos Miestas...! Užuojauta šeimai.

Gėdykitės runkeliai

Gėdykitės runkeliai portretas
Nekaltinkite, neteiskite nes nebūsite ir jūs teisiami, svetima jums užuojauta praradūs patį tėvams brangiausią žmogų - sūnų, stresinėje būsenoje jiems ne iki žurnalistinio teksto redagavimo, nuotraukų kėlimo. Beširdžiai mandruoliai rašinėjate niekalu kol ant jūsų šeimos neatsėlino mirtis. Gėda už žmones be empatijos, sausuoliai runkeliai ir tiek...

Anonimas

Anonimas portretas
geras dalykas es

uzuojauta vaikui

uzuojauta vaikui portretas
kad tokiu tevus turi

Q

Q portretas
tėvai tiesiog fantastiški , toki varliu muzikanta ikišti i elevatoriu dirbti [ar kas bent isivaizduoja ta darba] šeimynėlė matyt hopsekiškumo čempionė .

Komentarijus

Komentarijus portretas
Užuojauta žinoma giminėm. Bet kodėl vieną reikia taip išskirti o apie tuos vaikus kur neturi nei tėvų nei kažkas ateis ant kapo gėlių padėti nei kalbėti nei galvoti.

Q

Q portretas
Nėra to blogo ka sumanumas paverčia i gera piniga .

Romas

Romas portretas
Nu tėvai visai be sąžinės, be sielos, tiesiog siaubo filmas. Taip smulkiai aprašinėti mirusio sūnaus sužeidimus, eina peklon tokie tėvai. Tokiems ne tik pinigų, banano žievės neduočiau. Vargšas vaikinas. Amžiną jam atilsį.

Jonas

Jonas portretas
Kodėl tik 6 nuotraukas įkėlėte, reikėjo 60 įkelti. Nuo pat gimimo dienos. Ir dar smulkiau aprašyti visus vidaus organus. Ir dar smulkiau kiek ko buvo nupjauta.

Fu

Fu portretas
Dirbo legaliai, vadinasi apdraustas.Jei nebūtų apdraustas tėvai rėktų, kad nėra draudimo. Jei tėvai neturėtų pinigų jie taip pat rėktų,kad yra pašalpiniai. Bet vaikis buvo apdraustas ir tėvai dirbantys. Jie gudriai nieko nerašo apie pinigus, tik rašo DUOKIT AUKŲ. O kokiu tikslu, jei tėvai dirba, brolis ir sesuo dirba, pulkas giminių ir draugų ir kaimynų? Dabar dažnai žmonės be sąžinės nori savo artimo mirties sąskaita pasipelnyti kitų žmonių sąskaita. Ir kaip jiems ne gėda.

Liūdna, bet...

Liūdna, bet... portretas
tai buvo apdraustas ar ne? Na, iš tiesų kažkaip viskas...

to tevui ne geda

to tevui ne geda portretas
Tu glušas. Kūnai ligoninėse neprasmirtsa - jie šaldytuve. Iš pradžių jis tris savaites buvo palatoje, bet tėvai vis akcentuokja savo rašliavose, kad negali pasiimti, spaudžia skaitytojų ašarą. Bet tai ne visa tiesa. Ne kai mirė jam turi dar padaryti ekspertizę - kas kaip buvo sužalote, nuo ko mirė ir t.t. Ekspertizė gali užtrukti ir savaitę. O kol nėra ekspertizės išvadų negali išrašyti mirties liūdijimo, nes reikia įrašyti nuo ko mirė. Bet strapsnio rašeiva neklosto visko atvirai. Tokie melai ir parodo,kad čia tik pinigų siurbėjai, tik tai jiems asdfsvarbu.

Diedas

Diedas portretas
Kokia prasmė baigti tas muzikos akademijas, kad paskui išvažiuot dirbt pagalbiniu į Vokietiją ar vištų pešėjų į UK ar dorot žuvį į Norgę ? Buvo maminukas, neužsigrūdinęs, darbo nematęs, nors 24 metų, vot ir apsižioplino darbe. Ir kokį jau ten gausi savarankiškumą padirbėjęs tokį menką darbą? Net nejuokinga. Šiaip jau Lietuvoje pernelyg daug univerkių, sustoja į jas visi žiopliai, niekam nerūpi jų žinios, kad tik pinigus neštų už mokslus. O ir tie mokslai tik pavadinimas, dėstytojų Lietuvoje nėra, jau visi išmirė. Pasėdi durneliai 3-4 metus ir išvažiuoja darbininkais dirbti.

tevui ne geda?

tevui ne geda? portretas
jau kiek dienu kunas smirdi? ar ne pigiau butu ji iskart kremuoti ir su autobusu atvezti i lietuva? sadistas?

Roneta

Roneta portretas
Užuojauta artimiesiems. Neduok dieve. Pervedžiau nedaug esu bedarbė bet nors šiek tiek.

Darius

Darius portretas
Taip ir žinojau, kad tas smulkus aprašinėjimas baigsis pinigų prašymu. Tiesiog ima už gerklės ir spaudžia: duokit pinigų. Tai šeimos draugė prašinėjo, tai dabar pat tėtušis. Įdomu kodėl neparašo kokios šeimos pajamos. Kiek uždirba tėvas, motina, kiek uždirba brolis, sesuo? Vaikinas buvo apdraustas. Taigi yra nelasimingas atsitikimas, kuri draudimas pilnai apmoka- gydymą, karsto transportavimą į namus. Už laidotuves nelaimingo atsitikimo metu sumoka savivaldybė, jei šeimos lėšos nepakankamos. Tai kokiu tikslu jie vis prašinėja pinigų? Net nesiteikia parašyti nei savo pajamų, nei kiek kainuoja pervežimas ir kam jie prašo. Toks įspūdis, kad kažkas tuo tėvus spaudžia prašinėti...

Senjora

Senjora portretas
Iki širdies gelmių begalinis skausmas tėvams ir artimiesiems! Nuoširdi užuojauta! Ilsėkis Augustai šalia Auksčiausiojo! Amen!

Galerijos

Daugiau straipsnių