Dingusio penkiolikmečio tėtis: dabar jau ieškoma sūnaus kūno

 • Teksto dydis:

Ketvirta para – nežinomybės. Asmeniniai daiktai rasti, o jų šeimininkas – penkiolikmetis Mykolas Davidonis – ne. Užvakar prie paieškos prisijungė ir privatus kinologas su retų gebėjimų šunimi, pasitelkti ir dronai. Dingusiojo tėtis neslepia, kad dabar jau ieškoma jo kūno, pasakojama LNK reportaže.

„Šis šuo jau yra radęs devynis skenduolius, dabar bandysime ieškoti šio dingusio vaikino. Aišku, praėję dar labai mažai laiko, bet, tikimės, kad šuo gali kažką surasti“, – sakė keturkojo šeimininkas, privatus kinologas Sigitas Tarvydas.

„Tas šuo toks yra vienintelis Baltijos šalyse. Kiek žinau, tokių daugiau nėra“, – teigė ugniagesė gelbėtoja Gintarė Andziulytė.

Ugniagesiai gelbėtojai akcentuoja į vietas, kur per pastarąsias dienas rasti paauglio daiktai: telefonas, banko kortelė, ausinės. Pareigūnams ieškoti nelengva, upė patvinusi, srauni, manevruoti  sudėtinga.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

 

„Mūsų pagrindinis tikslas koncentruotis į paieškas Neries upėje. Čia viskas taip neapčiuopiama, neapibrėžta ir sudėtinga. Labai stipri srovė, smarkiai pakilęs vandens lygis apsunkina manevravimą su laivais“, – komentavo Vilniaus ugniagesių 6-osios komandos viršininkas Giedrius Ruočkus.

Penkiolikmečio paauglio paieška tęsiasi. Ieškoma keliais frontais, skirtingose vietose. Paieškose dalyvauja ne tik pareigūnai, bet ir būrys savanorių. 

Svarbu eiti, šukuoti teritoriją neskubant, kad būtų galima spėti kiekvieną šakelę apžiūrėti, krūmą ar pakeliui esantį šulinį.

 

„Svarbu eiti, šukuoti teritoriją neskubant, kad būtų galima spėti kiekvieną šakelę apžiūrėti, krūmą ar pakeliui esantį šulinį, atkreipti dėmesį į aptinkamus daiktus, drabužius – dingusysis vilkėjo dryžuotu megztiniu“, – toks specialistų patarimas savanoriams.

„Užvakar su šuniuku valandą praleidome paieškose“, – sakė užkalbintas savanoris.  

„Šukuosime toliau palei upę, kur bus sunkesnių teritorijų, brūzgynų, krūmynų. Pereisime, pertikrinsime viską. Jau kilometrą pirmyn ir atgal išžvalgėme“, – kalbėjo kitas savanoris.

„Užvakar policija iškėlė mintį, kad būtų tikslinga ieškant upėje pasitelkti ne tik valtis, bet ir dronus. Tad ėmėmės iniciatyvos tai koordinuoti“, – teigė Raudonojo Kryžiaus atstovė Violeta Masteikienė.

Čia – ir paauglio tėvas.

„Ne paslaptis, kad dabar jau ieškoma jo kūno“, – sunkiai rinko žodžius dingusio paauglio Mykolo tėvas, patikindamas žurnalistus, kad nerealu, jog jų sūnus tiesiog būtų norėjęs tris paras kur nors praleisti vienas. To anksčiau esą niekada nebuvo.

Ne paslaptis, kad dabar jau ieškoma jo kūno.

 

„Neduok Dieve, kam nors tai patirti. Jeigu rasti daiktai, žmogaus nėra, tai tikrai jis nesiilsi kažkur“, – atsidusdamas kalbėjo paieškose dalyvavęs vyras.

Prie paieškos prisijungė ir sveikuoliai su baidarėmis.

„Susitikome su vienu kolega, kuris yra „ruonis“. Jis dabar kartu plaukia su Simonu. Greitai susiorganizavome transportą, baidares išsitraukėme iš žiemos miego“, – sakė „Vilniaus baidarių“ savininkas Tadas Bytautas.

„Radome negyvą stirną, daug batų“, – apie savo paieškas pasakojo Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė.

Pareigūnai prašo radinių neliesti ir pirmiausiai informuoti policiją. Pastarieji perspėja, kad šiuo metu platinama ir nemažai klaidingos informacijos.

„Žmonės tikrai kelia neįtikėtinas versijas neturėdami pagrįstos informacijos, duomenų. Ir tai tikrai trukdo tyrimui, nes visą informaciją reikia tikrinti, sugaištama brangaus laiko. Tad prašome žmonių elgtis atsakingai, netrukdyti dirbti pareigūnams“, – teigė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Ar atsirado reikšmingų liudijimų, kokią informaciją pavyko ištraukti iš paauglio mobiliojo telefono, policija neskelbia. Vilties nepraranda paauglio mama Ieva Sapkaitė. Ji socialinėje erdvėje išplatino jautrią žinutę su prašymu: „Tikiuosi, kad mes jį rasime sveiką ir gyvą. Nenuleiskime rankų. Jeigu manote, kad turima informacija verta kažkokių pinigų, tai informuokite mus, prašau. Padėkite mums surasti savo vaiką“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zita

Zita portretas
Manau kad nedraskant širdies ,mamai ir tėtušiui.Geriau mažiau komentarų.reikia tam susilaikymo nes komentarai žmones išveda iš savęs ir negatyvi energetika igauna tik juoda spalva .Šviesos per mažai nors kiekvuena minutė bu o brangi .Pati pirmoji taip .Apie gyvibę gerai arba nieko .Nes per daug klaidinami ir komemtatoriai.Nerašykute apue pinigus .Nes tai pati skaudžiausia tema .kuri jau.ir taip kenkia stresas .Gana būkitę savimi .Nėra nei vieno kuris būtų.apsaugotas nuo nelaimių .Ir laikykitės bet .kuo mažiau komentarų ...Svarbiausieji pasieks savo tašką .Užuojauta ir uždekite geriau žvakutę pasimelskite .Ir atiduokite Dievui į rankas Ar jis yra ar jo nėra .svarbu atrasti.

?

? portretas
jisai nenuskendes

rita

rita portretas
Pasikviečia stebuklingą šunį ieškoti skenduolio. Įdomu kodėl nepasitelkė paprastų pėdsekių šunų jau pačią pirmą dieną? Laukė kol tikrai bus negyvas. Kiek prismenu tai tie pėdsekiai šunys kažkada rado miške paklydusias ir namo negrįžusias grybauti išėjusias dvi pagyvenusias ponias- vieną vieną kartą, o kitą kitą kartą. Bet jų vaikai griežtai reikalavo, ir šunys buvo pasiųsti iš karto išaušus kitam rytui, o ne po keturių dienų. Ir moteriškės buvo išgelbėtos. Ne kvailos, naktį eglišakiais apsidėjo ir nesušalo. Aišku, be vandens ilgai nebūtų išsilaikiusios.
VISI KOMENTARAI 50
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių