Jaunių ketvirtfinalyje laukia vokiečiai

Pasaulio jaunių (iki 17 metų) krepšinio čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos ekipa kovos su bendraamžiais iš Vokietijos.

Lietuviai paskutinėse, nieko nelėmusiose A grupės rungtynėse nugalėjo Argentiną 74:71 (23:27, 15:12, 18:16, 18:16). Trenerio Dariaus Dikčiaus auklėtinių gretose rezultatyviausias buvo Mantas Mockevičius, surinkęs 16 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

4 mačus iš 5 laimėjusi Lietuvos rinktinė A grupėje užėmė antrąją vietą ir turnyro ketvirtfinalyje susitiks su B grupėje trečiąją vietą užėmusiais turnyro šeimininkais vokiečiais.

Argentinos rinktinė A grupėje liko penkta, nors per pirmąsias turnyro rungtynes pralaimėjo amerikiečiams tik 70:82. Visus kitus varžovus grupės turnyrą laimėję JAV krepšininkai triuškino 36 taškų ir didesniu skirtumu.

Treti A grupėje liko kinai, ketvirti - serbai. Šeštoji vieta liko egiptiečiams.

B grupėje didžiule staigmena tapo 2009-ųjų Europos 16-mečių čempionų ispanų fiasko. Ispanijos rinktinė per penkerias rungtynes įveikė tik korėjiečius ir grupėje liko penkta. Pirmąją vietą B grupėje užėmė visus mačus laimėję lenkai, antri liko kanadiečiai, treti - vokiečiai, ketvirti - australai. Kanados, Vokietijos ir Australijos komandos per grupės varžybas laimėjo po 3 kartus ir patyrė po 2 pralaimėjimus.

Ketvirtadienį pasaulio čempionate - laisva diena, ketvirtfinalio mačai bus žaidžiami penktadienį.