Vieną dieną atsitiktinai tapau liudininke, kaip Herkaus Manto gatvėje, prie prekybos centro "Vaiva", kurjeris krovė siuntas, kurias vėliau sudėjo į paštomato saugyklos dėžutes. Užuot ramiai dėjęs pakuotes į parduotuvės vežimėlį, jas tiesiog mėtė. Niekaip nesuprantu, kodėl taip reikia elgtis? Juk žmonės siunčiasi ir elektronines priemones, ant dažnos pakuotės pažymėta, kad siuntoje yra dūžtančių daiktų. Stebint tą vyrą man atrodė, jog jis pyksta dėl to, kad jam reikia dirbti ir kad kažkas gaus siuntinį. Ar ne todėl žmonės gauna sugadintus daiktus?
Viktoras
Kada išmoksime išjungti telefonus?
Neretai apsilankau klasikinės muzikos koncertuose miesto Koncertų salėje. Dažną kartą man būna gėda prieš atlikėjus, nes nepamenu nė vieno atvejo, kad koncerto metu nesuskambėtų kieno nors telefonas. Kartą suskambo vienas, o po kelių minučių kitas ir dar trečias. Atrodė, kad susmegsiu į žemę iš gėdos. Juk kai suskambo pirmasis telefonas, kiekvienas pagalvojo, ar išjungė saviškį. Bet, matyt, ne visi. Gal būtų verta Koncertų salei įsirengti saugyklą, kur būtų galima prieš koncertą palikti telefoną? Suprantu, kad tai vargas ir išlaidos, bet gal pagaliau pavyktų išvengti tokių nepatogumų.
Simona
Kėdės išnešimas tapo atrakcija
Lapkričio 27 dieną turėjau laimę klausytis italų ansamblio koncerto. Tądien viskas vyko truputį kitaip. Nustebino kažkoks sufleris, kuris prieš į sceną įžengiant dirigentui pradėdavo ploti užkulisiuose, duodamas ženklą tą patį daryti ir žiūrovams salėje. Prieš pat antrąją dalį ant dirigento pakylos buvo likusi kėdė. Kažkoks tamsiaplaukis vyras išėjo į sceną, kai joje jau buvo muzikantai. Nors aplodismentų iš užkulisių neišgirdome, žmonės pamanė, kad jis – dirigentas, ir pradėjo ploti. Vyras gestais parodė, kad nevargtume, teatrališkai paėmė kėdę ir ją iškėlęs su šypsena veide pasuko link užkulisių. Žiūrovai ėmė ploti dar labiau, salėje pasigirdo juokas, tai buvo smulkmena, bet labai pakėlė nuotaiką ir žiūrovams, ir muzikantams.
Arnoldas
Naujausi komentarai