Vakar ryte, jau po pusės devynių, į darbą savivaldybėje drožė ne taip seniai priimtas specialistas. Na, visko būna, žmonės Lietuvoje nuolat vėluoja, kartais tai daro net visą savo darbinę biografiją, bet vis tiek tai rėžia akį. Daugiau nei pusę valandos vėluoti į darbą, kad ir kaip ten būtų ir kaip čia bežiūrėtum, yra labai jau negražu. Juk atlyginimas mokamas iš žmonių į miesto biudžetą suneštų pinigų, tad ir darbe privalu būti nustatytu laiku. Juolab kad ir gyvenamoji vieta gal net yra ne taip toli nuo darbovietės. Kažkaip nepatogu į visa tai žiūrėti.
Sergejus
Kodėl kai kurie garbina sovietmetį?
Perskaičiau straipsnį "Vizitas pas gydytoją – prabangos reikalas?" ("Klaipėda", 2019 08 13). Manau, čia labai teisingai aprašyta situacija. O ji yra nepatenkinama. Dažnai priekaištaujama, kad kai kurie žmonės garbina sovietmetį, tačiau kaip jo negarbins, jei tais laikais nebuvo tokių didelių problemų patekti pas gydytoją. Dabar gi situacija tikrai nenormali, jei gali laukdamas eilėje ir numirti. O ir į pensiją išeidavo žmonės anksčiau: moterys – 55 metų, vyrai – 60 metų. Štai ir garbina pagyvenę piliečiai sovietmetį, ilgai negalvodami. Ir pačios dabartinės valdžios dėl to kaltos, nes negali būti tokios situacijos, kokia dabar yra. Tai visiškai netoleruotina. Pas gydytoją žmogus turi patekti bet kada be jokio delsimo. Juk sveikata – brangiausias turtas ir juokauti čia negalima.
J.Urbonavičius
Nejaugi reikėtų spirti į užpakalį?
Stovėjau eilėje viename ne lietuviškame prekybos centre. Čia atėjo tokia stora moteriškė ir, nieko daug nekalbėdama, įlindo į eilės priekį. Atseit perka nedaug, tik margarino pakelį, tai ir su visais kartu stovėti nėra reikalo. Žmonės visa tai matė, pyko, bet tylėjo, matyt, nenorėjo veltis į konfliktus. Tylėjau ir aš. Nejaugi imsi kviesti dėl to policiją? Vis dėlto įdomi būtų klaipėdiečių nuomonė, kaip reikėtų reaguoti į tokį akiplėšiškumą? Spirti į užpakalį? Nustumti į eilės galą? Kviesti parduotuvės direktorių? Imti rėkti?
Antanas
Naujausi komentarai