Uostamiesčio motociklininkams triukšmas atsirūgs

Monika

Monika portretas
Vidurvasarį važiavau Liepų g-ve, priekyje važiavo du motociklininkai vokiškais numeriais, tai jų baikai neskleidė jokio garso. Buvo malonu stebėti kokia važiavimo kultūra, nenardė tarp automobilių ,sustojusių prie šviesoforų. Galvojau, kada mūsų baikeriai išaugs iki tokio lygio ir pradės gerbti aplinkinius.

Monika

Monika portretas
Mieste triukšmadariams ne vieta. Tokiems "baikeriams" drausti įvažiavimą į miestą.

siaip pamastymui

siaip pamastymui portretas
retorinis klausimas; kokia bauda netycia nepraleidus pagrindiniu lekiancios britvos t.y isvaziavus is salutinio su senu kledaru? aisku britvos pilotas negyvas, arba ratukuose. kalejimas arestas ar pinigine bauda vairuotojui? P.S .bukit atidus kelyje daug issiblaskiusiu.

Vaistai nuo triukšmo

Vaistai nuo triukšmo portretas
Į duslintuvą - MAKROFLEKSO pilną 'bankę"

nereikia

nereikia portretas
ne Klaipedos, rajonuose kas darosi, Pezaiciu- Veivirzenu kelias virtes lenktyniu trasa ir nei vieno policijos ekipazo neteko matyti, nors jie vazineja tuo paciu metu, nei seniunios imasi priemoniu nei savivaldybe, vis zmoniu kantrybe bando...

nekenčiu "budulių"

nekenčiu "budulių" portretas
tik nepasakokit nesąmonių apie sovietinius laikus. Mes su draugu dažnai iki vėlaus vakaro važinėdavome JAWA, bet mano vaikinas, beje, paprastas vyrukas, visada išjungdavo variklį, kad miestelio žmones nežadinti. Tada buvo kur kas daugiau pagarbos kitiems. O dabar šitie debiloidai, "bumčikų" prakaltomis smegenėlėmis, tiesiog sadistiškai smaginasi sukeldami pusę miesto. Ir jokie pokalbiai su jais nepadės, Tik didelės piniginės baudos gali paveikti "budulius"

Bikers on The road

Bikers on The road portretas
Sezonas jau į pabaigą. Mėgaukitės gyvenimu ir neverkit. Jai nemyga kankina išgerkite valerijonų ir ramiai miegokite... Nieko jūs nepadarysite. Ramaus saldaus miego visiems ir būkite atidesni kelyje nes britvininkų daug mieste.

Nuoširdžiai"" keleivei

Nuoširdžiai"" keleivei portretas
Miela Keleive. Draugas Tavo jau ...atvažinėjo, o tu tiesiog "įsijuk smegenis", jei dar juos turi.

AK

AK portretas
Ne pakantesniems reikia būti, bet kuopti durnystes iš galvų. Iš kur tas liguistas motociklų naudojimas baisiam greitinimui su triukšmu, paskui riedėjimui su stabdymais? Per mažai priemonių, jei tai neturi pabaigos. Tik vieną kartą teko matyti mieste patrulius, to per mažai, kai tvarkos pažeidimai kasdienio pobūdžio.

W

W portretas
Tas kuris dziaugiasi kito mirtimi ir kad vienu maziau, labai gaila.Gal ir buvo greicio megejas, bet buvo ir labai geras , nuosirdus draugas ir labai gaila , kad jo netekome .Nesidziaukite kito mirtimi o bukime tolerantiskesni ir pakantesni.

Ggd

Ggd portretas
Kaip gerai vienu maziau

KET

KET portretas
Pirma uždrausti registruoti triukšmingas transporto priemones, tada nereikės gaudyti vėjo laukuose

Keleivė

Keleivė portretas
Mes visada kartu važiuodavom ir bent šiais metais jo nebuvo daugiau sustabdžiusi policija. Net tą lemtingą dieną kartu važiavom.

AAA

AAA portretas
O tai su smarvė? Gal tada uostininkus pradekit žudyti?

Minde

Minde portretas
Zmones prisiminkit jaunyste.As jaunas tarybiniais laikais su iz sportu 170greicu per miesta lakstydavau(varksas izas daugiau netrauke) O numeriu isvis niekas nesidedavo, nes teisiu niekas neturejo.Dabartiniai baikeriai- tik tylus avineliai.Mano laikais visi duodavo kelia motociklams nes bijojo kad stogas, ar stiklas grandine subaladotas bus.

Keleivei

Keleivei portretas
O tu esi tikra kad jį tik tą vienintelį kartą ir tebuvo sustabdžiusi policija pasišnekučiuoti dėl keliamo triukšmo?

Čiubaka

Čiubaka portretas
Tai gal JAWA savo iš garažiuko ištraukti? Britvos garsas būtų kaip lopšinė

Keleive

Keleive portretas
Kokie melą skleidžiate, aš visalaik važiuodavau su tuo motociklininku, kuris žuvo Baltijos prospekte ir tą kartą, kai sustabdė policininkai taip pat važiavau su juo stabdė ne dėl greičio, o dėl garso ir patikrinus viską paleido ir nuvažiavo pagal KET taisykles nuo jų, jei 50 yra nurukimas milžinišku greičiu tai atleiskit visi mes skraidom

Crazy

Crazy portretas
Organu pristatymas and britvos

Anonimas

Anonimas portretas
miego tikriausiai nenorit, kad girdit juos pastoviai. gyvenu prie pat gatves ir man jie tikrai nemaiso, maziau verkt reikia.

jaunas durnas dazniausiai

jaunas durnas dazniausiai portretas
ir skrisim, leksim, kol prisiplaksim .

Anonimas

Anonimas portretas
Ir lekem ir leksim... iki kol sezonas pasibaigs...

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Laukiu žiemos.

ahha

ahha portretas
Galiu surašyti, kiek kartų jie važinėjasi visu garsu. Rašiau į policiją- nepadeda, kalbėjau su policija- sako, čia viso miesto problema, mes juos stabdome, tikriname greitį, o padaryti nieko negalime, laukite kol baigsis vasara. Labai apsidžiaugiau, kad žmonės sukilo. Jeigu 00,30 val. du motociklininkai lekia garsiausiai per miestą, kai žmonės jau ilsisi, nu atsiprašau.

nenoriu buti zasinas

nenoriu buti zasinas portretas
Bet rimtai motociklininkai po Klaipeda nenormaliai vazineja
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių