Saugomuose parkuose žiemos malonumais džiaugiasi pažeidėjai: užfiksuoti su sniego motociklais

Algirdas

Algirdas portretas
Ot dasigyvenom, jau net sniego motociklu per sniegą važinėti negalima :D Juo turbūt asfaltuotu keliu privaloma važiuoti, kuris druska nubarstytas. Tuoj ir valtimis vandeniu plaukt bus negalima, nes žuvų poravimuisi maišysim. Su avalyne bus galima vaikščioti tik asfaltuotais keliais ir takais, o ant žalios vejos tik basom... ir tai dar klausimas ar skruzdžių, vabalų ir sliekų migracijai nepamaišysim :D

Zayabali

Zayabali portretas
lai važinėja tik su protu... nereikia tiek daug drausti, nes tuoj toje neringoje vietiniu neliks, bus tik invaziniai gyventojai

giedrius

giedrius portretas
Važinėjantys po miško takelius jokios žalos gamtai negali padaryti, bet tie kurie važinėja su sunkiaja texnika ir dar pjauna miškus to jau per dauk.Kai kurie žmonės atvažiavę čia gyventi ta prasme nori savo likusį savo gyvenimo laiką praleisti harmonijoi su gamta, o čia pasirodo yra tokių kurie pasitelkę savo šutvę apginkluotais pjūklais išskirtiniame gamtos kampelyje dąrosi biznį. Mano galva sąko kad ne pramogautojai daro žalą gamtai, o savivalbybės ir nacių parko galva niekina viską!!!

Tomas12

Tomas12 portretas
Pries bausdami pagalvokim ar padarem ka nors kad jie nesiskaitytu pazeidejai. Skirkim teritorijas kur jie galetu vazinet. Tikrai daugumas nepazeidinetu

Girinis

Girinis portretas
Kačerginėje visiška netvarka, miške keturračiais ir kroviniais, o gyvenvietėje dviračių taku mašinos tampo roges, nors į gyvenviete karantino metu gali įvažiuoti tik čia registruoti, visur stovi ženklai, bet pašalinių minios , policijos - nerasta...

esmė

esmė portretas
Realiai sniego motociklas važiuojantis sniegu negali padaryti jokios žalos, kas kita sunkiasvoris miškininkų transportas .

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Buržujai turi n pinigų technikai ir benzinui . Vadinkim SNIEGVAŽIU , o ne sniego birbiciklu , skant .

tfu..

tfu.. portretas
Dar viena jasaicio padruzke cia klykaudama kazka aiskina. Tu savo draustini ispradziu sutvarkyk kaip priklauso, nes geda kaip apleista viskas.

Visaip būna

Visaip būna portretas
Tačiau brūžinant pilnomis sniego proskynomis ir takeliais tas sniego motociklas tikrai nieko blogo nepadarys. Be to, geriau bus slidininkams, nes sniego motociklas šiek tiek suplūkia purų sniegą ir šliuožti pasidaro lengviau. Atsimenu, tarybiniais laikais miškų masyvuose prie didesnių miestų trasas slidininkams tiktai taip ir įruošdavo.

Tenregys

Tenregys portretas
Tai stimulas

Cha

Cha portretas
Ta ,,Fazer"iškirto galybę medžių /kad ir neišvaizdžių/vien dėl to kad nusprendė kad turi smėlis matytis. O kad gal kopos pradės ,,keliauti" ar kad gal nykstančius augalus iš hu ja rino tai čia nieko tokio?Bl žmogus motociklu per įšalusią žeme pravažiuos tai baisus baisumas

Ricardas

Ricardas portretas
O kas čia blogo,tegu pramogauja,ar ir ta uždrausit.

Nac parkui

Nac parkui portretas
Ar nemanot, kad jūs esat didesnis kenkėjas šitam pusiasaliui, nei keli pravažiavę sniego motociklai ant sniego? O Fezer jau savo sugebėjimus parodė sukurdama paplūdimį už 150k €, kuriame per 2 vasaros sezonus buvo kiek žmonių 20-30?

aga

aga portretas
leisčiau ir pajūriu žiemos metu važinėti keturračiaism motikrosiniais. Tik 10 m nuo vandens. sekanči aparą nieko neliks

gedas

gedas portretas
Atsiprašau o kas čia blogo ka jie daro jums.

sunkumai

sunkumai portretas
vos 3000 gyventojų saloje ir sunku atsekti kas vairavo ar turi tokius motociklus Neringoje?

Elfridas Paytonas

Elfridas Paytonas portretas
Su kokia technika kalnapušes kertat? Kokia žala padaryta eco sistemai su mirusių kopų retinimu, kažkur jau buvo matyt straipsnis, kad slenka kopos, nu kur jos neslinks, su tokiais darbais. KLOUNAI!!!

Skylė

Skylė portretas
Bado akis nelaimei į akis.

nu ir kas?

nu ir kas? portretas
Kaip motociklinikai gali pakenkti parkui kurį žada iškirsti?Pažiūrėkit kokias griovių vėžes fūros vežančios nukirstą medieną iš mūsų miškų draustinių yra išmalę visose miško paklotėse.

Parkas

Parkas portretas
Ir Lampedziuose ne karta mateme toki. Nedrasus, nes isvaziuoja i miska tik beveik sutemus. idomu kiek bauda Kaune uz toki pasivazinejima?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių