Kraupi avarija Plungės rajone: patikslinta – žuvo dvi moterys

natūrali atranka

natūrali atranka portretas
arba stabdžiai tik bailiams

Hhgg

Hhgg portretas
Tai misle, neaisku kiek pasisalino. Idomu tas kad tie kurie buvo ateje patys, jie tik apklausiami. Begti reikia po eismo ivyki?

Kodėl vadovai nesikeičia?

Kodėl vadovai nesikeičia? portretas
Skaičius žuvusių klaipėdos apskrity kosminis,kodėljau keli metai yra tas pats kelių policijos vadovas Mindaugas Džermeika? Baisu kas darosi,jokios strategijos,tik statistika kyla visais atžvilgiais,avarijos,sužeisti,žuvę...siaubas ši mevaldoma padėtis

S

S portretas
Pas zemaicius ir taip su proteliu ne kas,o jai dar prisilaka tai lauk nelaimes,gaila per beprocius zuvusiu.

Ant

Ant portretas
Kuolo virš žarijų

Gera naujiena alchašams!

Gera naujiena alchašams! portretas
Telšių apylinkės ar apygardos(ne esmė) teismas, gavęs skundų iš " nukentėjusių", kurie už vairavimą išgėrus buvo praradę teisę vairuoti, kreipėsi į Lt aukščiausiąjį teismą, kad šis išaiškintų, ar pagrįstai antrą kartą pagautiems už vairo girtuokliams teisės atimamos 10metų. Nu ir dar kažkas panašaus. Tai va, Lt KT išvartė - mat nepagrįstai, tipo bausmė neadekvačiai griežta! Straipsnį perskaičiau "Respublikoje" kažkur prieš savaitę. Taip kad pijokai nenusiminkite, toliau lakstykit tėvynės keliais ir vieškeliais, Lt teismai - jus apgins.Ne už ačiū, aišku.

tokie

tokie portretas
Vaziuos ir be teisiu su bet kokia gelda,ten pas juos galvoje nieko nera

Nu jo

Nu jo portretas
Tai 2 ar 3 buvo pasisaline?

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Kiek rašiau,kad nelaimei reikia užbėgti už akių.---Už alkoholio, pripūtus virš 2,5 prom.teises atmti visam gyvenimui,su mašinos konfiskavimu ir didžiule pinigine bauda.---Viršjus dvigubai leistiną greitį,anuliuoti med.pažymą ir siūsti pas psichijatrą,kad nustatytų ant kiek durnas,ar galima iš vis leisti vairuoti.---Ne vieta žudikams už vairo.

Klp

Klp portretas
Tokius gyvulius ant šakos kabinti

Lietuva

Lietuva portretas
Tokius erelius visada filmuoju ir perduodu policijai. Siūlau ir kitiems taip elgtis, nes per tokius dalbajobus trikoju ir pristato.

Anonimas

Anonimas portretas
Vairuotojas nustatinėjamas?Ar jis paspruko?

Ale gi protas

Ale gi protas portretas
lenkt iš dešnės, tai šitas brudas su mersedes ir pražūdė nekaltus jaunus žmones , dar ir furos vairuotoją sužeidė. Jau toks dalbajobas tas merso vairuotojas kad nėra žodžių. Pats tai sveikas liko, net nesusižeidė, bet turės kalėjime supūt už 2 nužudytus žmones.

Vairuotoja

Vairuotoja portretas
Baisu... Teko važiuoti prieš savaitę tuo keliu, tai angliškas auto varė aštunkėm. Kairėn dešinėn visaip kaip, atsidarydavo net 3 juostos. Mašinų eilės, bet va atsiranda tų ale labai naglai skubančių.... Vat ir pasėkmės... Labai gaila nekaltų žmonių...

Vairuotojas.

Vairuotojas. portretas
Kaip tie kvailiai išlaiko eismo taisykles? Juos reikia pirmiau pas psichiatrą .O tokių pilni keliai.Ir ne syki teko matyti.Važiuoji iš Klaipėdos.Automobilių koloną.o tam kvailiui reikia greičiau.Tai dešiniu kraštu lenkia.Syki čiut ne susidūrė motociklistas taip lenkęs ir iš šalutinio kelio į praplatintą juostą įvažiavo automobilis.Tai buvo sekundės momentas.Ir būtume papuolę į mėsmalę.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių