Klaipėdoje vairuotojas judrioje perėjoje nepamatė pėsčiųjų: partrenkta mergina

Romas

Romas portretas
Aš pats retai kada pėsčiomis vaikštau, bet jeigu jau numušei ką antroje juostoje, pasiteisinimų būti negali. Čia tik du variantai.Pėstysis eina per perėją kai pirmoje juostoje nėra sustojusių automobilių- tai treiškia, kad pėstysis jau senai įžengęs į perėją ir vairuotojas ją privalo matyti. Ir antras - jeigu jau pirmoje juostoje stovi automobilis - tai reiškia, kad kažkas per ją eina ir reikia būti labnai atidžiam. Ir tokiais atvejai nesvarbu ką daro pėstysis. Daug svarbiau ką daro vairuotojas.

Ei....

Ei.... portretas
Komentatoriai!!! As ir vairuoju ir vaikstau todel puikiai zinau situacijas. Nereikia cia kaltinti pesciosios. Jeigu dvi juostos masinu stovi, tai automatiskai stabdai pries pereja. Merginos jaj ejo ir nevarykit, kad neapsidaire, izenge... Jos jaj buvi perejoje... Gal atkreipkit demesi, kad vairuotojai taip pat inyke savo telefonuose ir nemato pesciuju. Net vaikus pasiimti mamytes neatitraukia telefono sededama uz vairo.... Baikit viena karta kaltinti pesciuosius, skubantieji, niekur nespejantis ratuotieji, nes ir taip zmones begte jau per perejas bega, graudu, kad jokios kulturos, tolerancijos nerasta pas zmones.

deinis

deinis portretas
Šiame etape yra kaltų ir vairuotojų ir pėščiujų,vieni laksto kaip pasiute ,kiti žengia į pereją neisitikine saugumu ir savo gyvybe man atrodo kad mokyklose ir kitose mokymo istaigose nemoko elgesio taisyklių ,kaip buvo prie sovietų ,bijojome gauti iš elgesio mažiau kaip PENKIS ir nespardėme mokytojų

Seno šiferio pastebėjimas

Seno šiferio pastebėjimas portretas
... Nukentėjo mergina... Ėjo salygatviu mergina, priėjusi perėja ėjimo tempą sumažino du kartus, ausyse ausines, rankoje telefonas. Reziume:per gatve eina pasaulio bamba!

Joo

Joo portretas
Per perėją privalu eiti tik įsitikinus eismo saugumu. Kas to nepaiso, tenka pagulėti ligoninėje ir sveikata primins visą likusį gyvenimą. Dar to nebuvo kad svetimas pilnai atsakytų ar atlygintų už pėsčiųjų neatsakingą elgesį.

Se

Se portretas
Šalia gyvenu, dažnai einu tikrai nesaugia šia perėja. Vairuotojai labai dažnai šioje vietoje važiuoja dideliais greičiais, dėl kultūros stokos labai nenoriai stoja praleisti. pėsčiųjų. Netoliese esantys šviesoforų pralaidumas labai trumpas, kas blaško vairuotojų dėmesį ir šie lyg akis išdegę skuba spėti pralekti pro "žalią spalvą". Šioje vietoje būtina kažką daryti. Variantas būtų statyti "kalnelius". Labiausiai drausmintų greičio matuoklis (nuimtas nuo Mokyklos g. tilto).

Klp

Klp portretas
Kas per asilas uz vairo kad nesupranta kad pries pereja reikia sustoti jeigu jau vienas automobilis sustojas?? Atimti teises is tokio sumaherio kad neisdauzytu daugiau nekaltu merginu

Prius

Prius portretas
Ozys uz vairo, dabr durniu apsimetineja.

Saulė

Saulė portretas
Aš buvau panašioje situacijoje kaip merginą partrenkęs vairuotojas. Jei važiuoji antra juosta, tai pirmoje juostoje esantis automobilis, juolab krovininis užstoja perėją ir nieko nematai. Aš būdama pėsčiąją tokioje situacijoje, atsargiai pereinu antrą juostą. Pėstysis, nevairuojantis mašinos, sunkiai tai suvokia.

Anonimas

Anonimas portretas
Vėl pavezikas..su priusu isdauzys visą Lietuvą

pareigunams

pareigunams portretas
turetu apsilankyt pas ta “pona Vida” ir nuodugniai patikrinti

Vitas80

Vitas80 portretas
TO: P.Vidas tada reikia panaikinti perejas ir leisti eiti kur nuorime vistek vairotojai to neziuri . Dar 6 metus ties Klaipedos Energijos Silutes pl. zuvo mano draugas buvo tokia pati situacija Vienas praleido o antras nuskine mirtis vietoje

ggg

ggg portretas
>>>VYDAS>>>Perskaityk atidžiai ,po to komentuok.Arba nieko nenusimanai .

ss

ss portretas
patikrinti blaivuma, nes snukis itartinas...tai merginoj siulyčiau po medikos ekspertizes kreiptis pas advokata kad gerai finansiškai "numauti" kelnes tokiam dedui...

Vydas

Vydas portretas
VIenodai kaltas ir vairuotojas ir pėstysis. Jei pats save saugosi niekas tavęs nepartrenks, jei eidamas per perėja stebėsi automobilius ir kaip jie juda, kaip jie stabdo, stabtelsi ir palauksi įsitikinti, kad tikrai sustos ir .t.t tikrai niekas nenutrenks tavęs. O kai eini užsisvajojęs ar į telefoną įlindęs tai tiekpat kaltas esi kiek ir vairuotojas. Abiejų vienoda kaltė turėtų būti.

ir Kaune

ir Kaune portretas
tokių nevispročių pakanka. Gauna piemenys teises ir laksto niekur nesidairydami. Antradieni prie nereguliuojamos perėjos pirma juosta moters vairuojamas automobilis sustojo, kad praleist mergaitę. Antra juosta važiavęs vyrukas net nestabtelėjo - su vėjeliu praskrido. Iki nelaimės buvo vienas žingsnis. Laimei mergaitė perėjoje stabtelėjo ties pirma mašina

Kaip

Kaip portretas
Ir ne boba už vairo,vyras.

Gerhard

Gerhard portretas
Su tokiais asilais kaip sis vairuotoja nekarta teko aiskintis. Rodo, jog sustojo pirmoje juostoje tai tu turi is karto stabdyti. O jie vis pasakoja vaikiskas pasakas, jog stalas ne baltas, o juodas.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Einant šia perėja nesijauti saugus, vis tik 4 eismo juostos, perėja nereguliuojama. Visai šalia yra reguliuojama sankryža, ten pereiti gatvę žymiai saugiau. Įdomu kokia avarijų statistika šioje nereguliuojamoje perėjoje.

Hmmm

Hmmm portretas
Bet na idiotas vairuotojas ,tu asile važiuoji antrą juosta ,jeigu nesimato stabdyk eismą ,kad isitikintum tokiems asilams atimti amžiams teisę vairuoti,nuo bet tupas tas soperis

M

M portretas
Nu nafik kokių už vairo yra.. nemačiau, negalėjau suprasti situacijos, bet vietoj to kad sustoti, pristabdyti, toliau važiuoju. Tikiuosi šitas pilietis ilgam neteks teisės vairuoti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių