Detektyvas Klaipėdoje: kas viršijo greitį, jei automobilis buvo autoservise?

Aš portretas
kur žiūri gerovės valstybės prezidentas????????????????? Teisėjus į Lukiškes su turto konfiskavimu. Staigiai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aaaas

Aaaas portretas
Kadangi servisas dave kazkam tai ta kas dave ir baust reiketu jei nezino kam dave

mrr

mrr portretas
Ranka ranką trina, įdomu kur ponia dirba? Greičiausiai pasikonsultavusi su tais pačiais teisėjais tokią istoriją sukurpė. Priėmimo aktai, sąskaitos, pinigų perdavimo aktus galima surašyti atgaline data

As irgi rasists

As irgi rasists portretas
Ir ka? Daigtus reikia vadinti savo vardais. Negras ir yra negras, nesuprantu kas tau negerai? Tu vadink kaip nori, gali jei nori ir kiausinius negrams laizyt. O man negras ir afrikoj negras

Andrej

Andrej portretas
Pas mane buvo dar idomiau, kaiminas atvare masina dazymui. Po savaites atvaziuoja ir kele priekaistus kur as su jo masina vazinejau, nes gavo bauda uz stovejima neleistinoje vietoje (15euru) to laiku kai masina buvo pas mane. As tikrai su klientu masinom niekur navazineju ir kaip tai suprast?

2 To Auto

2 To Auto portretas
A jus jau atsiklaupėt ir atsiprašėt ? Black lives matter, ane ?

To Auto

To Auto portretas
Rasistas esate ???

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu automobilio savininkas nenurodo, kas pažeidė taisykles, nuobaudą gauna pats.... gerbiamas p.DŽERMEIKA.....---TAI JŪSŲ PRIEVOLĖ IRODIT ,kad as ASILAS,bet ne mano prievole irodinėt ,kad aš ne asilas....TAIP SAKO LIETUVOS KONSTITUCIJA..... ŽMOGUS NEKALTAS,KOL NEIRODYTA JO KALTĖ-taip bilojaLIETUVOS KONSTITUCIJA.....

Manau

Manau portretas
Pagal ši rašinį negali pasitikėti servisais ir manyti,kad automobilis paliktas saugiai.Kitas dalykas reikia pasižymėti spidometro parodymus.O aš manau,kad serviso savininkas naudojasi svetimomis mašinomis ir už ai turi atsakyti.

Gerhard

Gerhard portretas
Tikiu, jog servisas kazkam dave masina, bet del uzsienetes tai aiskiai apgaudineja.

???

??? portretas
Ir sąvininkė ir serviso vadovas meluoja. Senos pasakos, o teisėjai apsimeta kvaileliais.

Zose

Zose portretas
O jeigu koki zmogu partrenktu???

Auto

Auto portretas
Palieki mašiną remontuoti servise, o ten ją duoda drožti visokiems negrams. Įdomus autoservisas. Kodėl nėra jo pavadinimo? Nors tokius pasivažinėjimus praktikuoja bent pusę servisų. Palikai mašiną ir kontroliuok nes kitaip gali užgriūti rimtos problemos.

Anonimas

Anonimas portretas
Autorei.. kur atsakymas i klausima, pavirsutiniskai paraset be isvados..

Matas

Matas portretas
Ponas M. Džermeika, labai Jūsų prašome sureguliuoti eismą nuo Kalotės iki Miesto ligoninės, nes greitis 50 -čia, tokiu puikiu keliu ,tartum ir per mažas.Jeigu pačiame mieste galima važiuoti žymiai didesniu greičiu ,tai užmiestyje tai jau ,kaip ir būtina.

vairas

vairas portretas
O kodel mentai negali pateikti nuotraukos, kurioje matytusi tiek masinos numeriai, tiek asmuo, sedintis uz vairo? Viskas bus aisku ir nereikes jokiu teismu. Bet juk cia Litwanija - debilu krastas, visiems viskas yra gerai

Anonimas

Anonimas portretas
Policija apsimeta slangomis. VISI zino tik policija - durneliu prieglauda.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
nuvare i autoservisa masina o darbininkai isbande masina ant radaru .sunkiai buvo irodinet .

R

R portretas
Baikit šūdą malt. Tiek savininkė , tiek serviso vadovas žino , tik bando nurašyti ant butaforinio ukrainiečio. Dažnai firmų vadovai taiko tą pačią jo automobilį vairavusio ukrainiečio praktika.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių