A. Vaitkus nenuleidžia rankų

tomas

tomas portretas
Nereikia pudrinti išdavikų - ką ,,užsidirbo" tą ir ruri. O R.Masiulis pasielgė net perdaug džentemeniškai, nesumažinęs premijos už įmonės darbo rezultatus praėjusiais metais. Būtent dėl to ir gandragalvių kalamas prie kryžiaus. Skvernelis kada nors irgi pajus, į kokią pelkę gandrai įvilko.

HabMas

HabMas portretas
Inkriminuos Vaitkui pavėluotai užpildytas deklaracijas, pridės abejotiną reputaciją, ir to užteks isvarymui pagrįsti. Kad reputaciją specialiai suterse tulpyno pasiųsti skalikai - niekam neįdomu. Užtat patys skalikai už valdiskus pinigus puolė savo reputacijas skalbtis. Tik paskaitykit, kokia vargsele straipsniuose tapo Makaraityte: ir tėtis numirė, ir vyras su dviem mažais vaikais paliko, nors verk... O lietuviai myli aukas ir viską joms atleidžia, kol tos aukos jų pačių mėsos gabalo neatkanda.

Rulis

Rulis portretas
Norėčiau, kad Vaitkus save išbandytų privačiame versle, kur reikia uždirbti pinigus. Kai uosto direkcijos pagrindinės pajamos yra už valstybinės žemės nuomą privačioms uosto kompanijoms ir rinkliavos iš praplaukiančius laivus. Dirbti tokioj įmonėje, kur yra valstybės nustatytas monopolis galėtų daug vadovų.

tomas

tomas portretas
Vaitkau, Vaitkau, - kas gi tau makaulę susuko susidėti su gandragalviais? Žinokit, tas pat laukia ir Skvernelio. Neik su velniu obuoliauti...

darius

darius portretas
Šaunuolis Vaitkus, jokiais būdais nepasiduok ir nesileisk spardomas. ŽMONĖS SU TAVIM

Pritariu Na Na

Pritariu Na Na portretas
seniai laikas baigti landsberginiams skirstyti postus Lietuvoje, saviems ,-----------Vaitkus buvo stiprus konkurentas landsaberginams ir liberalams Klaipėdoje ,jis iškėlė milijoninį ieškinį ,dėl išgrobstymo uoste , trimitininkas laimėjęs rinkimus, ne be reikalo nesudarė koalicijos su valstiečiais ,nes grobstymą tęs toliau su landsberginiais ir Gentvilu ,,,sėkmės, blogis klesti tik tiek, kiek jam leidžiama ,

matosi,kad

matosi,kad portretas
ateina galas bebriniams.
Anonimas portretas
Pinigai rankų nenuleidžia, Vaitkus čia tik šiaip kovos priežastis...

Jis buvęs mentas

Jis buvęs mentas portretas
Išpirdolinto Vaito istorija

Jw

Jw portretas
Valstybinio krėslo žvaigždių ligos sunki stadija.

nuomonė

nuomonė portretas
Verta pakovoti teisme dėl pačios tiesos, nes žmogaus teisės valstybėje turi būti užtikrinamos. Mėtyti iš darbų už nieką pas mus tapo norma. Negerbiamos žmogaus teisės. Dėl politinių motyvų ar dėl to, "kas būtų, jeigu būtų" ministras galėjo palikti spręsti burtininkių luomui. Atleisti iš darbo už gerus metinius rezultatus ? - Nei šis, nei tas. Už bendrapartiečių pervestas lėšas į partijos sąskaitą, kur pats Vaitkus yra pervedęs didžiausią sumą ? - Skysti argumentai. Apgailėtina situacija. Lygioje vietoje sukeltas chaosas, kam jis naudingas ? Už visko kyšo konservatorių ir liberalų ausys. Jie strateguoja patyčių kampanijas, norėdami parodyti, kad "valstiečiai" prastai dirba. Vargu ar pasiseks. Teisininkai atsirinks, kas buvo neteisus.

Juozas

Juozas portretas
Ir arkliui aisku,kad uz vaitkaus stovi karbauckis.

Gelbekites

Gelbekites portretas
isvogtas dvaras agonijoje -melo siules plysta,suvogti murai trupa ir griuva.Netikri pranasai ir kirminai meisia ir tempia i sleptuves dar likusi visuotini geri....

NA NA

NA NA portretas
seniai laikas baigti landsberginiams skirstyti postus Lietuvoje, saviems ,-----------Vaitkus buvo stiprus konkurentas landsaberginams ir liberalams Klaipėdoje ,jis iškėlė milijoninį ieškinį ,dėl išgrobstymo uoste , trimitininkas laimėjęs rinkimus, ne be reikalo nesudarė koalicijos su valstiečiais ,nes grobstymą tęs toliau su landsberginiais ir Gentvilu ,,,sėkmės, blogis klesti tik tiek, kiek jam leidžiama ,

VAITKUI

VAITKUI portretas
APIE KĄ jUS KALBAT ? PAŽIURĖKIT Į SAVO KOMANDOS NARĖ e.vAUPŠAITĖ IŠ impulso. jI ŽMONĖS IĮMĖTA IŠ DARBO UŽ TAI ,KAD PRIIMTI SAVO DRAUGUS ARBA GALIMAI MEILUŽIUS??????? TAI APIE KĄ JUS KALBOT?

Gera kalbėti,

Gera kalbėti, portretas
kai pačių tas neliečia.Kaip jaustis žmogui,kai ministras skiria premiją už gerą darbą,o po keletos minučių pasako :laisvas.? Patiktų?! Kažin.Apie ministro ieškojimus naujos kandidatūros yra straipsnis, tikriausia,skaitėte.

...

... portretas
O, jau trys liberasto ministerio - mazgotes gynejai susirinko! Laukiat iskabos "Maxima", ant uosto direkcijos pastato?

Jo

Jo portretas
O kaip kitaip atidirbti draugelių pinigus...

tik taip

tik taip portretas
isikibes rankomis ir kojomis i sotaus lovio krasta tai ir nenuleidzia ranku

nu čto

nu čto portretas
tovariščiau vaitkus ,atsirugo draugystė su ivanais?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių