Vaiteliuose bus asfaltuojamos dvi gatvės

  • Teksto dydis:

Sodininkų bendrija „Vaiteliai“ netrukus sulauks pokyčių. Bus asfaltuojamos dvi gatvės – Miškų ir Akacijų alėjos.

Bus asfaltuojama nuovaža nuo kelio Gargždai–Kretinga į Miškų al. iki susikirtimo su Akacijų al., taip pat Akacijų al. iki susikirtimo su Gėlių al. Iš viso – daugiau nei 1,8 kilometro.

Skelbtą konkursą laimėjo ir remonto darbus vykdys UAB „Inkomsta & Co“. Jų vertė – netoli 785 tūkst. eurų. Prie šio projekto įgyvendinimo savo lėšomis iš dalies prisideda ir patys sodininkai.

„Džiugu, kad judame į priekį ir vis daugiau rajono gatvių sulaukia asfalto. Nors iki 2025-ųjų liko dar nemažai laiko, kai kuriose seniūnijose jau įgyvendintas ir 5 metų planas. Siekiame, kad pokyčiai būtų matyti visame rajone“, – sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gyventojai aptarnavimo kokybę savivaldybėje gali vertinti nuolat

Ar gyventojams patogus savivaldybės ir seniūnijų darbo laikas? Ar ilgai tenka laukti priėmimo? Kaip vertinama teikiamų viešųjų paslaugų kokybė? Norint atsakyti į visus šiuos ir kitus klausimus, siekiant geresnės aptarnavimo kokybės bei aukštesnio pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis, gyventojai buvo prašomi pildyti specialią anketą.

Su apklausos rezultatais galima susipažinti internetiniame Klaipėdos rajono savivaldybės puslapyje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Naujienos“.

„Dėkoju visiems, kurie skyrė savo laiko ir pildė anketą. Mums, kaip viešąsias administracines paslaugas teikiančiai įstaigai, be galo svarbus grįžtamasis ryšys ir darbo vertinimas. Tik taip galime gerinti aptarnavimą. Tikrai atsižvelgsime į gautus duomenis, juos analizuojame ir tobulinsime procesus, siekdami geresnės gyventojų aptarnavimo ir teikiamų paslaugų kokybės“, – sakė Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. Anketą galima pildyti nuolat. Ją rasite čia: https://apklausa.klaipedos-r.lt/.

Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Kviečiama dalyvauti vaikų vasaros poilsio programų konkurse 2023 m.

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia teikti paraiškas vaikų vasaros poilsio programų, finansuojamų biudžeto lėšomis, konkursui. Programų teikėjai ir vykdytojai gali būti švietimo teikėjai, turintys teisę vykdyti švietimo veiklas, nepriklausomai nuo jų teisinio statuso ir savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos ir registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR).

Konkursui turi būti teikiamos programos, kuriose numatoma užimti tik Klaipėdos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų arba kitų mokyklų mokinius, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje. Programos turinys įgyvendinamas per vieną pamainą. Viena pamaina – ne trumpesnė kaip 5 kalendorinės dienos. Vienos dienos vaikų užimtumo trukmė – ne trumpesnė kaip 8 valandos. Programos įgyvendinimas gali būti kartojamas kelias pamainas. Savivaldybė iš dalies finansuoja tik vieną stovyklos pamainą, nepriklausomai nuo jos tipo.

Paraiškos teikiamos iki 2023 m. balandžio 14 d.

Paraiškos pateikiamos adresu: Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, Vaikų vasaros poilsio programų konkursui Klaipėdos rajono savivaldybėje, Klaipėdos g. 2, LT-96130 Gargždai.

Daugiau informacijos apie konkursą suteiks Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus patarėja Vilma Gudzevičienė, tel. 8 658 88 796 e. paštu vilma.gudzeviciene@klaipedos-r.lt.

Vaikų vasaros poilsio programų konkurso organizavimo dokumentus ir jų priedus rasite internetinėje svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Skelbimai“ – „Paraiškos-konkursai“.NAUJAUSI KOMENTARAI

>30

>30 portretas
ne ,,markauskis" o avulis Tas banditas pardaves už šimtus tūkstančiu Vaiteliu sodo eletrotinklus tuos pinigus ne tik ėmė sau, bet ir švaistė teismams ir advokatams. Kai gynėsi nuo tų pačių sodo narių ieškojusių teisybės dėl jo grupinių sukčiavimų ir vogimo. Vogė tiek pinigus, tiek sklypus, klastojo visuotinių susirinkimų balsavimus ir t.t, bet teismus laimėjo...:D) Šlovė Lietuvos teismams ir pinigams! Va ir džiaukitės kad rajonas turi tik Markauską bet neturi tokio ciniško nenuteisiamo gaidžio avulio. Kuris per dešimtį metų, pasėmės tiek pinigų, dabar išasfaltuos net dvi gatves:D) Nuostabu :D) Gal keičiamės?:D)

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
O Vezaiciuose jie ten ruosiasi savo "kelia" tvarkyti?! Bardakas. Ka ten isrinko?

Žmogus

Žmogus portretas
Mokėti turi visi , o kelios ruožas tai juokingas...
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių