Vairuotojai teigia to dar nematę: policininkus apginklavo fotoaparatu

Antanas

Antanas portretas
O kai pareigunai girti vairuoja jas dzermeika fotkina?

Antanas

Antanas portretas
Eiline pinigu plovimo afera. Gerai kad striptizo dar nesoka.

Rimantas

Rimantas portretas
Ko čia atebėtis. Pareigūnai naudoja ne tik fotoaparatus, bet ir galingus žiūronus, kad tik įžvelgtų labai sunkų KET pažeidimą. Juk neprisegtas saugos diržas itin sunkus KET pažeidimas, turintis ypatingą poveikį kitiems eismo dalyviams!?

Zanzibaras

Zanzibaras portretas
Mac ka daryti krizė privatumo nėra mano kekse nufotkino o boba ikiso šepetį man subinen

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Dalbajob tu,nieumiejieš za ruliom sidiet.niesadis

Паникёр

Паникёр portretas
А есть такая правда,дай дураку власть,он и брата пристрелит и мать.литовские начальнички из молодых это просто ужастик.отправить бы их на колыму

padiskutuokime

padiskutuokime portretas
Taip, KET laikytis reikia ir cia klausimu negali buti. Bet ar tai ne precendentas tiesiog tikrinti visus daugiabucio langus, ka zmones veikia namuose? O tai kur tada privatumas, jei be jokio ispejimo dabar pradeda filmuoti mane ar mano seimos narius, o po to dar tai iskelia i viesuma su straipsniu mazdaug "policija iesko sio vyro kuris lankesi pas kito zmona bute. Atpazinusias kreiptis tel...." Rimtai, jus manot tai normalu? Cia jau ne prevencija, o biudzeto rinkimas.

AS

AS portretas
Tas pats "fotografas " paprasys babkiu uz neviesinima ir mokesi kai didelis

Romualdas

Romualdas portretas
Tai palaukit jeigu as vaziuoju su svetimu zmogum kurio nenoriu rodyti viesai ????? Tai kur mano privatumas po perkunais !!!! Ar cia jau perdem policijos valstybe

Tiesiog Aš.

Tiesiog Aš. portretas
Jie turi kruva problemu, sumaisytas krovinys, saskaitos, neaiskus adresas dar pasireiskia nuovargis, tai, kad nepamatai kazkokio zenklo - natūralu. Čia rašo komentarą Kaimietis. Tai jei nuovargis ir problemos tegul ilsisi vairuotojas,o jei nepamatys žmogaus ir nutrenks, ar per raudoną važiuos ir avarija tada tu pateisintum tokį vairuotoją???

RJ

RJ portretas
Kaip cia suprasti? Kai tik policija griebiasi tvarkos, taip ir atsiranda visa kruva nepatenkintu. Elkites kaip civilizuotos salies pilieciai ir neturesit problemu su pareigunais. Tuomet Jus gerbs visa Europa ir didziuosimes, kad esame tvarkingi pilieciai.

Kaimietis

Kaimietis portretas
Matot ponai, yra zmoniu kurie vazineja is pareigos - dirba. Jie turi kruva problemu, sumaisytas krovinys, saskaitos, neaiskus adresas dar pasireiskia nuovargis, tai, kad nepamatai kazkokio zenklo - naturalu. Teisiu paemimas jau krize, ir prievarta emigruot, pasiimant ir seima. Ir klausimas - kada bus nubaudziami policijos pareigunai, kurie nesilaiko asmens duomenu apsaugos istatymo ?? Manau tokios kameros viesoje vietoje turi buti pazymetos atatinkamu zenklu...

sigis

sigis portretas
valdžioje dar daug buvusių KGB agentų dar reikės kokių 25 metelių kad jie pasitrauktų iš dabartinės valdžios.

Tarybinis

Tarybinis portretas
Gimes Tarybų Sąjungoje,kaip pagalvoju daug buvo laisvės,negu dabar.Kur norėjau ėjau ar važiavau ir niekas nefilmavo .

Egytis

Egytis portretas
Sveikintina!

Hmmm

Hmmm portretas
Tuoj is skuros verstis prades kad tik kaip pinigu issimanyt. O kur prevencija dingo, vien bauzdami tili nenueisim.

Dėl fotoaparatų - pritariu

Dėl fotoaparatų - pritariu portretas
Ne kartą toks profesionalus tauškėtojas(a) užkišdavo savo grabelį, nerodydamas posūkio. O Kai pasignalini - padaro Skvernelio akutes.

motociklininkas

motociklininkas portretas
Jeigu automobilio vairuotojas pripus 0,4 promiles tai cia nieko tokio, jeigu as pripusiu 0,04 promiles as jau nusikaltelis. Dejau ant tokiu diskriminaciniu "istatymu".

>nesuprantu< \\\\\.../////

&gt;nesuprantu&lt; \\\\\...///// portretas
Nesuprantu,jau liūdna daros kai paskaitai 'proto bokštų' komentarus,netastuntas tu, tai ką grubus KET pažeidimas ne NUSIKALTIMAS,kur gadinamas turtas, ŽŪSTA žmonės,asile tu.Matai, jo tuščiai smegeninei rodos,tai pokštai.---Tokiems iš vis negalima leisti sėst už vairo,nes mirtinai pavojingi NUSIKALTĖLIAI.

>Man tai< \\\\\.../////

&gt;Man tai&lt; \\\\\...///// portretas
toks įspūdis,kad tu esi nususęs kelių chamas,su suminkštėjusiom smegenim,jei taip supranti apie KET laikymąsi.Baisu, kiek dar yra durnių ir tarp jų turi gyventi ir dalinkis keliu,gatve.Tave varjote,reikia pasiūsti pas psichijatrą ir perlaikyti KET egzaminą.Savaitės kvailiausias komentaras,nes visiškas kvailys parašė,pats prisipažino.Sėkmės vaiksčioti pėsčiomis,prietranka.

nesuprantu

nesuprantu portretas
Policija yra tam kad tarnauti, padeti visuomenei, dirbti prevencini darba. Baudzia okupantu baudziamieji buriai. Kam man tokia policija kurios tiesioginis darbas ne gaudyti nusikaltelius, bet sekti kiekviena pilieciu zingsni ir israsineti baudas? As nenoriu kad mano mokesciais butu islaikomos naujosios zonderkomandos.

pilietis

pilietis portretas
Negi policija neturi daugiau ka veikti? Biudzetas kiauras del neapgalvotu draudimu tai vienintelis budas ji papildyti-bausti vairuotojus. Is esmes situacija keliuose nepasikeis nei i gera nei i bloga. Svarbu BAUSTI. Mane jau pradeda nervinti kai pusiau demokratine valstybe tampa policine valstybe kai baudziama uz viska ir draudziama beveik viskas.

man tai

man tai portretas
toks ispudis kad kuo tpliau tuo mažiau lieka paprasčiausios laisvės ir mus dresiruoja kaip visiškus kvailius. Nusirista iki visiškū smulkmenų. Greit kad bauda nulupt pradės centimetrais matuoti kaip sustoji prie sankryžos, perėjos ir pan.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai gerai. Jeigu " buduliai" neišmoks laikytis taisyklių, bus blogai - bus anarchija.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Čia Sostinės atgarsiai - Vilniuje nuo fotoaparatų jau "patobulėjo" iki kavutės gėrimo prie kompiuterio savo kabinete - kameros filmuoja, kasa čekius siunčia - tik nepamiršk cukraus į kavą įsidėti....

taisyklės

taisyklės portretas
skirtos ne tam, kad jas laužyti.

Pranas prickus

Pranas prickus portretas
Pitbuliams geltonas sviesaforo signalas yra draudziamas. Geltonas ir stok nors sankryzoje?

Ilģas

Ilģas portretas
Kaip jus nesuprantat kad ne tiek sudrausmint reikia o skyleta biudzeta lopyt duotas policijai isakymas o nelabai sekasi ka pagaut tai ir imasi visokiu ziuronu ir fotoaparatu.

Aš portretas
Nesuprantu tokio dalyko jeigu aš neuzsiseges saugos diržo tai kaip aš galiu kazkam pakenkti kad tureciau mokėt bauda

kad dykas

kad dykas portretas
laikas neprapultų mentiaros galėtų dabar ten visokiom pozom girtuokliu nuogų prifotkint ir paskui pornožurnalą išleist - vis prie algos prisidurtų..:D)

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Oi pratrydo kelių chamai,reiškia suveikė.Matai kokie negeriečiai,verčia laikytis KET.---Kuo daugiau foto,trikojų ir griežtint baudas,su teisių atėmimu ilgam terminui,už grubius KET pažeidimus.Reikia kažkaip sutramdyti žudikus,turto niokotojus.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Bijok dievo buk tiksliai pagal keliu eismo taisykliu reikalavimus ir galesi sypsotis fotografuojamas

Juozas

Juozas portretas
Kodėl nekontroliuojama Joniškės - Jaunystės gatvėse. Per dieną perdraudžiamus ženklus (plytas) pravažiuoja šimtai automobilių

UUU

UUU portretas
kai bus visi geri , ka mėntai veiks ....

Ok!

Ok! portretas
Labai gera iniciatyva. Važiuok tvarkingai ir nebaisūs nei trikojai, fotoaparatai. Nei policininkai.

sunerimo kelių ereliai

sunerimo kelių ereliai portretas
reikia griežtinti baudas, tik taip galima išugdyti nedrausmingus vairuotojus, o ties kas inkščia tai važiuokit tvarkingai ir niekas jūsų nelies kad ir kas butų su fotoaparatu, videokamera ar rentgenu..

klps

klps portretas
...priciom cia prie vel ''prie rusu''...jau 30 metu praejo,nauja karta isaugo..o del mentaliteto tai taip...lietuviu mentalitetas!...

milicininkai

milicininkai portretas
vėl sulindo į krūmus, kaip prie ruso. mentalitetas, nieko nepadarysi.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Tai gerai galės juos ir i vestuves pakviesti nereikės licnu išlaidus ir kamera ir fotoaparatas konkrečiai viskas komplekte

mindaugas

mindaugas portretas
Galetu ir echoskopija padaryt

NA KA , PONAI ,

NA KA , PONAI , portretas
TRUKSTA TIK RENTGENO ir busim "kaip ant delno" .....

Eksas

Eksas portretas
Tai ikalė pernavas , kad tech. priemonėmis padarys tvarką? Vyrai, Pareigūnai ,su žmonėmis reikia dirbti ,o ne foto "moto". Prevencija nepadės nebendraujant su visuomene. Ta jūsų "elektronika " 0. Ričiarduk ruošk, ugdyk, tikrus, gerus,"keliukus" pareigūnus ,o ne fotografus, trikojinkus Policija , visuomenės tarnaitė. Prisimink Europos policijos chartijos principus ir tarnystę ŽMONĖMS. Bausti-NE. PADĖTI -TAIP.

AŠ portretas
Jei laikaisi eismo taisyklių ir nesi nusikaltėlis ,tai jokie trikojai ar foto aparatai nebaisus.Reikia budulius drausminti visais įmanomais būdais.

Sigis

Sigis portretas
Labai gerai Labiausiai pyksta bailiai ir itakingi zmones kurie negali issisukti nuo bausmes Saunu kuo daugiau tvarkos ir nebaudziamumo tuo geriau bus visiems

Ot gerai, ot gerai

Ot gerai, ot gerai portretas
O kaip kitaip budulius nubaust, kurie ką nori tą daro vairuojant. Kad tokių aparatų ir Kaune būtų , nes kaune buduliai labiausiai daro pažeidimus, ypač laksto ir nepraleidžia pėsčiujų.

Fotografas

Fotografas portretas
Siaip galetu ir fotografus idarbin geresniu nuotrauku padarytu o milicininkus atleist sutaupytume biudzete pinigu ir naudis daugiau

a

a portretas
Policine valstybe.

X

X portretas
Su fotaparatu ir bekepurės galėtu ir kelnes nusimt

K

K portretas
Eikit i miegama ir fotografokite jai jau tokie yzulus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių