Už buto šildymą sąskaitą gavusi senjorė sunerimo: kur išgaravo kompensacija?

Grįžti į straipsnį

Toms biuru prostitutkem

Toms biuru prostitutkem portretas
Reiktu primoket uz papildoma darba pizdelemis su svogeriais ant darbastaliu, kiek jos gali kentet tokia neteisybe, atsiskleidzia ruzava grozybe kas ryta pries virsininka, pist i kisene penki eurai iskart!

O

O portretas
Monika, o tu ko nors gero gyvenime esi padares, kad cia skleisti suda is tavo burnos?

Monika

Monika portretas
Jokių kompensacijų senems, kates mažiau šikins

ss

ss portretas
Kokios dar kompensacijos, jie ir taip neturi pinigų kur dėti, apie namus šiukšlyną padarė su savo katinų ir paukščių šeryklomis. Lai moka pilną kainą

Burdaku,burdakas??as nupjioviau radijatorius 4men,ir

Burdaku,burdakas??as nupjioviau radijatorius 4men,ir portretas
Paprasiau neskaiciuot uz siluma,nes remontuoju buta??atejo dvigubai daugiau??

senjoras

senjoras portretas
AB"Klaipėdos energijos" sąskaitose "ŠILUMA SU NEPASKIRSTYTU KARŠTU VANDENIU" - tai įsiskolinusių ar nemokių vartotojų sunaudota šiluma, kuri negali būti išdalijama kitiems namo vartotojams. UŽ SKOLININKUS MOKĖTI NEPRIVALOME - TAURINTAS RUDYS, VALSTYBINĖS VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS. AB "Klaipėdos energija" tai nė motais. NEMOKU IR NEMOKĖSIU, NES ŠIŲ PASLAUGŲ NEGAUNU. Kadangi AB "Klaipėdos energija" suteikta teisė apskaičiuoti kompensacijas, tai jos ir nepriskaičiuoja, nors už tiekiamą šilumą BUTO PASLAUGOMS ŠILDYTI, GERIAMO VANDENS PAŠILDYMĄ, TEMPERATŪROS PALAIKYMĄ ( CIRKULIACIJĄ ) IR UŽ ŠILUMĄ BENDROSIOMS REIKMĖMS SUMOKU SAVALAIKIAI. NETURIU JOKIŲ SKOLŲ. MAN AB "KLAIPĖDOS ENERGIJA" TAIKO PSICHOLOGINĮ TERORĄ KAS MĖNESĮ GASDINDAMA NUTRAUKTI KARŠTO VANDENS TIEKIMĄ. KOMPENSACIJA TEIKIAMA PATALPŲ ŠILDYMUI. TOKIA LIETUVOJE LAISVĖ IR DEMOKRATIJA.

senjoras

senjoras portretas
AB"Klaipėdos energijos" sąskaitose eilutė "ŠILUMA SU NEPASKIRSTYTU KARŠTU VANDENIU" - tai įsiskolinusių ar nemokių vartotojų sunaudota šiluma, kuri negali būti išdalijama kitiems namo vartotojams. UŽ SKOLININKUS MOKĖTI NEPRIVALOME - TAURINTAS RUDYS, VALSTYBINĖS VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS. Tačiau AB "Klaipėdos energija" tai nė motais. Iš principo NEMOKU IR NEMOKĖSIU, NES ŠIŲ PASLAUGŲ NEGAUNU. Kadangi AB "Klaipėdos energija" suteikta teisė apskaičiuoti kompensacijas, tai ji man jos ir nepriskaičiuoja, nors už tiekiamą šilumą BUTO PASLAUGOMS ŠILDYTI, GERIAMO VANDENS PAŠILDYMĄ, TEMPERATŪROS PALAIKYMĄ ( CIRKULIACIJĄ ) IR UŽ ŠILUMĄ BENDROSIOMS REIKMĖMS SUMOKU SAVALAIKIAI. NETURIU JOKIŲ SKOLŲ. MAN AB "KLAIPĖDOS ENERGIJA" TAIKO PSICHOLOGINĮ TERORĄ KAS MĖNESĮ GASDINDAMA NUTRAUKTI KARŠTO VANDENS TIEKIMĄ. KOMPENSACIJA TEIKIAMA PATALPŲ ŠILDYMUI. TOKIA LIETUVOJE LAISVĖ IR DEMOKRATIJA.

laimingasis

laimingasis portretas
O kas bus jei kas gavo per prievarta kompensacija , na grazinti .....

Negavau

Negavau portretas
Taip pat negavau nei euro kompensacijos. Nors buvo daug kalbų ir valdžios pasigyrimų , kad kompensuos daugumai gyventojų. Deje , tai tik pažadai .

Mūsų valstybėje

Mūsų valstybėje portretas
teisėsauga ir prokuratūra dirba tik eilinių piliečių lygmenyje o valdžios institucijų piknaudžiavime valdiškais finansais (ir įmonių aptarnaujančių gyventojus)ir akivaizdžiame vogime ar totalaus viešo intereso pažeidime savinantis materialų turtą PROKURATŪROS NĖRA. Kad ir pagaunama bet nieko nebaudžiama

Kas blogai?

Kas blogai? portretas
kompensacijos pensininkei nedingo, biurokratai klaidas išsiaiškino, atsiprašė.Ko čia riejatės, veikti neturit ką?

irute

irute portretas
Poniai Cerniauskienei,skambinau nurodytu tel,liepe kreiptis i soc.rupybos sk,kai paaiskinau kad gaunu ,atsake nieko nezinantis,kai pasakiau kad kreipsiuos i ziniasklaida,atsake,kur nori ten kreipkis

Senolis

Senolis portretas
Pensijos pakeltos ,gaunu 500€ ! Uz sildyma 50m2 buto temoku 30€! Kompensuoja daug, tik reikia isregistruoti negyvenancius giminaicius,pazystamus.

Oo

Oo portretas
Sedim radiatorius użsisukę. Jei pilnai śildytis, tai ką aś żinau, kokia ateis sąskaita.

Puteikiniams

Puteikiniams portretas
Šilumos tiekėjas paaiškino ir atsiprašė.Ko čia lojat puteikiniai

LEO

LEO portretas
Puikiai sugryzo , su duju gelda ir trimis e.tiekejais ir visiskai privaciai ,bet ta itvirtino 141 ,tik kur ziuri LR Konstitucinis , kai prixvatizuoti draudzia LR Konstitucija.

priima

priima portretas
i darbą visokius trecio kurso studentus, uz minimumą, kurie po bemiegiu naktiniu tusu, dirba miegodami, tai ko stebetis?

Klpd.

Klpd. portretas
Jau žinau ką atsakys valdžiukai kartu su tais, kurie tiekia mums šilumą - ,,eikit į teismą":D) Noriu priminti kad teismai kaip ir advokatai ar paprasčiausio pareiškimo surašymas pas mus kainuoja, tiek kad ne tik pensininkai, bet ir ,,normalūs" dirbantys Lietuvos piliečiai jų neįperka.

kaunietis

kaunietis portretas
puiku, kuo didesnes saskaitos tegul ateina ypac pensininkam. Isrinkot konservus, jus savo balsais broileri prastumet i seuma, dabar dziaukites. Dirbantiem realiai nusisvilpt ar ten 200 ar 300 tas sildymas kainuos

Dalė

Dalė portretas
O Kaune vis šviečia medžiuose lempos nors šventės jau seniai praėjo. Gal taip iki Velykų visa Laisvės alėja švies

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Arteja laikas, kai ubagas ims karaliauti. Taip tyciotis is zmoniu negalima, visada ateina "liepto galas".

Arvys

Arvys portretas
revoliucijos reikia Lietuvoje kgb valdzioje

Kirminas

Kirminas portretas
TAigi mes remiam kažkokį taivanį su Baltarusija nesišnekam na mielieji dabar žinosit kas sumoką už PIŠ Gabrieliaus Gentvilo Bilotaitės Kosmonautės klaideles ten išgaruoja ne vien konpencasijos ten švietimo medicinos ten visos lėšos skirtom soc reikmėms. O jie tai kliadelėmis vadina dar Genviliuko sūnelis ir taršos mokęsti užkrauti norėjo butų euro šikniams palaižęs rudają o mes už jo kaifą mokėtume.

Bendrijose

Bendrijose portretas
Būti vienas nuostolis, ten teisybę surasti nėra galimybės,nes dažniausioj bendrijoj pirmininkais būna vos keliss klases baigusių, bet didelį norą pinigų pasigviešimui, turinčių aferistų. Mausto jus k pajėtie bendrijų pirminin kai ir skuta kiek pajėgia.

MUMU

MUMU portretas
Jei neturiu pinigų sumokėti už šildymą, negauni kompensacijos. Viršūnė.Jeigu neturiu maisto už ką nusipirkti,neklausia.

mb

mb portretas
JEI PENSININKAS,KURIAM PRIKLAUSO KOMPENSACIJA SUMOKA VISA PRISKAICIUOTA SUMA IS PASKUTINIU SANTAUPU [NES JIS SAZININGAS],,,,TAI,,, [Jeigu kompensacijos negavęs žmogus jau sumokėjo visą per klaidą priskaičiuotą sumą, baimintis nereikėtų, nes abiejų mėnesių kompensacijos bus apskaičiuotos kito mėnesio sąskaitoje].....VISA MENESI NEPIRKT MAISTO,VAISTU????LAUKT KOL GRYZ KOMPENSACIJA?????

APIE KOMPENSACIJAS TIK PASVAJOKIT

APIE KOMPENSACIJAS TIK PASVAJOKIT portretas
TIK ANT POPIERIAUS ARBA LIEZUVIU.

STALIUS

STALIUS portretas
KAZKODEL ISIMTINIAI ATVEJAI VEIKIA I VIENA PUSE,NUOSTOLIAI PAPRASTAM ZMOGUI.SOCDARBUOTOJAI NESPEJO ISSIUSTI KL ENERGIJA NESPEJO GAUTI IR KALTU NERA,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių