Uostamiestyje vėl nuodijami šunys

Grįžti į straipsnį

1231

1231 portretas
Aš už ,jog reikia skirti baudas ir nemažas,skirti viešuosius darbus pvz.tvarkyti aplinką tiems,kurie nesusitvarko savo šuns išmatų na,o tiems brudams,nuožmogoms,kurie barsto nuodus baudos nepadės,jiems tik į belangę,klausimas tik ar tai padės,geriausiai tokiems linčo teismas,nes teisėtvarka ir teisėsauga Lietuvoje neįgali.

dėmesio

dėmesio portretas
Dėl Laukininkų,kur vilkšuniai puldinėja dėl šeimininkų kaltės,tai ką ten filmuoti,adresas aiškus,Laukininkų 37,pirmas aukštas,ne visi po kelis šunis laiko ir neprižiūri.O kai atsiveda šuniukų,tai ir po 3-4 jau kieme būna.Baisu,kai vaikai žolyne žaidžia,ten kojos nėra kur padėti per ,,bombas,,ne koks mažas šunelis tuštinasi..

to-Anonimas

to-Anonimas portretas
atvirkųščisai- šunininkai, kraustykitės į vienkiremius, ten galėsit nerankioti jų ,,dovaneles'', vedžioti be pavadėlių.- O čia PRIVALOTE laikytis taisyklių, gerbti aplinkinius.

Anonimas

Anonimas portretas
Jio pavasaris trenkė žmonėms per smegenis,tegu ponai kraustosi kur y viekemy kur nera civilizacijos jei givunai maišo

B variantas

B variantas portretas
Šunys naudojami pargabenti narkotikus jų skrandžiuose. Galimai vyksta narkodilerių kova už rinką. Nurodytas šuo jau nebebus narkotikų gabenimo priemonė, naujo taip greitai neapmokys. Iš viso, ar normalu, kai vieno kambario bute gyvena keturi suaugusieji, mažametis vaikas ir yra šuo? Tą šunį vedžioja tik apie šiukšlių konteinerį. Paskui toks šuo vedamas laiptine. Kiti žmonės eina per to šuns išmatas, kurių nesurenka šeimininkas to šuns. Gali būti daug nepatenkintų, nustatyti priežastis turėtų tiksliai.

Indra

Indra portretas
Žmoneliai, kol jūs čia kliedyjate apie gyvūnų naikinimo būtinybę, patys esate sėkmingai ir greitai naikinami, tik to nemokate ar nenorite suprasti; būtent tokie aptemusio protelio "piliečiai" geriau žudys, nuodys, kankins gyvūnus, negu perskaitys Konstituciją ar pasidomės, už ką verta balsuoti, tokie bepročiai draskys kaimyną, bet nesustos prie gatvėje nualpusio žmogaus, pakenks bendradarbiui... Atsipeikėkit.

taip taip

taip taip portretas
tam,kas apie komsomolkos loja,kur tu juos matai,čia apie šūnis ir nuodus rašo,keršetojas.....

to-kam tas kameru stebejimas ? Skaityti daugiau: https://kl

to-kam tas kameru stebejimas ?  Skaityti daugiau: https://kl portretas
matyti ir kas nesurenka šunų ,,dovaneles'', vedžioja palaidūs ir bausti šeimininkus.

 jų portretas
nuodyti gyvūnų nereikia , reikia nesurinktas šunų ,,dovaneles'' sukišti į burną ar į kišenę, pašto dėžutę ir t.t, jų šemininkams.

kam tas kameru stebejimas ?

kam tas kameru stebejimas ? portretas
Vyduno mokykla skelbias, kad teritorija stebima, galetu juk policija perzuret, matytu kas ka meto.

Ir gerai, kad nuodija

Ir gerai, kad nuodija portretas
Jei šeimininkai nemoka elgtis su šunimi. Nuo tų šunų tik smarvė, kylantys pavojai dėl užpuolimo ir baisiausi lojimai.

aš portretas
nesenai mačiau postą, kur buvo rašoma, jog palaidas šuo užpuolė vaiką, apkandžiojo jį, o šeimininkas su šunim pabėgo. Žmonės matyt ir keršija baisiems dvikojams. Neabejoju, jog šunų turėtoja kauktų ant viso rajono, Lietuvos, jei kas sužalotų jo vaiką, o čia juk svetimas vaikas, , viskas ok :(

Man tai gaila

Man  tai gaila portretas
paukščių, benamių katukų, kurie gali paragauti tai :( Gaila ir šunų, bet NE jų šeimininkų.

Manau, jog

Manau, jog portretas
kas tvarkingai vedžioja šunis, o nesėdi telefone, nepaledžia palaisūs, jo šuo niekados neapsinuodys. Ir tvarkingi šeimininksai išmokina šunis NEIMTI nieko į burną. Turėjau ,,vokietukę'', tai niekas jai net skanesto negalėjo įsiūlyti. Bet buvo vedžiojama TIK su pavadėliu ir antsnukiu, ar visai prie pat manęs. Be pavadėlio- tik laukuose, kur išsilakstydavo, aportą atnešdavo, bet nei aš nuo jos nenutraukdavau akių, nei ji-nuo manęs. Paklusnumas-100%. Ir nebūdavo net minties siundinti ant kitų gyvūnų. Taip elgėsi TIK DEGRADAI.

to-Dėmesio

to-Dėmesio portretas
gerai būtų, jei dar žinotumėt adresą tų šeimininkų, ar bent iš kokio namo, kokios laiptines.

to-dėmesio

to-dėmesio portretas
tai nufilmuokit tai ir perduokit ar policijai, ar viešos tvarkos skyriui- Daukanto gtv.24, kontaktus-telefonus, el.paštus rasite jų profilyje, čia neleidžia pateikti. Bet tokie dar grasinasi :( Nufilmuotą medžiagą galite iįsiųsti ir anonimiškai, nenurodant savo duomenų-manau.

Gyvūnai NEKALTI,

Gyvūnai  NEKALTI,  portretas
KALTI tik jų šeimininkai. O tarp šunų turėtojų LABAI daug baisių dvikojų. Taip, tai turėtojai, nes mylėtojai niekados neniekins kitų gyvūnų-nesiundins šunų ant katukų, nesikvatos kai jo šuo drasko katuką, nesikvatos ant viso kiemo- ,,CHA, CHA-katiną pagavo''. Taip elgėsi net baigiusi vetreinariją. :( APGAILĖTINI šunų turėtojai, per juos ir kenčia gyvūnai -VISI, ir jų ir benamiai gyvūnai :( KAS juos išaukllės?? NIEKAS. Gimė debilsais ir dvės tokiais .

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai, pilieciai. Dusinkit tuos sunis be gailescio. o dar geriau kartu su suniniais. Kur beeisi visur PRISIKTA SUNU. ir smarve sunu visoj Klaipedoj kaip fasistiniame konclageryj nuo ,,CIKLONO B.,,

Nuo

Nuo portretas
Vezdziojamu sunu po langais jau tikrai pikta daros. Nera kur su vaikais net ant zolyno nueit, nes visur prikakota. Viena vieta Zvejybos uosto rajone tai sporto mokyklos stadionas ten sunu nevedzioja. Bet tie kas nuodyja nepagalvoja jog ir vaikai vaiksto ne tik sunys, gali netycia paimti i ranka. Jei netgi ir ismes bet bus like nuodu, gali apsinuodyti. Tai tada turbut jau musu teisesauga prades dometis nuodytojais?

šiaip taip pagalvojau

šiaip taip pagalvojau portretas
šuneliai katinukai ir kiti gyvunėliai, netgi žuvelės akvariume yra mūsų miesto gyventojai, jei tai įteisinti, reiškia policajai turės užvesti bylas dėl miesto piliečio nužudyma

Bn

Bn portretas
Ne duok dieve uzmatyciau ta kuris meto nuodus...surytu pats,neuzsigeres... Ziurke cia ne zmogus ..

dėmesio

dėmesio portretas
baisu,kai nuodija,čia irgi ne žmonės,bet ir šunų šeimininkus reikia dažniau baust ar sudrausmint.Laukininkų 37 namą aplenkt tenka,nes du vilkšunius palaidus pastoviai ne tik,kad be antsnukių,bet palaidus paleidžia,apie jau jų nušiktus žolynus ,tai iš viso nekalbu.Baisu,kai išnyra už kampo du palaidi vilko dydžio ir lodami šunys.

kremliaus autai

kremliaus autai portretas
Cia buvusios "komsomolkos", kurios po karo atvaziavo is Tolimu Rytu, nesinos uteleta "baula", dergiasi...

bet

bet portretas
ne visi tas galkas surenka, kur nesurenka ten būtina nuodyti

mokyt- metodinikas.

mokyt- metodinikas. portretas
nedera logika- jei suni vedziojai su pavadeliu ,kaip jis apsinuodijo? jei be pavadelio, ir "gaudei varnas" -tai neprieziura. tiktai sunu aikstelese galima nuimti pavadeli.

įdomu

įdomu portretas
Kuo dažniau skaitau komentarus čia,tuo labiau myliu šunis.

Jo

Jo portretas
Nušaut tą psichinį, kuris nedievina šuns lojimo

šarikovas

šarikovas portretas
davit gadov,sabakas.

manau

manau portretas
Suns lojimas yra ziaurus elgesys su zmogumi gyvenanciu kaimynysteje.

Šlykštu

Šlykštu portretas
Kai po Laisvės alėja vedžioja šunis, šunims ten ne vieta ! Sėdi kavinėje, valgai, o priešais išsižergęs šuo šika, ir šeimininkas ima jo ką tik pašiktą karštą galką. Tikrai bjauru eiti paskui šunio uodegą ir rankioti jo galkas. Nereikalingi tie šunys o dar loja kaip velnias. Mieste jie tikrai nereikalingi.

Galerijos

Daugiau straipsnių