Uostamiestyje tilto per geležinkelį nuspręsta nebešildyti

Grįžti į straipsnį

saulius

saulius portretas
Šis tiltas nuo pat pastatymo nebuvo modernus, nes dėl nesąmoningų gardų, kokių nei vienoje šalyje neteko matyti. Tilto plotis nepritaikytas mišriam pėsčiųjų ir dviratininkų eismui! Jis yra per siauras tokiam eismui, o danga per slidi dviratininkams net ir vasarą (tokia ji patapo po paskutinės geležinkelininkų vykdytos tilto renovacijos) - ne vienas patyrẹs dviratininkas yra ten vasarą nugriuvęs dėl drėgnos tako dangos... Praplatinti tilto nepavyks, bet būtų galima panaikinti tuos niekam nereikalingus gardus kas 5 metrai ir pašiaušti dangą, kad būtų saugesnė jo naudotojams. O kad būtų elektros dangos šildymui, galbūt ateityje reikėtų įrengti lengvų konstrukcijų stogelį su saulės kolektoriais ir dar keletą vertikalių vėjo jėgainių - ES fondai turbūt mielai prisidėtų prie tokio tilto modernizavimo :)

Ar laiku atliks šį darbą- nesitikiu

Ar laiku atliks šį darbą- nesitikiu portretas
Svarbu laiku pabarstytų ,kuo labai bejoju

Biurokratu kiaulystes

Biurokratu kiaulystes portretas
Pamiršot paminėt kad tilto šildyma apmoka gyventojai mokedami už sukn1stus parkomatus ant kiekvieno kampo. Tai ir šildykit toliau nevapėję nesamoniu biurokratpedžiai, o jei valys taip kaip šaligatvius valo kur pernyksciai lapai iki šiol metos tai geriau ta tilta visai nugriaut arba užvirint kad nieks nevaikšciotu

>Vietinis

>Vietinis portretas
Galimai "skalbyklele" sau buvo isirenge, kaip ir su parkomatais kas 20 metru...

Alis...

Alis... portretas
ar ne pigiau pasamdyti darbuotoją, kuris tiltą nuo sniego valytų... ir tiltui sveikiau, ir pigiau...

Eksas

Eksas portretas
Muliažas- gal po tilto atidarymo žiemos metu apšildė 1 mėn .Kas ,kada šildė? Konstatuoju ir garantuoju, vėliau tiltas šaltuoju metu buvo barstomas druska. Tiltas reikalingas, saugus negu buvusi "bezdčionkė". Pagal amžininkus tai tilto apšildymas 30 000 eu. mėnesiui.

Vietinis

Vietinis portretas
Tas tiltas ir nebuvo sildomas niekada!!! Ka ju cia meluojate? Tik smelis ir buvo barstomas, mes kiekviena diena per ji einam!

Anonimas

Anonimas portretas
Tipo iki šiolei šildė , va kodėl klimatas šiltėja .

Morta

Morta portretas
o kur dingsta milijonai uz apmokestintus automobilius visame mieste

Homo sovieticus

Homo sovieticus portretas
Zinoma, kam sildyti, jei galima atvaryti gauja bedarbiu, isvalys, kaip senoveje... Kam laukiniams toks tiltas?

Galerijos

Daugiau straipsnių