Senelių globos namų projektas Melnragėje – vėžlio žingsniu

Senelių globos namai Melnragėje turėjo būti baigti prieš pusantrų metų, 2021-ųjų rudenį, tačiau tik šiemet planuojama parengti techninį projektą ir pradėti viešųjų pirkimų procedūras rangos darbams. Sumanymą teko sustabdyti, nes iki 2021 m. spalio nebuvo patvirtintas miesto bendrasis planas.

2016 m. gruodžio viduryje uostamiesčio savivaldybės tarybos kolegija bendru sutarimu pritarė dar vienų senelių globos namų steigimui.

Tada buvo nuspręsta, kad nauji senelių namai veiks kaip Klaipėdos miesto globos namų (Žalgirio g. 3A) filialas.

Tuomečio savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta darbo grupė, išnagrinėjusi galimybes dėl senyvo amžiaus asmenų globos paslaugų plėtros, pasiūlė rekonstruoti patalpas, esančias Aušros g. 41 (buv. adresas Vaivos g. 23) Melnragėje, pritaikant jas senelių globos namų veiklai.

Iki tol čia 20 metų buvo vykdoma socialinė veikla.

Melnragėje netoli jūros modernių globos namų komplekso statyba turėjo prasidėti 2020 m. pabaigoje.

Melnragėje netoli jūros modernių globos namų komplekso statyba turėjo prasidėti 2020 m. pabaigoje.

Šiame beveik hektaro dydžio sklype turėjo iškilti 80 vietų modernūs globos namai.

Esantis pastatas turėjo būti renovuotas ir tapti administraciniu, šalia ketinta pastatyti papildomus du statinius, kurie turėjo būti sujungti tarpusavyje.

Tačiau statybos taip ir neprasidėjo, nes paaiškėjo, kad užbaigti naujų senelių namų Melnragėje projektavimo darbus trukdo iki tol nepatvirtintas Klaipėdos miesto bendrasis planas.

Vėliau atsirado problemų ir jį patvirtinus.

„2021 m. rugsėjo 30 d. patvirtintas Klaipėdos miesto bendrasis planas, kuriuo didelė dalis Melnragės teritorijos pateko į pažeisto gamtinio karkaso teritoriją. Dėl to pasikeitė reikalavimai užstatymui ir želdiniams, tai turėjo įtakos techninio projekto galimiems sprendiniams. Šiuo metu atliktas detaliojo plano koregavimas, sprendiniai sausio 31 d. pristatyti visuomenei. Šiais metais planuojama parengti techninį projektą ir pradėti viešųjų pirkimų procedūras rangos darbų ir techninės priežiūros pirkimui“, – paaiškino Projektų skyriaus vedėja Elona Jurkevičienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sibilė

Sibilė portretas
Kol kas niekas ten nieko nedaro, dažnai praeinu pro tą teritoriją. O ir kam, vieta prie jūros, vasarą pilna vasarotojų, kažkas pasidaro pinigo už nuomą.

Efa

Efa portretas
O kokia kaina tuose globos namuose ...pasidomekit ...6kvadratai ,dvi lovos sienos baltos be kalendoriu ,be laikrodziu ,gerai jei tualetas salia ....

pensininkė

pensininkė portretas
nuo tokio gyvenimo jaunimas išsilakstė po platujį pasaulį o likę seneliai nenori iš tėvynės išvykti o prižiūrėti nėra kam, manau kad senelių namų turi būti tiek kad kiekvienas norintis galėtų ten gyventi baigti savo kelionę šiame pasaulyje ir ne tik tie kurie guli lovoje ir nepasikelia bet ir stipresni būtų bendruomenė turėtų su kuo bendrauti gydytojai šalia žodžiu aš apie tokius senelių namus svajoju o ne lovoje kaip daržovė tada gėriau ampulė ir aš kitame pasaulyje
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių