Seimas svarstys, ar Šventosios jūrų uosto valdymui steigti uosto direkciją

Anonimas

Anonimas portretas
kai keisti schema jai sena veikia ?

...o gen. direktorium

...o gen. direktorium portretas
turbūt bus Remeikis? Ar koks kitas patentuotas vagis?

Čia

Čia portretas
kaip su Klaipėdos Viktorijos viešbučiu - ,,trukt už vadžių - ir vėl iš pradžių". Kelintą kartą vėl apiplėš? Ar ne ketvirtą?..:D) Viskas Lietuvos vogimo sxemose vykdoma taip vienodai ir nuobodžiai, kad net neįdomu.

>

> portretas
Baikit bajerius,kokia direkcija,"cia",be miSSSterijos neapsieisit,be 5 viesu "biudzetiniu istaigu",2 "saugos kontoru",oro pardaveju asociaciju ir "sventaji banka su Kunigiskiu filialu" .... !? P.S O Zenia garbes "apastalu" su 20cia vidutiniu,"tokia skalbykla uzsukta" tokia skalbYYYkla grazu ziureti....

Anonimas

Anonimas portretas
Juokina pasauli ne Lietuvos valdzios vagys, bet juokina durnumas ir bukumas VISOS lietuviu tautos.kuriems LABAI PATINKA valstybiniai vagys, isdavikai ir aferistai. 99 % lietuviu sako kad jeigu pakliutu i valdzia tai vogtu dar daugiau.

pilkos biologines mases kotletas

pilkos biologines mases kotletas portretas
Pajurio baudziauninkai, ar matot kad po kiekvienu seimo ziurkiu rinkimu Sventojoje vis atgimsta palaidoto ustelio statybos ir DIREKTORIU skyrimai. Baudziauninkai, jug tai ATVIRA VAGYSTE. Baudziauninke, jeigu tau patinka tokios partiniu ziurkiu vagystes ir aferos spaudi ZALIA.

"Airidiana"?

"Airidiana"? portretas
Kam tai reiklainga? Juk jau seniui Gentvilui būnant valdžije ir ministru, buvo įsteigas specilaus jo , seimo padėjėjos, draugės, be jokio reikiamo išsilavinimo ETATAS "direktore" Česnienei -'direktorės Šventosios uiostui etatas? Liberalkonservatoriai vėl lipa ant grėblio, stato savus, taško pinigus?

opa

opa portretas
stebuklų šalis ta Lietuva. Jei kam pasaulyje reiktų pasimokyti neūkiškumo- prašome patirties pasisemti mūsų šalyje. Beveik visose srityse turime patirties tempti laiką, "įsisavinti" krūvą pinigų be reikalo ir padaryti viską su tokiu broku, kad net nebejuokinga. Duočiau daug pavyzdžių, bet tingiu tiek rašyti... vien Klaipėdoje sąrašiuką pateikčiau ilgą, Iš šono labai gerai matosi, ypač kai supranti šiek tiek inžinerinį reikalą.

Anonimas

Anonimas portretas
kaip JUS nesuprantat ! reikia SILTU VIETU SAVIEM !!!! kur nereikia nieko dirbti ir gauni Normaliai .atsakomybes NULIS !

Direkcija?

Direkcija? portretas
Ką veiks,jei nėra uosto,dar viena saika pinigų siurbimui,nutarė pasipinigauti...

na ir mentalitetas

na ir mentalitetas portretas
idomu, ar dar ilgai tie veikejai juokins pasauli?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių