Politinio pyrago dalybos Klaipėdoje

Tokios kalbos pačiame uostamiestyje pasigirdo po Seimo nario viešnagės šiųmetėje Jūros šventėje, kai politikas daug fotografavosi ir savo feisbuke viešino nuotraukas "iš savo vaikystės miesto".

Pats politikas tada dienraščiui patvirtino, jog tokio pasiūlymo sulaukė iš savo partijos skyriaus kolegų uostamiestyje.

"Toks yra pasiūlymas, jį išsakė Klaipėdos skyriaus nariai. Esu vietinis – šišioniškis, klaipėdiškis. Tad nieko keista. Ar jau apsisprendžiau? Dar per anksti apie tai kalbėti, bet kodėl ne? Nors aš matau kitą kandidatą, kuris galėtų pretenduoti į merus uostamiestyje. Jis jaunas, energingas, žinomas, tik net nežinau, ar pavyktų jį patį įtikinti kandidatuoti", – dar pieš mėnesį dienraščiui dėstė R.Žemaitaitis.

Esą yra dar vienas partijos "Tvarka ir teisingumas" pretendentas į Klaipėdos merus. Jis vyresnio amžiaus, verslininkas, Klaipėdos mecenatas, tačiau jis prašė jo pavardės kol kas neskelbti.

Taigi vienintelis kol kas aiškus šios partijos kandidatas į merus – R.Žemaitaitis.

Tiesa, pastaruosiuose rinkimuose "tvarkiečiai" Klaipėdos taryboje gavo vos 2 mandatus, tačiau, kaip paaiškėjo, abu dabartiniai tarybos nariai – tiek Aldona Staponkienė, tiek Artūras Razbadauskas šiai partijai nepriklauso.

Tačiau R.Žemaitaitis mano, kad būsimieji savivaldos rinkimai Klaipėdoje jiems bus palankūs ir tikisi gauti mažiausiai 8–10 mandatų.

Tyliai stebi konkurentus

Per pastaruosius rinkimus socialdemokratai Klaipėdos taryboje laimėjo tris mandatus. Ne mažiau jie tikisi ir artėjančiuose rinkimuose.

Nors partiją krėtė skilimo skandalas, Klaipėdos socialdemokratai liko ištikimi senosioms tradicijoms ir neatskilo, liko su jaunuoju partijos pirmininku Gintautu Palucku.

Tiesa, tai dviem Seimo narės Irenos Šiaulienės padėjėjoms uostamiestyje kainavo darbą, tarp jų – ir skyriaus pirmininkei Lilijai Petraitienei.

Socialdemokratai sprendimą dėl kandidato į Klaipėdos merus priims jau netrukus. Pati L.Petraitienė dar anksčiau dienraščiui teigė nekandidatuosianti.

Ji mano, kad būsimuose mero rinkimuose paremtų rimtą, solidų kandidatą, galbūt net ne partijos kolegą.

"Klaipėdos" žiniomis, praėjusių rinkimų konservatorių kandidatė į merus Seimo narė klaipėdietė Agnė Bilotaitė kandidatuoti šiuose rinkimuose neketino.

Tačiau, kaip jau paskelbė konservatoriai, į Klaipėdos mero postą jie turi du kandidatus.

Tarp jų – A.Bilotaitė ir Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Arūnas Barbšys.

Šią kadenciją konservatoriai mieste turi 4 mandatus, ne mažiau jų tikisi ir būsimuose rinkimuose.

Neatmetama galimybė, jog savivaldos rinkimuose, be politikos naujokų, dalyvaus ir tos partijos, kurios praėjusį kartą liko užribyje – Darbo partija, Lietuvos laisvės sąjunga, Žemaičių partija, Tautininkų sąjunga, politinė partija "Drąsos kelias".

Per praėjusius rinkimus mandatų Klaipėdos taryboje siekė 11 politinių partijų ir 2 visuomeniniai komitetai. Iš viso buvo iškeltas 421 kandidatas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sidas

Sidas portretas
ko apie tuos valstiečius kalbėti.Jie visiški nuliai.Dabar jau Kepenas praneša kad jeiguka jungsis su liberalais.Iš to matosi ju ateities planai.Bent jau Klaipedoj.Ar mums reikia liberalai +?Ir dar durnu kap propkės

to Politinis...

to Politinis... portretas
Iš kur dar jūs čia išdygot? Kas jūs toki esat?Vėl artėjant rinkimams kuriamos kapelos saviveiklai?Mūsų mieste politinių, visuomeninių ir kitokų judėjimų daugiau negu reikia.Kodėl prie jų nesijungiate o kuriate savo nuosavą?Galvoju kad čia turbūt partiniai apsimeta ,,judėjimais"nes anu jau visiškas galas pareina-nieks nenori apie partijas nieko girdėti.Tep apsišiko.Vėsi iš eilės

Politinis judėjimas "Klaipėdos Ateitis"

Politinis judėjimas "Klaipėdos Ateitis" portretas
Visi jau puola kišti ir siūlyti savo kandidatus. Daugelis iš jų senieji sukerpėję miesto politikai, kurie tiek laiko turėjo valdžią savo rankose taip ir nesugebėjo pakelti Klaipėdos. Naujus judėjimus dienraštis vadina radikalais, tuo pataikauja senosioms sisteminems partijoms. Jau iš tokio dienraščio tono galima spręsti, kad dienraštis nėra klaipėdiečių. Dienraščiui svarbu, kad būtų savi išrinkti, kad ir toliau galėtų gauti iš valdžios finansavimą per "reklamas". Mes tikime, kad klaipėdiečiai pagaliau prablaivėjo ir migla, kuri vis dar pučiama jiems į akis, nebeveikia. Mums svarbiausia, kad į rinkimus ateitų ne 35% miestiečių, o ateitų 85% miestiečių. Nes kuo mažiau ateis į rinkimus, tuo didesnė tikimybė, kad tie patys liberalai su savo "otkatų" schemomis liks dar naujai kadencijai. O kai ateis į rinkimus 85% miestiečių, tai liberalai taryboje turės geriausiu atveju 1-2 mandatus. EIKIME Į RINKIMUS VISI. BŪKIME MIESTO PILIEČIAIS. MYLĖKIME SAVO MIESTĄ IR SIEKIME JAM GEROVĖS.
VISI KOMENTARAI 27
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių