Po šventės akcento – skundai: ugnies šou papiktino ir karo pabėgėlius, ir gamtos mylėtojus

Grįžti į straipsnį

Aš portretas
Kiekviena šalis turi teisę švęsti. Jei mano šalyje yra ukrainiečių, ar tai man atima teisę į konstitucinę laisvę? Išvykę iš šalies lietuviai ne diktuoja kitų šalių gyventojams, jie prisitaiko. O čia? Mano teisė - švęsti

Lietuvis

Lietuvis portretas
Dar to betruko hoholai prades nurodineti kaip svesti maukit kuo greiciau atgal niekas jusu cia neprase

Reikia visko

Reikia visko portretas
Rekia švenčių, reikia fejerverkų - gyvenimas neturi sustoti. Na paklausė vaikai, kas čia, paaiškinote, kame problema? nereikia persistengti ten, kur nebūtina - tegu žmonės džiaugiasi, tegu pailsi po tų covidų ir nuolatinių gąsdinimų karu.

Darius

Darius portretas
Pats daunelis juos atvede zinojo jog bus ferverkai poto verke, girdi kausas susirink savo chacholus ir dusk i ta ukraina jai kas nepatinka. Niekam sitie verksnei visa gyvenima visu visko uz dyka reikalaujantis neidimus. Nepazystat tautos ju greit verksit nuo savo glibotiniu oi verksit.

ROLAS

ROLAS portretas
Bus dar viena didelė miesto šventė,tai gal atsisakome visko,kad kažkam nebūtų baugu...

O

O portretas
Jūs atvažiuokit į Švėkšną. Vasarą visas miestelis nuo ketvirtadienio iki šeštadienio sprogsta vakarais iš baro nuo fejerverkų.Vaikai iš miego prabunda krūpčiodami verkdami.užmigęs po paros esi prižadinamo o kitą dieną vėl anksi keltis.ir nieks nieko

Šventė?

Šventė? portretas
Mano asmenine nuomone didžiausia "šventė" buvo Ievos Žiubrienės kišenei.

AGA

AGA portretas
Su pagarba,bet....Gal gana del tu ukrainiečių eiti iš proto ir primetimeti tai ko jie bijo ar kazka isivaizduoja.Kodel keli simtai ukrainiečių gali primetimeti savo baimes?Mes švenčiame,o jei kazkam paranoja ir nesugeba savo pypliams išaiškinti kad bus fejerverkai ir bus gražus renginis turi sumauti švente Lietuvos zmonėms?Viskam turi buti ribos!!!

tiesa

tiesa portretas
Geltonai žydra šizofrenija įgauna naujas atmainas, o štai samdinių Azov bataliono vadas pasidavė į nelaisvę ir buvo rusų evakuotas iš Azovstal šarvuočiu, nes Mariupolio gyventojai būtų tą padarą suplėšę į skutelius.

taigi

taigi portretas
Tegu tie "pabėgėliai" bėga toliau, nusibodo iki gyvo .... tfūūū

Senis

Senis portretas
Nei vieno jų ten su pagaliu nevarė patys atsivilko o paskui piktinasi greitai per juos ir nusipersti negalėsi nes jiems primins bombų sprogimus .

Jazmina

Jazmina portretas
Man ne tiek dėl ukrainiečių, o gamtos ir jai priklausančių gyventojų, tai yra, paukščių, žvėrių didelis nerimas. Viską baigiam sunaikinti...

jau

jau portretas
Pbėgėliai ir mylėtojai nebegerkit daug vakarais. Tuoj nieko mes negalėsime, jau užvaldė visus spa veee. Pifų paradui stop

to Simas

to Simas portretas
labiausiai tai už**sa tokie g***žiai kaip tu, nustok inkšti

Brrr

Brrr portretas
Isterinis sirgimas svetimomis ligomis. Drauskime savo sventes, nes atvykeliams blogai. O kiek pas mus savu, kuriems ir sventes ir gyvenimas per brangu, graudu ir baisu. Ir ka? Ir nieko. Svetimi svarbiau.

Aš portretas
Grįžo prieš pora dienų pora lietuvių iš Ukrainos, buvo Lvove, Kijeve. Pasakojo, kaip jie ten bijo ,dirba kavinės, barai ,skamba muzika, žmonės linksminasi, o mes, čia Lietuvoj turime bijoti fejerverkus pašaudyti. Gal jau užtenka....

O man įdomu kodėl

O man įdomu kodėl portretas
Vis rašinėjate tokius straipsnius: „ukrainiečiai tą, ukrainiečiai aną“, kai realiai bamba ir inkščia ne jie, o egzaltuoti psusdurniai, kurie taip įsivaizduoja padedą ukrainiečiams. O šitokie idijotiški pavadinimai ir straipsniai pritraukia tik prorusiškas atliekas - šunis paloti ant ukrainiečių.

Simas

Simas portretas
Uzp...so jau tie ukraineciai. Visoi Europoj bando salygas savo diktuoti! Šlykščiausia tauta..jiem kiek duosi, jiem vistiek mažai bus. Ir dauguma iš jų nemoka būti dėkingi.. Kokio bybio jie tada eina į tokias šventės?Lai sėdi namuose po lova pasislėpus..o ne pretenzijas reiškia!!!

Paulius

Paulius portretas
Kas per tauta visada burbėti. Kaune per mano 36 gyvenimo metus sakyčiau geriausias nemokamas šou. Pasaulyje vyksta daug visokių nelaimių, bet mes negalime dėl visų jų amžinai gedėti.

Scorpion

Scorpion portretas
Neapsišiko ponai ukraincai? Čia jau perdaug!

Na taip

Na taip portretas
O kai visą savaitgalį Kairiuose bumsi kariškiai, tai jau nebaisu?

Manau

Manau portretas
pabegeliai cia neturetu « pumpuoti » savo teisiu. Bukit kaip namie, bet nepamirskit, kad sveciuose.

Provokacija

Provokacija portretas
Suvokiate, kad visas šis triukšmas yra penktosios kolonos dezinformacija?Ukrainiečiai jokių pretenzijų nereiškia, tai prorusiškų veikėjų darbas siekiant sukiršinti visuomenę. Neatsipalaiduokime!

Anonimas

Anonimas portretas
Rimtai? Svarbiausia pabambėti

Tik neapsimyžkit besipiktindami ......

Tik neapsimyžkit besipiktindami ...... portretas
Gal jau gana !...

taip nusibodo

taip nusibodo portretas
ka dabar verkt reikia nezino prie ko prisikabint .skelbkit kedula jokios muzikos jokiu koncertu .jokiu kriokenciu masinu .

Anonimas

Anonimas portretas
Gal ir perdėtas to klaipėdiečio Sakalausko jautrumas ir pergyvenimai dėl vienos ukrainiečių šeimos... Trukdė ir mums , gyvenentiems senamiestyje, baisoka buvo. O i gamtininkui specilaistui tikrai pritarčiau. Deja, labai nemalonu, kad vietoje keistokai atleisto garsiojoi pono Žiubrio, viešai kitai įstaigai puolė vadovauto Ieva Žiubrienė. Šiai šeimynėliai menas , renginiai negalintys apsieiti be pirotrecnikos- ne menas., Gamtos jautrumo, tylos ponai nesuvokia. Beje, gal parašysite, už kiek savivaldybei ir Klaipėdai savo "talentų talentą pardavinėja ponia vadobė Žiubrienė?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių