Penkios svarios priežastys, kodėl verta turėti „Camelia“ „Mažų kainų“ kortelę

 • Teksto dydis:

Už „Camelia“ vaistinių tinklo „Mažų kainų“ kortelės slypi keletas būdų, kaip galima sutaupyti net iki 30 proc. Jei dar neturite šios kortelės, metas sužinoti, kodėl verta ją įsigyti!

Su „Mažų kainų“ kortele*:

1. „Camelia“ vaistinėse įsigysite prekių už mažesnę kainą, pasinaudodami įvairiomis nuolaidomis;

2. „Laimės valandų“ metu 16-18 val. sutaupysite net iki 30 proc.

3. Suteiksime išskirtines nuolaidas senjorams;

4. Gausite ypatingą gimtadienio nuolaidą: 40 proc. maisto papildams ir kosmetikai;

5. Galėsite pasinaudoti ir teikiamomis nemokamomis paslaugomis: pasitikrinti regėjimą, pasimatuoti kraujospūdį, temperatūrą, pulsą, nustatyti veido odos būklę ir gauti nemokamą konsultaciją.

Šia taupymo programa naudojasi daugiau nei milijonas „Camelia“ klientų visoje Lietuvoje!

„Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas sako, kad ištikimi pacientai jau gerai žino, kad su „Mažų kainų“ kortele apsipirkti išties apsimoka.

Rimvydas Blynas / „Camelia“ nuotr.

„Senjorams nuolaidos suteikiamos visą dieną, o likusieji dar labiau sutaupyti gali „Laimės valandų“ metu nuo 16 iki 18 val. Smagu matyti, kai pacientai nuoširdžiai džiaugiasi išleidę kur kas mažiau nei tikėjosi“, – sako vaistininkas R. Blynas.

„Mažų kainų“ kortelę vos už 0,12 Eur galima įsigyti visose „Camelia“ vaistinėse.

„Camelia“ – mažų kainų vaistinė

2021 m. kovo mėnesį „Spinter“ atlikto reprezentatyvaus tyrimo duomenimis, žemiausių kainų vaistinių kategorijai „Camelia“ priskyrė 49 proc. apklaustųjų. Antroje vietoje likęs vaistinių tinklas tokio apibūdinimo sulaukė iš beveik dvigubai mažiau respondentų – 27 proc.

Apklausoje „Camelia“ iš kitų vaistinių tinklų buvo išskirta kaip vaistinė, kurioje taikomos geriausios nuolaidos – tą teigė daugiausiai – 41 proc. apklaustųjų. „Camelia“ taip pat buvo dažniausiai apibūdinta kaip vaistinė, kurioje nebūna ilgų eilių – taip mano 30 proc. respondentų.

„Savo veiklos principais jau ne vienerius metus klientams įrodėme, kad mūsų siekis yra kasdien užtikrinti žemas kainas“, – sako „Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

Galimybė išleisti mažiau ir sutaupyti tapo dar aktualesnė šios pandemijos akivaizdoje – tą vis labiau įvertina ir „Camelia“ pirkėjai.

*Pasiūlymas netaikomas prekėms, kurioms taikomos kitos akcijos, nuolaidos ar pasiūlymai. Nuolaidos netaikomos mineraliniam vandeniui, kompensuojamiesiems vaistams ir medicinos prekėms, perkant su kompensuojamų vaistų pasu.

Senjoru laikome asmenį, kuris yra sulaukęs Valstybinio socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus., t.y. kurio gimimo diena: moterims < 1958.01.01 ir vyrams < 1956.06.01 arba kuris gauna senatvės pensiją ir turi senatvės pensijos gavėjo pažymėjimą.

Klientui išreiškus pageidavimą įsigyti „Mažų kainų“ kortelę su Senjorų žyma, vaistinės darbuotojai turi teisę prašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir senatvės pensijos gavėjo pažymėjimą.

Norint pritaikyti „Mažų kainų“ kortelei su Senjorų žyma galiojančias nuolaidas, vaistinės darbuotojai turi teisę kliento prašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir senatvės pensijos gavėjo pažymėjimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vika

Vika portretas
"" Camelia per daug save vertina...nieko ten ypatingo )

Rita

Rita portretas
Nuolaidos bevertės, realiai visai nėra tokios, kaip žadama. Dar bjauresnė reklama, kai. neva. žmonės iš džiaugsmo klykia dėl tų akcijos valandų. Geriau ne į reklamą investuokite , o žmonių paslaugumą, mokėjimą šiltai ir nuoširdžiai bendrauti su klientais.

senjoras

senjoras portretas
meluoja ta kamelija,nieko ten pigaus nerasi,matyt niekas nebeperka pas ju,kad tiek reklamuojasi!
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių