Palanga kruopščiai patikrino oficialią statistiką: iš 192 sergančiųjų COVID-19 neliko nė 50

jis

jis portretas
o net 146 patvirtino, jog yra pasveikę- kaip jie patvirtino? telefonu pasaką pasekė ar kokią legendą papasakojo? Juoką kelia tokie tyrimai... kruopščiai patikrino...

Baisius

Baisius portretas
O uz dokumentu klastojima visuomenei pavojingai nuostolingu budu kokia atsakomybe LT zemelej, gal kas zinot. Reiketu sukcius i teisma

Alis...

Alis... portretas
aš siūlau, kad mūsų Prezidentas turi sudaryti komisiją Lietuvoje ištirti kovido situacijai išsiaiškinti... ir jei yra kovidinių lovų daugiau kaip 50 procentų laisvų, turi šaukti Gynimo tarybos posėdį ir švelninti karantiną... o griežtas karantinas turi būti tik tose savivaldybėse, kur sergamumas išlieka ženklus... nes reikia rūpintis, kad piliečiai nebūtų psichiškai luošinami, o ir ekonomika judėtų...

Jonė

Jonė portretas
Manau, kad kažkas Vaitkaus aritmetikoj nesueina. Jei ligoninėje 44, o guldomi tik sunkesne forma sergantys, tai namie turėtų dar gal net dvigubai daugiau būti sergančių.

MINTIS

MINTIS portretas
Pagaliau kazkas turi atsakyti uz tokius skaicius. Juk gavo specialistai priemokas, priedus uz netikslius duomenis ir net kelis menesius.

Ir man vis labiau panašėja , kad

Ir man vis labiau panašėja , kad portretas
Susirgimų ir pasveikimo skaičiai labai klystantys ... Pone ministre Dulky , laikas pradėti DIRBTI tiesioginį darbą !!! Kontroliuoti pavaldinius MEDIKUS, kad šie tinkamai praneštų ,registruotų pasveikusius !! Nesugebėti suskaičiuoti iki 3 ? Serga -pasveiko - mirė ? Verslai žlugdomi , žmonės uždaryti , o naujai išrinkti skolinasi , kad " dalinti pagalbą ? Matyt " dalinant " turi naudą ? Pinigai turi savybę " prilipti " prie rankų . Dabar turime pačią blogiausią vyriausybę per 30 Nepriklausomos Lietuvos metų ... Ekspertų komisijos , patarėjai ir tooookios paklaidos skaičiuojant PASVEIKUSIUS ?

pensininkė

pensininkė portretas
jei taip visos savivaldybės suskaičiuotu sergančius ir pasirodytų tikroji padėtis, kur šiais metais eilnis gripas niekas juo nebeserga o antstesniais metais būdavo didžiulis sergamumas, o gal gripas pakeitė pavadi nimą

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Nors ir spardysis, privalėtų anuliuoti ir visas "kaukines" bauda, be teismų.

.

. portretas
Iš kur dar kažkokie 50 koronos ligonių? Antivakseriai seniai ir moksliškai ĮRODĖ, KAD JOKIOS COVID-19 NĖRA.

Romas

Romas portretas
Tai kas čia darosi ,kaźkam naudinga,kas iš to pelnosi,gal kas gali atsakyti.

???

??? portretas
Vaitkus su žvake rankoje apėjo ligoninės palatas, kapinės ir ir butus?

MES VISI

MES VISI portretas
Visi prisideje prie neteisingo Covid skaiciavimo, turi atsistatydint. Aciu, Saaziningiems Burgermeister !!

Blinda

Blinda portretas
Ei, atidaryti savivaldybes!

dd

dd portretas
Kaip tai neatitikimai nelemia ribojimu? Kas per idiotai ten dirba. Aisku, kad lemia! Kur butu ebolos virusas, mirtingumas 90%, o kur kazkoks Korona, su oficialia mirtingumo statistika Lietuvoje 1,4%! Plius net tai kas pateikta kiek serga yra melas. Kam tai naudinga? Farmacijai - skiepai kainuoja.

vaitkau, tau su aritmetika prastai

vaitkau, tau su aritmetika prastai portretas
ligoninėje mažausiai 44, šiaip serga 20, į skambučius neatsiliepė 26, tai serga mažiausiai 64, o sakai, kad sergančiųjų nėra nei 50 ???

Tyčia tai padarė

Tyčia tai padarė portretas
Reikia Šorošini plana vykdyti konservams ir vaivorikštiniams. Tai verslo žmlugdymas.taip žmonės daromi vergais be pinigu. Dirbti duoda saviems elitai ir gimynei. Kitus pafarys vergais.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių