Nuo sausio 1-osios vairuotojų laukia pokyčiai, o vaistinėlių jau dabar ir su žiburiu nerasite

vilius

vilius portretas
tai eilinis paprasto žmogaus apiplešimas,o tie turniketai nerekomenduojamioES,nes traiško ir žaloja audinius,sunkindami traumą.jei turit norokraujavimą galima stabdyti,kaklatžraiščiu,diržu armoteriška kojine.Valdžiažmogiai iš Lukašenkos galimai gavo daug babkiu už trašu vežimą,o kaltu ir vel nera,jie tik loja ant KINIJOS,rusu,to paties LUKAŠONO,o mokam mes,gi jie už musu pinigus perkasi limuzinus.LIetuvi pabusk

Otas

Otas portretas
Butinomis medicininemis priemonemis vyriausybe turi pasirupinti.Naujas vaistineles turi isdalinti,o senas surinkti,gal tada tokiu apsurdisku istatymu bus maziau.

Antanas

Antanas portretas
Jeigu skurdinti tautą, tai iš peties. Siūlau veiklos transporto ministrui...Ar neturite savų pacanų, kurie galėtų pakelti gerų babkių? Prastumkit įstatymą kad nuo vasaros Lietuvoje nebegaliotų trikampis avarinis atšvaitas. Būtų tinkamas tik mirkčiojantis su baterijomis. Ir su CE ženkliuku. Kad tautiečiai neprisipirktį Kinijoje pigiai.Puiki idėja. Gal numestumėt ir man procentėlį?

Anonimas

Anonimas portretas
prie vaistinėlės esu prisilietes tik vieną kart , kai ją pirkau

Antanas

Antanas portretas
Ar Dulkys burną vandeniu apsėmė? Ar neturi galių atšaukti Verygos debilizmo? Būtų nors šiek tiek išpirkęs savo nuodėmes.

aš portretas
tai gal pakanka tik dapirkus ko nėra ir tvarka,,bet vaistnės gal to neturi,o reikėjo parūpinti, perspėti vaistines kad įsigytų o po to reikalauti, juk senosmašinų vaistinėlės negenda,o bet to gal iš vis tokių daiktų nėra pirkti?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
reik streiko arba atleisti seimą

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
eilinė seimo afera kaip apvogti Lietuvos piliečius . Tai turėtu būti tik rekomendacija , šitiems priedams . Ir ne vaistinėles reikia pirkti nes visi turi , o priedus , kurių prekyboje nėra . O tai reiškia kad seimas pasirūpino keturgubai apvogti Lietuvos piliečius , 1. nereikalingų priedų priverstiniu pirkimu . 2. policijos reidais . 3. regitra nepraleis , reiškias mokėsit antrą kart . 4. patirsit žalos - gyvenimo laiko gaišimas , bereikalingos išlaidos , baudos , negalėjimas naudotis transporto priemone , ir gal būt dėl netaisiklingo naudojimo nužudysit nukentėjusį asmenį .

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Mano vairuotojo stažas nuo 1966 metų,bet nei karto nepireikė tos nesamonės.Tai laimingas atsitiktinumas,ar nereikalingas daigtas,spręskit patys.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kur tyrimas ? kur apklausa patekusių į eismo įvykius ? Ko jiems reikėjo ir kuo jie naudojosi ?

Anonimas

Anonimas portretas
Auto įvykis neduok Dieve ,tai didelė bėda ,bet įdomu ar buvo kas panaudojęs nelaimės metu .

Tei.

Tei. portretas
Draugams padės užsidirbti prieš šventes,tai akivaizdu. Nes prievartą Lietuvoje jau įgavo pagreitį ,manau stabdyti reikia.

Pil.

Pil. portretas
Ne vykstantiems i tolimą kelionę manau, sudėtingo turinio vaistinėlės tikrai nereikia.Juk viskas vietoje mieste,medikus iškvietus tuojau atvažiuoja.I tolimą kelionę vykstant su mašina reikėtų pasitikrinti ,kas vaistinėlėje yra,ko trūksta reikia papildyti , dėl savęs o gal prireiks.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Kuri Seimunas prastume savo ISTATIMA ir bizni???Apmokestinti,Bausti nu zinoma ir sau alyginimus pasidydinti.Bet va kat Tautai pakeltu alyginimus pagal pragivenimo lygi nekas nekalba.Alio Gal laikas jau Piletini karui ruostis.Pres Turtuolius....Esi eilinis pileti tai tave ir tratina kaip nori....

Armoškės \\\\.../////

Armoškės \\\\...///// portretas
žolė bus privaloma komplekte?

Rolis

Rolis portretas
Kažkurio vagies iš seimo giminaitis rado pigių vaistinėlių, tai , kodėl nepardavus jų lietuvos baudžiaunikam? Pinigo gražaus bus! O nepirksiantys, dar ir baudų primokės!!! Ko ne rojus?

Antanas

Antanas portretas
Turniketai Aliexprese kainuoja apie 2-4 eurus. Tačiau iš anksto parašė, kad jie pas mus negalios Kadangi ant jų nebus CE ženklo. Pasidomėkite kiek pas mus kainuos su tokiu žymėjimu...Manau, kad po šito visiems bus aišku...

Išvada

Išvada portretas
Gyvename nusikaltėlių valdomoje "valstybėje ". Juos nugalėti gali tik svetimas okupantas.

Romas

Romas portretas
Kažkoks kažkokio didelio valdininko draugelis sugalvojo nesąmonę vien tik tam, kad papildytų savo ir savo draugelio kišenę. Lietuvoje ,berods, virš 2 mln. automobilių. Paskaičiuiokit kiek guas kažkokia vaistinėles platinanti firmelė.

S.S.S.

S.S.S. portretas
Per kiek metų kiek vairuoju automobilį nesu naudojęs vaistinėlės. Mano žmona aplamai nežino kur ji randasi automobilyje, ji net nesinaudotų ja esant kritiniai situacijai, nes ji bijo kraujo. Jei net pas kitą pamato kraują, bėgant iš piršto įsipjovius peiliu, jau jai bloga ir temsta akyse. Kitas dalykas, kad ir naudoti ją turi turėti geras žinias, o gerai nežinant gali pridaryti daugiau problemų, nei duoti naudos. Tada realiai manau labai mažas procentas Lietuvos vairuotojų ją panaudotų, o vien keisti vaistinėlę, kad ji stovėtų "n" metų automobilyje nėra protinga ir čia yra eilinis žmonių skurdinimas bei kažkieno pinigų plovimas.

Antanas

Antanas portretas
20 metų netikrino, o dabar tikrins. Ar numanote kiek surinks baudų? Dvigubas biznis. Ir tiems kas tai sugalvojo ir biudžetui...

Ha

Ha portretas
Ir nerasim! Kol visu neprabauduos.

Spauda

Spauda portretas
Vietoj koronos naujienų galėjo parašyti apie tas vaistinėlės jau anksčiau o ne kai laikas baigiasi...juk gruodžio 10 buvo praeitais metais parašytas įstatymas...nors aš ir pats pasiklysciau įstatymų gausoje kiek šeimas priiminėja kas dieną!...o be to vaistinėlės nekeisiu, tai nėra kritinis trūkumas TA o ir mentai per 20nera nei karto vaistineliu tikrinė...

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
3,14 de rastai....Kitaip nepavadinsi šios nesamonės autorių....

manyčiau

manyčiau portretas
už tokias patyčias, kai priėmę sprendimą nesugebą aprūpinti prekėmis, valdžią visi vairuotojai turėtų paduoti į teismą. Gal tuomet išmoks nuosekliai dirbti, o ne tik raštus kurpti

Antanas

Antanas portretas
Tokie niekur nevažiuos. Tokie buvo visoms valdžioms reikalingi. Kaip sakė Ramanauskas Greitai....,,Kad pi..ų ir seną ir jauną,,....

Anonimas

Anonimas portretas
Puikus bizniukas švogeriams. Kaip laukiu sugrįžtant ruso ir ešelonų į Sibirą...

Antanas

Antanas portretas
Dar pratesiu. Jeigu nebus tų įrašų, apie kuriuo jau rašiau, tai ..taršos ministro ,,prastumtas mokęstis jus užgrius pačia didžiausia pinigine išraiška. Mokėsite kaip už pattį galingiausią to modelio automobilį.

Marazmas

Marazmas portretas
O kam ta vaistinele reikalinga? Isipjovus i pirsta pleistra uzklijuoti? Labai abejoju, kad opioidu neleis veziotis jei kartais koja nusitrauksi kokia diena.

Antanas

Antanas portretas
O kaip tyčiojasi regitra... Pasitikrinkite savo automobilių pasus. Jeigu nėra įrašyta galia ir kubatųra, jeigu nėra įrašytas pilnai paruošto eksploatacijai ir ir pilnai pakrauto automobilio svoris, važiuosite į ekspertizę. O ten jau 80 euriukų. O priežastis ta, kad regitroje ,,nebeliko,, darbuotojų, kurie atsivertę katalogus puikiai žinojo visus automobilio duomenis ir juos įrašydavo.Dabar specialiai neberašo. Be šitų įrašų negalima pigiau apdrausti automobilio internetu. Ar ne puikus biznis? Čia lietuva. Čia tyčiojamasi iš savų.

Lai rūpestingasis Veryga ir nuperka visiems

Lai rūpestingasis Veryga ir nuperka visiems portretas
Iš tų pasiskolintų milijonų....

Antanas

Antanas portretas
Prisiminkite kažkurio debiloido sugalvotą istatymą, kad be tech. apžiūros aba be draudimo po 180 dienų išregistruodavo automobilius. Dabar ,,taršos.. mokęstis. dabar vaistinėlės..Jų tyčiojimuisi iš žmonių galo nebus. Net okupantai taip nesielgė...

Veryga , matyt

Veryga , matyt portretas
Kažkam bando prasukt bizniuką....

O SVARBIAUSIA :

O SVARBIAUSIA : portretas
Tos naujos vaistinėlės niekam nereikalingos ir nebūtų niekada panaudotos ....

Vardas

Vardas portretas
Man labiausiai patiko apie ledo maišelius. Pilna ledukų mėtosi palei autostradą Vilnius-Klaipėda, jau nekalbant apie kitus kelius...Ledukus irgi savo vežiotis? Ir šaldytuviuką jiems vasarai?

556

556 portretas
geriau zalias rodykles grazintu

klausimas/atsakymas besinervuojantiems

klausimas/atsakymas besinervuojantiems portretas
kodėl šiuo kausimu negirdėti jokios kritikos iš Verygos? Che- taigi jis šį įsakymą ir pasirašė 2020-12-10, t.y. paskutinę savo darbo dieną.

SU SAVIMI VEZIOKIS SESELE, TADA NEREIKES VAISTINELES

SU SAVIMI VEZIOKIS SESELE, TADA NEREIKES VAISTINELES portretas
Svarbiausia PROPAGANDA ! Cia panasiai zinesklaida rase pries 3 metus, kad tipo Lietuvos 100-mecio minejima nera pirkti velevos. Nors to veliavos buvo uzkista parduotuvese. O dabar as nesuprantu su ta vaistinele... Jei buna avarija, zmogus suzalotas, medikai ir policija sake, kad negalima judinti zmogaus, jis dar daugiau traumos tures ir mes ji gelbedami galim ta zmogu padaryti invalidu (tada teismai ir tt.) ! Tada kam ta vaistinele ? Na nebent is valdzios klieriku giminaiciu turi vaistine ir nori is paprastu zmoniu vel padaryti bizni. Todel ir prieeme toki istatyma, kad reikia ,,isdulkinti" piliecius....
Anonimas portretas
Oskiepo nuo kovido nereikia turėti vaistinėlėje?

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel nepi.s.ti durnu baudziauninku? Tiktai keista kad taip atsargiai ir svelniai. Landzberginiai, ziebkit taip kad muzikai raitytusi, dantimis griestu ir plaukus nuo subines rautu. Nebijokit muziku apsisikusiu.

Jonas

Jonas portretas
Eina nahuj dibiloidai

ar cia tas eilines nesamones

ar cia tas eilines nesamones portretas
Tradiciskai Dulkys sugalvojo,ar tas is SUSIsiekimo..?

bauduos bauduos

bauduos bauduos portretas
kaip prie komunisto,niekas nesikeicia Lietuvoje,Vaistineliu nera baudos bus, pranesta pries 3 menesius,o pas spekuliantus bus...

Petras

Petras portretas
Man pranešė vaistinė,kad gavo.Nusipirkau.

Karma

Karma portretas
Nebus jokiu pokyciu. Kas pripirko vaistineliu, nebebus prie lovio... :D
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių