Nauji vėjai Klaipėdoje: taryboje – nauja frakcija

Mantulovos rokiruotė

Mantulovos rokiruotė portretas
čiaNa, ir ką, ką čia veiks ši senio mero rūmininkų komanda? Darys tą patį, bet ir vaidins, kad ji" ne prie ko'"? Kad ji dora? Nejuokinkit! Cirkai, ir tiek

taip

taip portretas
ir turi buti nori permainu o rinkimuose dalyvauja 30% rinkeju ir tie patys partiju atstovai ir ju gimines bei draugai o kur kiti Klaipedos gyventojai ant sofos sedejo o paskui kazkokiu permainu nori

didžiausia bėda

didžiausia bėda portretas
kad į valdžią Klaipėdoje atėjo konservatoriai su ale verslininku kaveckiu priešakyje. Iš kart intrigos, mieste betvarkė, nesusikalbėjimas ir va rezultatas, valdančioji dauguma subyrėjo, o juk prieš tai konservatoriai persiviliojo ir Petrošių, kuris tokiu sutapimu - iš kart KRATC pareigas ir darbą gavo, nu kam nebūna.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedos sovietas siauteja. Sujudo kaip sudvabaliai lauko sikane.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Nieko naujo. Tie patys veidai su senomis kompetencijomis. Einant į polituką reikia apmąstyti, ką gali gero nuveikti žmonių labui. Eina į politiką keičia partijas , kuria naujas frakcjas ir kelia intrigas, o kur darbai miesto labui , nes tam nebelieka laiko.

Hmm..

Hmm.. portretas
Kad Mantulova ir Simanavičiūtė viename tai gal gerai, jos bent kiek proto turi, tik reikėtų isiaiškinti kokios jų dabartinės pažiūros.Gal visai sužvėrėjo ir dirba karteliui?..Na o tie like tai nieko man nesako - nežinomi

>

> portretas
Aha.Pvz.Viena "frakcijine",bemaz 30 metu saveikauja su Klaipeda? P.S Gal kas zinot,kas ,is "valdiskos algos",Klaipedoje TURI sklypus-namus brangiausioje Klaipedos vietoja,kam nutiesti keliai-sankryzos-slakbaumai, NUO-IKI,be trukdziu?

Keturios naujos karvės

Keturios naujos karvės portretas
nors pieno duoda. O teliukai tik žindžia

Hana

Hana portretas
Kaip gali atsirasti frakcijos jeigu jos nebuvo renkamos jeigu nauja frakcija tai senosios frakcijos balsai turi būti anuliuoti ir tie asmenys turi būti pašalinti nuo lovio

To klaipedietei

To klaipedietei portretas
Jeigu tavo jaunimas mąsto kaip tu tai geriau tegu sėdi nieko neveikiantys nei tokie kaip tu

Miestietis

Miestietis portretas
Kiek reikia tureti frakciju, kad gatves mieste butu tvarkingos, zole nupjauta, senamiestis saugus, miestieciai laimingi? 10, 100 ar 1000 frakciju????

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Kada užleisit vietą jaunimui, o dabar atėjo ir pamiršo išeiti, ar jie visai smegenų nebeturi, kas čia darosi. Jau galėtų eiti į poilsį, bet ne, labai šilta vietelė. reikia turėti sąžinės ir proto.

Kas cia naujo

Kas cia naujo portretas
Tie patys snukiai...

Seniai galvoju , kad tie ,

Seniai galvoju , kad tie , portretas
kurie balsavo už Grubliausko komitetą , turi eiti atgailauti . Papuolė su į tarybą su vienais šūkiais , dabar sugalvojo naujų , še tau rinkėjau per ausis :))) O kur vertybės , kurios buvo deklaruojamos ? Tos , kurios suvienijo į komitetą ? :))))

???

??? portretas
Keturios naujos karvės.

brainwashed

brainwashed portretas
pagal foto jau aišku kas dedasi tarybinėje klaipėdoje. visas progresas galiorkoje užguitas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių