Naujas kvartalas atgaivins buvusią Joniškės dvarvietę

Grįžti į straipsnį

Vaizdelis

Vaizdelis portretas
Pe pakinklius kertantis pavadinimas... Nei juoktis, nei verkti. Penki sugrūsti penkiaaukščiai namai, buto savininkaisu mašinomis... Kaip jie ir su kuo"atgavins" dvarvietę??? Nuotrauka ir liks nuotrauka, o galutinis vaizdelis nbus vykęs, pastatai tik naikins istorinį parką.

Rykliai atkuto

Rykliai atkuto portretas
Ar ne Rimanto Tarškevičiaus, "Viremidos" savininko, sklypas tapo "Parko pakrante"? Kur?, kokia čia pakrantė prie kelių ha istorinio tvenkinio? Gal ir ją jau privatizavo? Nuvažiuokite į tą vietą ir pasižiūrėkite, kokioje "silkių statinėje" susipaus tie penki daugiaaukščiai, agresyviai įlindę į Mūlono- Trinučių parką... Gėda, kai mažinamas, naikinamas parkas. Varganas, nes UAB "Keberiokšt" už "kapeikas " išsinuolavi vos2 00 kvm, o reliai naudojasi nemokamai tvenkinio vandens plotu ir daugiau kaip triskart didesne sklypo teritorija. Vyksta nuožmus namų kišimas į istorinį parką , išnyko paukšičiai, . neatsodintas n4 vienas medis i o škirsta jų tūkistančia!!!

SAULE

SAULE portretas
o KUR SAULES ENERGIJOS GAUDYKLE, KIUR POZEMINES SLEPTUVES??

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Spėju labai mėgdavai išgerti tame "gražios gamtos kampelyje". Nes niekas ten be alkoholikų nesirinkdavo. Pats parkas didelis, žalumos užteks.

Klaipėdiečiui

Klaipėdiečiui portretas
o tai čia pasirodo prie buvusių Trinyčių? Ir net pačiam parke? Ir gal toje zonoje kur gentvilioko šaika sau teritoriją susiveikė? Vietoj gražaus gamtos kampelio greit bus cementzona kap Danės skvere:D) Bastionu tiltas nenuskilo bet vistiek neblogai kai kam :D)

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Reikia tikėtis, kad Klaipėdoje atsiras ir daugiau panašių projektų. Labai pagyvins Malūno parką. Dabar prie tos "dvarvietės" tik alkocholikai rinkdaosi. Ir džiugu, kad Klaipėda jau 5 metus didėja.

Roberta

Roberta portretas
Joniškės dvaro vieta faktiškai sunaikinta, o kaip džiaugiamasi....

Jsjs

Jsjs portretas
Nu jo o apie ivaziavima isvaziavima is rajono kaskas pagalvojo i mokuklos gatve oi bus vel eiliniu kasteliu kasteliuku i taip sukniso is mokyklos rajono isvaziavima per volkswagena panaikino apsisukima zodziu vejai tas jusu rajonas pirma isspreskit isvaziavimus kad kamsciu nebutu..0

Onė

Onė portretas
Na tokiose vietose tie kelių aukštu namai visiškai nesižiūri negi nemato architektai kad fadinamas kraštovaizdis

jis

jis portretas
ten gi žemuma, jei patvins upė užlies namus: oi verkimo bus.

Kas ten gyvens?

Kas ten gyvens? portretas
Lietuvių taigi katastrofiškai mažėja. Gal ukrainiečiai ar babajai? Bet vieni neturi iš ko paimt(kariauja) o kiti iš viso nxja nieko neturėjo, neturi ir neturės:D)

nuoma

nuoma portretas
rezervuokit man 5 dviviečius, 1 trivietį ir 3 vienvietį....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių