Mažosios Lietuvos istorijos muziejus buria į viktoriną

Čiubaka

Čiubaka portretas
Kur būtų galima pažiūrėti tos viktorinos klausimus?

idomu

idomu portretas
Įdomiausias viktorinos klausimas. Kokiu teisiniu pagrindu 1945 metais Memelio kraštas buvo inkorporuotas į Lietuvos sudėtį?

>

> portretas
> Tam , kad susigrąžinti prieš tai reikėjo turėti. Memelis buvo užgrobtas, nužudytas žandaras, vėliau sekė istorinių objektų ir visa , kas vokiška niokojimas. Rusija ir Vokietija buvo suinteresuotos, kad kraštą administruotų silpna LT, o ne į Memelį pretendavusi Lenkija, prancūzams apskritai buvo nusibodęs šaltas kraštas ir jie troško grįžti namo. Tiesa, dauguma žuvusių "sukilėlių" mirė nuo uždusimo, nes ne tik nemokėjo vietinių gyventojų kalbos, bet ir nemokėjo elgtis su dujiniu apšvietimų, ko pasekmėje nusinuodijo dujomis.

Anonimas

Anonimas portretas
Jakaterina LDK ZEMES prisijunge 3 kartus prie rusu ,o lietuva susigrazino klaipeda,

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel NIEKASnetikrina kas raso tokius straipsnius ,kas atsakingas melo,juodinimo,klastojimo ,kirsinimo ,,kodel nuimami pasisakymai kurie netinkami propagandistams,istikruju kas valdo valstybe,,,,,,,

LIETUVOS DIDŽIOJI KARALYSTĖ LDK

LIETUVOS DIDŽIOJI KARALYSTĖ LDK portretas
Kas skaitys Vincą Mykolaitį - Putiną, kai V. Putin’as šneka rusiškai. Ar sugrįš į gimtinę Vincas Trumpa, kai D. Trump’a jau nekalba lietuviškai...

Čiubaka

Čiubaka portretas
Kad ir ta pati wikipedia rašo: Memelland - occupied in 1923 by Lithuania

idomu

idomu portretas
Laukiniai yra laukiniai.

Fufaikems

Fufaikems portretas
Pyderai, kada jums 30 mediniu rubliu sumoka, menesio gale ar pradzioje?

Anonimas

Anonimas portretas
1939 metai drasus lietuviai GRAZINO Prusijos Memelio Krasta Vokietijai ir rastiskai patvirtino kad neturi jokiu pretenziju i buvusi okupuota Memelio Krasta. Deja tas nieksas Stalinas kazkodel NETEISETAI 1949 m. Memelio Krasta padovanojo fasistinei lietuvai. Kodel lietuviski dolbajobai nestato paminklo dedei Stalinui uz padovanota Prusijos dali?

Anonimas

Anonimas portretas
Kacapai, nemandravokit, cia jusu zodis paskutinis.

idomu

idomu portretas
Antras viktorinos klausimas. Kokie laukiniai barbarai beveik prieš 100 metų nugriovė ir suniokojo skulptūrą Borussia?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Vien dėl to, kad karinė intervencija melagingai vadinama sukilimu tokie muziejininkai atsiduoda melo ir propagandos naftalinu. Nebuvo jokio sukilimo, o okupantai pirmu reikalu nugriovė Taravos Anikės skulptūrą, vėliau niokojo viską, kas siejo kraštą su jo tikrųjų gyventojų istorija ir kultūra. Kaip bebūtų, tai visų laikų pati sėkmingiausia Lietuvos karinė operacija.

idomu

idomu portretas
Pirmas viktorinos klausimas, kas nuo 1923 metų niokojo Memelio krašto kultūros, istorijos objektus bei persekiojo tautiniu, religiniu bei politiniu pagrindu vietos gyventojus?

Pilietis

Pilietis portretas
Kur 39m metais buvot drasuoliai?:)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių