Laukia rūpesčiai dėl gyvūnų: ką apie jų ženklinimą turi žinoti gyventojai?

Grįžti į straipsnį

Jomajo

Jomajo portretas
As tiek neuzdirbu kad dar suni su katinu zenklinciau... masina kad turi mokek... covid testus mokek... gaunant minimuma.. geriau gyvunam skanesta nupirksiu negu kokiems šikniams mokesiu...Po privacias teritorijas -LANDZIOT DRAUDŽIAMA..

Arnold

Arnold portretas
Susičipuokit patys šuniukas prie budukes kaime mažas.. Žmones sučipuot šuniukus kates šeškus.. Sučipuokit vilkus kad ukininkam gyvuliu nepjautų šernus išaude aina gaujom vilkai usima žaidimais.. Valstybinis reketas..

Katė

Katė portretas
8. Kiekvienas katės, šuns ir šeško savininkas atsako už katės, šuns ir šeško paženklinimą taisyklių 16 punkte nurodyta mikroschema: 8.1. 2021 m. gegužės 1 d. ir vėliau atvesti katės, šunys ir šeškai turi būti paženklinti mikroschemomis per 4 mėn. nuo jų atvedimo, bet ne vėliau kaip iki jų perdavimo kitam savininkui ar laikytojui; 8.2. iki 2021 m. gegužės 1 d. atvesti katės, šunys ir šeškai, kurie nėra paženklinti mikroschemomis, turi būti paženklinti iki 2022 m. gegužės 1 d., bet ne vėliau kaip iki jų perdavimo kitam savininkui ar laikytojui. 9. Kiti gyvūnai augintiniai ženklinami taisyklių 16 punkte nurodytomis mikroschemomis savanoriškai ir jų paženklinimo terminai nėra taikomi. Žurnaliste, ar Jūs skaitėte įsakymą???

weterinorius

weterinorius portretas
reiktu sucipuoti visa lianzbergiu klana ,tada suzinotume kiek ju ant swieto walkiojasi

:)))

:))) portretas
ka turi zinoti gyventojai balsuodami uz konservastus...

Kaip visada

Kaip visada portretas
Įstatymai vis kvailesni,nes... Sakykim,rado žmogus dar mažą pametinuką ,šuniuką ar tai kačiuką,pasilieką sau,po kiek laiko sužino,kad augintinis turi sveikatos sutrikimų,plius neaišku kaip vyks jo tolesnis vystymasis augant,bet žmogus nusprendžia jį ir toliau laikyti. Gyvūnas nesugebėtų pabėgti,nes jis turi sveikatos sutrikimą,tad kam tokį augintinį čipuoti ??? Sukuria įstatymą be jokios logikos,tik su tikslu pasipelnyti. O kas dėl didėjančio kiekio benamių gyvūnų ,tai geriau įteisintų būtiną kastravimą ir sterilizavimą ne tik katėms,bet ir šunims. Jei šunis kastruotų ir sterilizuotų,tai ir nebūtų ne tik benamių gyvūnų,bet ir nelegalių veisyklų.Štai taip ,vienu įstatymų išspręstų dvi aktualias problemas.

Pašol na cher

Pašol na cher portretas
Su savo mikroschemom.

KKK

KKK portretas
Mano pekinukas yra pilnateisis šeimos narys ir aš nesiruošiu jo čipuoti,jisai vienas niekur nevaikšto,jeigu jūs norit sočipuoti valkataujančius tai praašom ponai gaudykit ir ženklinkit,bet ne mano saskaita,atrado dar vieną būdą pasipinigauti,tai gal jau greitai pradėsit ir vaikus čipuoti,paskaičiuokit kiek nečipuotų vaikų,kiek pinigų surinksit.Odėl tų kurie neprižiūri savo gyvūnų tai išaiškinkit ir bauskit,čipuokit,bet kodėl aš ir kiti kurie prižiūrim savo gyvūnus kaip savo vaikus turim už kažkokius valkatas mokėti IŠGRAUŠKIT NEMOKĖSIU IR NEČIPUOSIU,nekišiu visokio šū-o po kailiu.

Dejom ponai,

Dejom ponai, portretas
Ismetu katyna per balkona ir ner problemos su zenklinimū

Autorri

Autorri portretas
Kokia anarchija? Koks tonas panieka...

visai kvailas sprendimas

visai kvailas sprendimas portretas
kas nenorės ženklinti savo nuosavybės, nebegalės jų ir skiepyti. Atviras kelias plisti pasiutligei ir kitiems susirgimams.

Bobutė

Bobutė portretas
papūskit man į uodegą, SAVO katę laikau SAVO bute ir NESIRUOŠIU ŽENKLINTI. Nepatinka ? Galėsit išlaikyti mane kalėjime, o katę prieglaudoje. Amen.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių