Klaipėdos liberalų kandidatas į merus: reikia dviguba jėga eiti į priekį

MM

MM portretas
Simonai, ok, pradekit eiti pirmyn. Stai nuo ko reikia pradet - ijungti "nedraugu" komentarus Facebook. Kad zmones turetu galimybe pasakyt , ka mano apie jus ir jusu trolinimus

Svaikit, svaikit

Svaikit, svaikit portretas
o mes pasižiūrėsime kas bus toliau (man atrodo bus ablomas:DDD)

Anonimas

Anonimas portretas
titovas kalejime bus prezedentas,puiku,,

chi chi

chi chi portretas
To,,renkame titovą" Tai kad užtaisytume hemarojų visiems kurie jį puola! Vaišvila turbūt miltais nusinuodytų :D) O viso senos konservės juodus kaspinus diena nakti nešiotu ir raudotų

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Liberalu valdymo uzteks kokiai 10 metu i prieki. Dabar reikia gelbetis nuo prisivadovavimo. Uzjauciu .

Anonimas

Anonimas portretas
Renkame Titova.

Anonimas

Anonimas portretas
naujas drakonas,,pareina,net nesvajok

to Politinė impotencija

 to Politinė impotencija portretas
Ką tas universitetas..Buduliai ten.Girdėjau kad jie net skelbimą į kažkurį Klaipėdos dienraštį įdėjo - pareiškė, kad atsiriboja nuo Auloj Magnoj (auditorija) neseniai įvykusios bendruomenių ir visuomenės konfererencijos ,,Miestas ir uostas - nepaskelpto karo zona". Smulkūs niekšeliai. O kai norėjo panaikinti tą KU ar ne tie patys visuomenininkai ėjo kartu protestuoti? Tada buvo gerai? Neįsivaizduoju kaip tokie asocialai gali vadovauti aukštojo mokslo įstaigai ir mokyti mūsų jaunimą.

tik

tik portretas
Na, ką pasižiūrėsime, ką pasirinks miestiečiai. Ar baigsis liberalų era, ar ne. Llaukaintiems iš mažojo Simono kažkokių permainų, tiesiog siūlau neapsirinkti. Rinkimų scenarijų rašo ne jis, o Senasisi Ženia, diktuojamas "em dži' koncerno vyrų. Čia kaip toj reklamoje- "perki vieną gauni du" Tėvą, sūnų ir dar visa būrį.. . Nereikia pamiršti ir to, kad Simonui tapus meru, visi liberalų partijjos nariai, liks savo gerai apmokamose postuose. Permainų tikrai nelaukite.

Apsivemsiu nuo tų liberalų

Apsivemsiu nuo tų liberalų portretas
Klaipėdoje liberalai= Baltarusijoje Lukošenka

Politinė impotencija

Politinė impotencija portretas
Štai ir paaiškėjo -Klaipėdos universitetas ketvirtį amžiaus virė kvaziprofesinį muilą, bet neugdė asmenybių ir rimtų politikos profesionalų. Politologijos studijas čia yra baigę šimtai! Egidijus Masiulis iš jų aukščiausiai kilo ir žemiausiai krito. Iš likusios kohortos niekas bent savivaldos lygiui politinio svorio nesukaupė. Valstybė mokė naująją kartą, finansuodama politologijos programas, bet ta karta nuėjo polebediam. Gentvilinių sutemos neišsklaidomos.

Božas

Božas portretas
O man grublaiuskis labiau patiko, kai pūsdavo triūbą kapinėse per laiduotuves. Toks savas bičas buvo......

Hmmm

Hmmm portretas
Negi jūs žmonės nepasimoket negi jūs rinksite tuos vagis vėl ,tėvas teismuose sūnus prastumtas į seimą neveikė nieko ,net Klaipėdos miestui,o dabar brukamas jis mums ,kad visai sunaikinti Klaipėda ,jokių konservų liberastu socdempalaikiu negali būti nė kalbos,jokių darbo parciju taip pat

>Bruto Neto

>Bruto Neto portretas
nu tada teisingai ir rašė kažkas - visiškas p ystdiec Klaipėdai

Bruto Neto

Bruto Neto portretas
Grubliauskas laimėtų rinkimus be jokių abejonių, nes Klaipėdoje niekas net nebando varžytis su jo populiarumu. Grubliauskas matyt eis be savo partijos paramos, subūręs kokią nors bandą "Už džiazuojančią Klaipėdą". Suskaldys į šipulius liberalų partiją ir atves į tarybą naują politinę jėgą, sudarytą iš didžiųjų miesto įmonių vadovų, universiteto profesūros ir kolegijų lektorių - žinoma ir garsių uostamiesčio kultūros veikėjų.

Anonimas

Anonimas portretas
Iš vagių šaikos liberalų partijos į mero postą vogti toliau.Roks pat aferistas kaip ir E.Gentvilas ir kaip ir isi kiti .Niekada ns alsuočiU už vagis.

Klaipediske

Klaipediske portretas
As balsuosiu uz titova

siulykit

siulykit portretas
titova ateiviai vienbalsiai isrinks o korupcines partijos tipai vistiek vogs o gal truputi ir kitiems duos juktai palikimas sovietines nostalgijos.....

Jeigu bent

Jeigu bent portretas
viens iš šitu dvieju n iekšleiu laimes pysdiec Klaipedai

miestietis

miestietis portretas
gaila, kad nelabai yra už ką balsuoti, tikiuosi atsiras klaipėdos krašto žmonių, kurie norės dirbti miesto žmonių gerovei ir kandidatuos į merus, nes kitu atveju liberalai ir toliau ims atkatus iš miesto įmonių, kurios pažeidžia įstatymus, taip užmerkdami akis prieš tokias įmones, ir leis miestui tapti žmones nuodijančiu pramonės miestu.

K

K portretas
Kadangi stovi prie Budino, balso negausi ;)

st

st portretas
Tikiuosi kad Klaipediskiai teisingai pasirinks ir nepamirs kas nutiko valdant liberalams , pristatytu gamyklu mieste kurios dabar nuodija zmones, terminalo perkelimas i miesta,apkraunant baltijos prospekta furom.kamsciu problemos, potvyniai ,keliu remontai vienu metu visuose galuose,ir t.t.

Marius

Marius portretas
Geidžiamiausias miestas? Jūs turbūt juokaujat? Tai kas vyksta su Klaipėda, ją greičiausiai padarė vienu negeidžiamiausiu miestu. Žmonės nuo smarvės ir taršos mieste tapo įkaitais, o žiūrint į ateitį, iš vienos pusės plėsis pramonė, krematoriumai ir t.t., o iš kitos pusės uostas. Gyvenamieji rajonai bus apsupti šių žmogui pavojingų monstrų, gyvensim kaip kalėjime, tik dar blogiau, būsim tručyjami sveikatai kenksmingomis medžiagomis. Kas pagaliau sustabdys tai?? Kiek supratau Gentvilas yra už tokį pramonės plėtymąsi, tai koks iš jo meras būtų? Jauni žmonės bėga iš miesto, tai nereikia šnekėti nesąmonių, kad tai geidžiamiausias miestas. Kol valstybei ir uostui bus nusišikti į žmones, tol situacija nesikeis, o žinant, kad uostas yra aukščiau pačio miesto, o valstybei iš Klaipėdos reikia tik kuo daugiau pinigų, tai viską darys, kad pramonė mieste tik didėtų. Kad miestas turi daug potencialo, net neabejoju, bet reikia tą potencialą atskleisti kitais būdais, o ne gadindami gyvenimus žmonėms.

Ananistui

Ananistui portretas
Ei, asilo barzda, tu cia apie klaipediecius truputuka ramiau... Is kokio kaimo busi?

Zoro

Zoro portretas
Tos pacios klaidos kaip buvo Kaune. Issirenka libus ar koncervus, ar dar geriau sustauskus ir miestas tampa sudu, ant kurio gerai auga kiti miestai. Reikia rinkt zmones, kurie gyvenime kazka pasieke...

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipeda nusirito i liberastini - pide.rastini suda. Renka vagis o paskui dejuoja 4 metus. PRIDURKU miestas. Klaipediskius reikia P>I>SI be gailescio, Jie NEzmones.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Jo jo tik šito ir tetrūko, tėvas primalė šūdo, po to šitas marionetė grubliauskas dėl miesto nė piršto nepajudino, dabar dar didesnio debilo reikia. Blyn, kas toj Klaipėdoj darosi, kad nėra protingų žmonių??? Nors kas ryšis eiti, kai tiek nesąmonių pridaryta???

Begėdžiai

Begėdžiai portretas
Nebejuokinkite liberastai, kyšininkai, demagogai, eurų siurbikai. Lupikautojai, nėra jiems garbės kodekso, nori įsitrinti arčiau uosto ir toliau lupikauti. Vienas iš jų akis ir pilvą išvertęs pridarė uostui bėdų, dabar kitas nori ateit, jam tikrai nerūpi nei miestas, nei miestiečiai. Mes laukiame garbių klaipėdiečių galinčių tapti miestiečių pasididžiavimu... Visi tikrai tarsime ne lupikautojams, dėžudėmis rinkusiems eurus...

o tai

o tai portretas
pataikauti reikia atėjūnams gudams.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Gal uztenka tokiu karaliuku, nusibodo seimynines rangos ir dziazas, Simonui per anksti i tokias pareigas. Yra vertu klaipedieciu, atsidavusiu miestui ir jo zmonems. O Simonui manau su patirtimi ir amziumi ateis ir karjera.

prieš švogerių valdžia

prieš švogerių valdžia portretas
švogerių valstybė, kada šeimos verslas ne tik ūkyje, bet ir politikoje. Tikrai apgailėtina. Liberalizmo, laisvės - o ypač tos - anarchinės - Klaipėdai užtenka. Reikia tvarkos. Ir pataikauti reikia ne žemaitijos "buduliams", o inteligentiškiems klaipėdiečiams. Jeigu dar tokių liko.

basta

basta portretas
Tai kaip elgesi liberalai su Grubliausku, parodo vien tai, kad nutekinama vidine partijos informacija portalui.Taip net banditai nesielgia.Nera jokio garbes kodekso, nei morales. Faktas, kad Simono profesija " tevelio sunus". Nera blogai mylet savo vaikus, bet ne Klaipedos sasksita. I seima isejo tik todel, kad tete pasiule partieciams timptelti sunaus reitinga i virsu.Vienmandateje prakiso Puteikiui.Jei Grubliauskas eis kaip nepriklausomas kandidatad, balsus suskaldys pusiau ir nelaimes nei vienas.Gentvilas Augis persisove sau ir koja, o partijai isege kontrolini suvi i kakta.Ir nepades Simonui 7 uzsienio kalbos, nes zmones girdi sirdimi.Nepotizmas totalus.Rezervuosim mero kresla ir Simono sunui? Klaipeda tampa nepotizmo imperija.

Ed-ui

Ed-ui portretas
esi lopų lopas. Tarybiniais laikais per metus laiko visas gyvenamasis kvartalas išdygdavo su visom komunikacijom. Kiek tai kainavo pinigų sunku jums, lietuviams net įsivaizduot, jeigu trubačius vieną alejikę už milijoną eur sutvarko, ar pusę kilo dviračio tako už pusę milijono. Čia nėra ką lyginti. O kas dėl kandidato, tai ko gero jis ir bus išrinktas, senas jau prisidirbo/prisivogė, atėjo nauja karta iš to paties populistinio mėšlo, o žmonių atmintis kažkodėl labai trumpa, bet užtai visi "žino" kaip buvo "blogai tarybiniais laikais".

smagu matyti

smagu matyti portretas
kad partijos nariai prabudo ir patys nusprendė pakeisti ir atnaujinti kadrus. O šiaip kol kas nesimato už ką be liberalų galėtume palaikyti, nes neduok Dieve valstiečių su Kepeniai priešaky, kiti irgi ten rėksniai piketuotojai, bet neturintys suvokimo ką reiškia administruoti miestą.

Močiutė

Močiutė portretas
O už ką tada balsuosite? Už gandragalvius? Kad uždraustų senamiestyje transportą. Kad moterų ir šunų pliažus perkeltų už Butingės? Kad Katpėdėlėje gertum želmenų sultis? Kad balkone kompostines jie įrengtų? Kad židinius išmontuotų?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Patvrtinu kiekvieną Ed-o žodį-Aš.

Ed

Ed portretas
Geidžiamiausias Lietuvos miestas??? Tu rukai kažka ?? Klaipeda? Atsipeikek.. šalia yra Gargždai ir tuose yra daugiau kur nueiti ir praleist laika nei toje “rusisko” dvelksmo likusioje Klaipedoje.. Miestas merdija, visur aplinkui smirda Rusijos laikai, mastymas zmoniu carinis, visokiu narkomanu, vakare aplamai nera kur nueiti, labai nesaugus miestas... Blemba kai paima rekonstruot gatves tai pora metu puse kilo tvarko.. Išvada, Klaipedai reikia pasitempti dar labai labai daug.. Visomis prasmemis.. Ka čia galvoja del juros geidziamiausias miestas?? Ka prie jos veikti?

dar

dar portretas
1 is masiulio brigados ar kartais ne ateiviu kandidatas i t....a pacia veikla ir ar ne titovas pasiule? o kur dudoriu desit gal neitiko titovui?.....

skaitytojai

skaitytojai portretas
didziausia nelaime butu klaipedai nejaugi gali tiketi tuo zmogumi ir patyketi miesta tai butu tragedija

Nesiruošia

Nesiruošia portretas
jis miestui dirbt.Tik verslui.Vienareikšmiškai.

Ar normalus zmogus

Ar normalus zmogus portretas
gali eiti su sakemis meslo mezti?Per tiek metu liberalu valdymo,gana daug bedu pridare ,kas dabar nores viska ismezti ,tokio kaip sakant vargu ar pavyks surasti ,nes visas tas kvapas ir smarve liks ant naujo vadovo galvos ,todel gali eiti tik tas ,-kas tes pradetus liberalu darbus,toliau viskas po senovei ,praraskite vilti ,kad smarve isnyks ,dar iki sios dienos nezino kas ora gadina ,ir apsimeta ,kad cia Vilniaus problema ,o kur dar rajono valdzia ,jie is viso po krumais pasislepe.Atveze zmogus dumblo prie ministerijos ir galvoja su tokiu populizmu i kresla mero patekti.O kaip su miesto renovacijos projektu ,tiek metu kurtas ir snipstas ,i Vilniu pas tetuka pagal sarasus pateko ,dabar ka vel atgal i KLaipeda ,bet apie renovacija nei mur -mur ,o siluma tai brangs ,na ka dabar pasiulys, vel gyvensime kaip Amsterdame ,bet kada ,jau liaudis pavargo laukti.

nelauzykite likimo

nelauzykite likimo portretas
toks jaunas zmogus Simonas,liudna ,kad seniai ir senes ikiso jauna zmogu per ekonomine krize,kuri jau prasidejusi imti i save neigiamas emocijas is klaipedieciu.Daug blogo liberolai padare Klaipedai ir klaipedieciams ,bet nereikia lauzyti jauno zmogaus likimo.Laikai keiciasi klaipedieciai tampa jau pilieciais o ne pasyviais ziurovais.Liudna ir graudu del jauno zmogaus

Bangos

Bangos portretas
kaip per audrą jūroje!Pats Simonas nenueis ir neatsisės į mero kėdę,reikės pakelti nuo sofų ir fotelių savo sėdimąsias rinkimų dieną ir balsuoti uż patinkantį.Kur problemos kandidatų į merus bus ,tik pasirinkti tinkamą bus sunkoka,nes ,, ūkininkų"merų nelabai matosi .Gerb.R.Taraškevičius gal kiek per ,,jaunas"būtų.Konservatoriai yra pasiūlę A.Bilotaitę ir A.Barbšį. Svarbu,kad būtų gera,sążininga komanda ir miestiečiai aktyvūs.Pilamas purvas ant kitų žmonių,tik parodo kokie esame patys purvini.Žmonės ant kurių galvų pilamas purvas,juk ir vaikus ir kt.artimuosius turi,kuo jie dėti ?!

Vau

Vau portretas
Niekada nesitikėjau iš liberalų nieko gero, bet kad pakištų miestui tokią kiaulę...

Nojus

Nojus portretas
Vienintelis dalykas, galintis jiems padėti,- tai išsiskirstymas. Neeikvotų nei mūsų, nei savo laiko, susirastų kiekvienas sau darbą pagal gebėjimus ir liktų iš jų tik prisiminimai, tiesa, ir tie prasčiausi.

#klaipedosateitis

#klaipedosateitis portretas
NEOLIBERALAI GUDRAUJA. Padarė vaidinimą klaipėdiečiams dėl kandidatų pasirinkimo. 1000% žinojo, kad toks Grubliauskas nepraeis miestiečiams, tai suvaidino rinkimus ir pademonstravo viešai nepasitikėjimą Grubliausku, kad visi galvotu jog liberalai yra kitokie nei Grubliauskas ir kas vyko Klaipėdoje, tai tik dėl Grubliausko. O va dabar tai ateis tėtuko sūnelis, skaidrus, sąžiningas, nesuinteresuotas "otkatų" schema ir viską dabar Klaipėdoje pakeis. NEAPSIGAUKITE. Tai tik neoliberalų taktinis manevras apkvailinti rinkėjus. Šie neoliberalai niekados neturėjo vertybių, o juo labiau tokių kaip sociailiai atsakingas verslas. Jų tikslas tik dirbti stambiam verslui ir išlaikyti sukurtą "otkatų" sistemą.

kawianskui

kawianskui portretas
ne žemaičius ,o kuršius.

kandidato kaimynė

kandidato kaimynė portretas
čia tas jaunas niekšelis, kuris nori išpjauti visus medžius? Ir palikti tik pinigų medį? Vyti šitą gyvatę kuo toliau nuo lovio.

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Ir mirdami liberalai žemaičius linksmina.Dūdorius bandė visai Klaipėdai diriguoti-matom kas gavosi.Dabar šis gelbėtojas bandys dėžutėmis su šnabe klaipėdiečius linksminti.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Būtų gerai, kad poną Kepenį valstiečiai paprotintų neremti liberalo. Užtenka vienos didelės jų klaidos - Skvernelio, kuris yra neformalus liberalas, trukdantis ar kompromituojantis valstiečių žadėtas reformas.

Kirvis

Kirvis portretas
Jokiu verslo statytiniu.

Acha,

Acha, portretas
pats tas kurio reikia miestui. Ką jis gali mes jau žinom. kas kukavo kad reikia Smiltyne - UNESCO saugomą, miesto (o tiksliau biznierių) reikalams pasimt?O kaip jis paskutiniame seimo posėdyje gyrė Fortum ir šiukšlių deginimo biznį Lietuvoje!Kaip piktinosi seimūnais kurie sugalvojo priimt įstatymą neleisti vežti deginimui šiukšles iš užsienio!..Ir toks asocialus, nešvaraus verslo gynėjas su vienašališka gėjų lygio morale galvoja būti Klaipėdos meru?!

Jonas

Jonas portretas
Klaipėda yra Klaipėda. Ir yra tiek prikelta ,kiek pakėlėme mes . Einu Minijos gatve ir matau nupjautą žolę palei gatvę . Bet niekdarys , pjaudamas žolę, nužievino palei žemę visas ar beveik visas akacijas. Tie medeliai pasmerkti žūčiai. Jie kainavo nemažus pinigus , kainuos naujus atsodinti. Ir kas dabar padengs patirtus nuostolius-valdininkai , netinkamai prižiūrintys darbus . Ar mes , mokesčių mokėtojai, rinkėjai , piliečiai ,miestiečiai - abejingai žiūrintys į visa ,kas darosi aplinkui, ir nepatenkinti. Ir pusė kaltės tenka mums -kad šūdaverčiai asmenys dirba savivaldybėje, tiek rinkti ,tiek samdyti. Ir tiek mero, tiek kito savivaldos darbuotojo postas išrinktajam turi tapti kryžiumi , garbingai nešiojamu, arba ant jo nukryžiuotu kaip Kristus.

KLP

KLP portretas
Į kajėjimą tave su tėvu, o ne į merus. Liberalai Klaipėdoje kaip Lukošenka Baltarusijoje

brainwashed

brainwashed portretas
jo profesija - sūnus. tiek arogancijos ir savigarbos neturėjimo. va toks va liberalų netikęs galas ir pabaiga.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Jau gal 15 metu liberalai kele Klaipeda. Tiek prikele, kad baisu. Uzteks. Bandysim toliau be jusu proverziu dezutese.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik ne jis!!!

Vardas

Vardas portretas
O man mero poste vėl norėtųsi matyti R.Taraškevičių. Šis žmogus — ūkiškas, tikras miesto šeimininkas.

Dasigyvenom - Mero nera is ko rinkti

Dasigyvenom - Mero nera is ko rinkti portretas
Tevo sukis buvo Gyvensim kaip Amsterdame, o koki mums parose sunelis. Visos partijos prazutingos - kiek vienas rupinasi savo gerbuviu. Kur rasti sazininga protinga zmogu - kada i valdzia verzasi vieni sukciai . Zada daug - o naudos - 0.

Noja

Noja portretas
Dievuliau, kaip nusigyvenome, jei tik tokio mero esame verti....

Joris

Joris portretas
Ir patys liberalai giliai įsitikinę, kad iš jų meras niekas nebus, o ir taryboje bus niekinga mažuma. Jie- jau istorija. Būta visko, bet pabaiga jų visiškai niekinga. Nevarkime liberalų kritikuoti, tesiilsi jie...

vou vou

vou vou portretas
didysis medziu pjovikas, sutarciu su ikeja sudarytojas, pardaves lietuvos miskus uzsienio koporacijom ir siulatis isbetonuoti klaipeda trinkelemis bei smardinti miesta is uosto sklindancia smarve vien del to kad prisikimstu asmenines kisenes - i merus? tai jau amen ir kl ir lt

L

L portretas
Iš tiesų tai niekur nereikia bėgti iš KL., o teisiog reikia turėti blaivų protą ir suprasti, kad niekas nėra amžina. Liberalai buvo periodas kuris buvo toks koks buvo. Matyt savo laiku miestui reikėjo to.. Tačiau dabar kitas laikas ir kitos perspektyvos. Kl. ateitis nesisieja su liberaliom idėjom. Klaipėdai reikia socialiai atsakingų politikų, „Žalio ir sveiko miesto“ koncepcijos.

r

r portretas
cha-cha-cha... dar vienas klanas...

Anonimas

Anonimas portretas
Jei nau gentviliukas - meras, tao kau reikia bėgti iš Klaipėdos, nes ji galutinai virs betono bastionu. Apie žmogaus lygį daug pasako tai, kaip jis save pristato. O gentviliukas nieko daugiau nekalba (nes neturi ką pasakyti) kaip tik tai, kad savo didžius mokslus (tik ką jis moka) jis krimto (tik ar perkrimto) užsienyje.Pamanyk, koks stebuklas, kokia nuostabi žinia, koks jis nepakartojamas ir vienintelis. iš tikrųjų tai liberalas pačia blogiausia prasme.

Už KL ateitį

Už KL ateitį portretas
Už liberalus ir koncer. tikrai kad nebalsuosiu. Už žaliusius TAIP!

lyberastas valdzioje ---

lyberastas valdzioje --- portretas
mirtis miestuj........

Apsivalymas

Apsivalymas  portretas
apsivogę liberalai stumia Gentvilo įpėdinį ,_____karalius mirė , tegyvuoja karalius ,naujiems grobstymams ,Tėvelį pakeičia sūnelis ,kaip anūkėlis ,pakeitė dėdulė landsbergį ,politinės gaujos tapo paveldimos ,čia Lietuva ,čia švogerizmas ir komunizmas ,pirmyn vergai nužemintieji ,rinkit sau babajų .

NA NA

NA NA portretas
na ne jau Klaipėda neturi neapsivogusios politinės gaujos ,narių pasiūlyti į Mero postą ,_____kiek žinoma ,Klaipėda užvaldyta ,landsberginiais ir liberalais ,abi gaujos yra stipriai apšvarinusios Klaipėdą ,...Klaipėdiečiai rinkitės naują merą ir naujus politikus ,,,sėkmės

Kas gali

Kas gali portretas
išvardinti bent 5 tinkamus kandidatus į miesto merus ?Pirmyn ! Kritikuoti,plūstis pravardžiuoti vienas kitą pačiais bjauriausiais żodżiais labai gabūs,žinoma,liežuviai be kaulų,nenulūš,o uż save pastovėti,gintis nuo daugiabučių gyvenamųjų namų administratorių siautėjimo,savo gyvenamosios aplinkos susitvarkymo tada mūsų nėra.Jaunas žmogus,išsilavinęs,o jau taip puolamas.Nei suaugę vaikai,nei tėvai uż suaugusių vaikų darbus NEATSAKO .Bus tų kandidatų kiekvienam skoniui,tik nereikia iš anksto pradėti pilstytis purvais,nes ir patys apsipilsime.

Petras

Petras portretas
Faktas: Grubliauskas - labiausiai nuvylęs meras per visą istorija!

Kas

Kas portretas
O jetai ,gink dieve nuo tokių vagiu ir niekam tikusiu meru,matyt nutarė sunaikinti Klaipėda ir galutinai parduoti

septyni

septyni portretas
apsaugok viespatie !

tomas

tomas portretas
Ką? Gentviliuką į merus? Nejuokinkit. Juk jis dar nesubrendęs, dar ne visi plaukučiai ant galvelės sudygę. Tegul dar karves pagano: karvių neganęs, ponu nebūsi - byloja liaudies išmintis.

LAUKSIME KITŲ PARTIJŲ KANDIDATŲ

LAUKSIME KITŲ PARTIJŲ KANDIDATŲ portretas
Ačiū Dievui, triūbų pūtimo laikai gal jau praeityje?

motas

motas portretas
Ne jokiu partiniu!

g

g portretas
Jau net juokas nebeima.Iš kur tiek nachališkumo?Ką gali pasiūlyti miesto žmonėms?Eilinę dozę pliurpalų?Juk nieko daugiau nemoka.

FIFOCapitals@gmail.com

FIFOCapitals@gmail.com portretas
Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,,

pensininkė

pensininkė portretas
negi iš tų dviejų reikės rinktis ir balsuoti o kur kitos partijos jei taip tai šakės nuo liberalų neišsivaduosime dinastijos jau atsibodo

stt

stt portretas
ko toliau nuo aferistų masiulių ir gentvilų, obuolys nuo obels netoli rieda.

Prijaučiantis liberalams

Prijaučiantis liberalams portretas
Šokas, kas su jumis??? Dabar jau tikrai liberalų erai ir partijai galas. Nors visada buvau už jus!

As

As portretas
Per kuria vieta ta Klaipeda geidziamiausia? Per smarve? Reikia saves negerbt,kad vel uz liberala balsuot.

Antanas

Antanas portretas
Pasikartosiu dar karta .Klaipėdos savivaldybėje neturi likti ne vieno politikanto.savivaldybėje politka tabu.Tai būtų pirmas ir tikras kelias pokičiams .O kas liečia gentviliuka ,tai kur jis buvo su savo mėšlu ankšiau ,tai tikras vaidmainis.

PN

PN portretas
PN

Idomu

Idomu portretas
Tiksliai nepamenu bet lyg ir dar bunant vyresniajam meru jaunelis pateko i arestine del isgertuviu negaliu nei teigti nei neigti reikes uzklausti ir pasidometi kad viesai atsakytu ar buvo toks,ivykis ar ne gal painioju kazka

Paulius

Paulius portretas
Gentviliukas žada būt miesto meru? Iš tokio miesto reikia kuo greičiau sprukti!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių