Klaipėdos gyventojai kelininkų nematė dešimtmečius: prašo tvarkyti Ąžuolų gatvę

Janina

Janina portretas
Kada bus rekonstruotas kastonu g ves apsvietimas ir šaligatvis praejo metai

Gyventojai

Gyventojai portretas
Apgailetina, bet taip apleista Klaipeda dar nebuvo. Uz tad savialdybeje tiek islaikytiniu sedi, kam tiek etatiniu pareigybiu. Ka jie gero padare zmonems ir miestui. Priesingai - miestas juos islaiko. Kur dedamos lesos uz automobiliu parkavima, kodel neinvestuojama i gatviu, saligatviu remonta, aiksteliu isasfaltavima. Kodel miesto tarybos nariai nerodo entuziazmo miesto bukles pagerinimui.

Daiva

Daiva portretas
Labiau apleisto miesto,senokai nebuvo.Kažką pagriauna ir palieka nesutvarkę.Šilutės pl,Trinučių parkelis,Ąžuolyno sveras,galima vardinti ir toliau.Kas per įmonės samdomos darbams?Neūkiškumo dešimtmetis,kad jį kur"grigeo".

Sakurų parkui

Sakurų parkui portretas
skirs milijoną. Tai svarbiau už kažkokius gyventojus...

GGG

GGG portretas
Nepykit reikia sakuru parka įrengti...

Ąžuolų gyventojams

Ąžuolų gyventojams portretas
Argi Ąžuolų gatvėje yra šaligatviai? Kažkodėl nemačiau. Kaimuose ir tai geriau vaikščioti.Bet nieko, prilis, vandenį iš rūsių išpumpuos, bus upelis ir nieko nebus matyti.

Žvejui

Žvejui portretas
Tai jie ne tik išardė visą tvenkinio aplinką, statydami stadioną, bet ir nukastas žemes, kartu su šiukšlėmis ir statybinėm atliekom suvežė ir suvertė prie Kaštonų gatvės. Ten, kur ir šiaip netvarkydavo savo (savivaldybės) ploto, priešais gyvenamųjų namų langus. Nesuprantu, jei jau šitaip "apš..o" aplinką, tai bent jau galėjo tomis žemėmis aptvarkyti tvenkinio priėjimą. Dabar išeina - "kas už tvoros (stadiono) - tas ne mūsų". Suvežė žemių/smėlio kalnus 30 metrų toliau ir suvertė pylimais. O kad stadiono plotas iškeltas tik iki tvoros, o už jos jau slenka žemė - niekam neįdomu. Ten aplink - vanduo, nesutvirtinta aplink stadioną žemė visiškai, matosi duobės po tvora jau dabar. O štai priėjimas prie tvenkinio - subjaurotas. Kodėl negalima buvo tomis pačiomis žemėmis, kuriomis užvertė beržynėlį, sutvarkyti tvenkinio pakrantę? Ten gi ateidavo žvejai įmerkti meškerę, vaikai - antis pamaitinti ir šiaip, pasėdėti pleduką pasiklojus, pasigrožėti paukščiais ir gamta, ramybe... Gėda savivaldybei!

Medžiotojų g. gyventoja

Medžiotojų g. gyventoja portretas
Aū, kiaulės, jūs, kiaulės. Kada pabaigsite darbus prie Medžiotojų 6 gatvės namų langų. Išknisote, išknisote ir viską palikote. Išardėte žaliąją veją, su mašinomis sutrypėte aplinkąir viską apšikę palikote. Nejaugi reikės kreiptis į gamtosaugą, kad už tokius darbus nubaustų. Tik įdomu, kur žiūri savivaldybės "rožės". O gal jau užaktuoai, kad darbai baigti ir pinigai sumokėti? O gal ir taip?

Tauralaukiui

Tauralaukiui portretas
:DDD

Prijaučianti

Prijaučianti portretas
Žinant Ąžuolų g. problemas akivaizdu, kad ne už kalnų kai pradės namai griūti, nes rūsiuose pastoviai vanduo, skyla ir smenga sienos, o vandenį iš rūsių reikia leisti į tą pačią "gatvę". Taigi dabar šaligatvius gal būt darom, paskui juos ardom ir darom lietaus kanalizaciją. Visą laiką darbo kažkam bus. Kas atsakingas už tokius planavimus savivaldybėje? Teisingai p. Rūta kelia klausimą spręsti viską kompleksiškai. Ir skubiai, nes nelaimės artėja...

Savivaldybei

Savivaldybei portretas
Musu dudorius geriau skirs dziazo festivaliui pinigu. Kad tik neišsisuktu kojos grodamas, kaip miske ieskojo vamzdžio :)

Ąžuolų g. gyventoja

Ąžuolų g. gyventoja portretas
Ačiū p. Rūta, kad rūpinatės mumis. Mūsų gatvė jau rašė prašymą savivaldybei išspręsti lietaus nuotekų problemą, sutvarkyti drenažą. Po kiekvieno didesnio lietaus, rūsiuose šviesos greičiu kaupiasi vanduo. Pastebėjome, jog situacija pablogėjo po Šiaurės prospekto kelio įrengimo. Savivaldybė atsakė - bus matyt, gal 2021, gal vėliau... Šaligatviai - visiškas liūdesys. Žmonės jais beveik nevaikšto, eina gatve. Atkarpoje nuo Ąžuolų g. iki Valstiečių g. einant Kaštonų gatve apskritai nėra šaligatvio. Vaikai į mokyklą eina gatve, o automobilių srautas nemažas - tėveliai veža mažylius į darželį ryte. Nesuprantu, kodėl neįrengus šaligatvio Kaštonų gatvėje iki galo, jei bus tvarkoma gatvės pradžia. Reikės vėl atskiro projekto, viešųjų pirkimų, laiko, didesnių išlaidų. Taip ne ūkiškai viskas daroma ir tai labai liūdina... Dar kartą AČIŪ seniūnaitei Rūtai Pocienei, kad mus "pastebėjo" :) ir rūpinasi.

kad

kad portretas
taip, Kristoforai,.sakuros juk kvepia pinigais ;0

Kristoforas

Kristoforas portretas
Ka jus cia balsa keliat sakuroos svarbiau

Tauralaukis

Tauralaukis portretas
Centrine Tauralaukio gatve. Yra vietu kur aiskiai matyti Vytauto Didziojo zirgo kanopu ispaudos, kai kryziuocius apie 1412-1415 sumuse. Del tikslios datos nesutaria vietos istorikai. Efektyviausiai dirbanti Lietuvos savivaldybe, bene maziausias skolos/pajamu santykis, bet gyvenam kaip viduramziais.

Ita

Ita portretas
Uztat lervoms atsiranda pinigu .......tramvajaus studijoms taip pat ......

Zvejys

Zvejys portretas
Prie to pacio priejima prie prudo tvarkykit o tai stadiona rekonstravo sutvarke , bet visur tvora apstate tai prieti be guminiu batu nebeimanoma

Anonimas

Anonimas portretas
ko noreti ? GEREJA ! DDDDDDDDDDD

Va taip

Va taip portretas
Vertins ir spręs? Tai reiškia penki metai, o tada sakys, kad reikia projekto. po to dar du trys metai finansavimo paieška ir taip po kokių dešimties metų bus skelbiamas konkursas gatvės remontui. Ir tai dar ne pabaiga. Taip ar panašiai vyksta visi užkampinių gatvių remontai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių