Klaipėdos daugiabučio gyventojai sukilo prieš šilumos tiekėjus

Vytautas Grėbliauskas, pats geriausias visų laikų meras

Vytautas Grėbliauskas, pats geriausias visų laikų meras portretas
Mieli miestiečiai, jeigu kas nežino, tai tramvajaus stabdymo metu išsiskiria daug rekuperacinės šilumos, kurią pajungus į sistemą galima efektyviai naudot buitiniams tikslams, šitą aš tiksliai žinau, nes neseniai prastudijavau už porą milijonų eur, aišku, jūs nevykėliai galit sakyt, kad tų pinigėlių būtų galbūt pakakę pajungti žmonėms šildymą nemokamai visiems metams, gal ir ne vieniems, bet nebūkit prasčiokais , žiūrėkit į ateitį, į modernias technologijas, o mokintis niekada ne vėlu, ypač kai už tai atsiskaito kiti, man tai labai patinka , balsuokit už mane, aš esu pats geriausias ir nuoširdžiausias žmogus visoje Lietuvoje, o gal ir visame pasaulyje nuo mažens. Viską darysiu dėl jūsų, kaip ir dariau, labai ryžtingai, kartu su žmonele toliau džiazuosim, nepergyvenkit, konteinerių rankiotojai.

Vėtra

Vėtra portretas
Naktimis šilumininkai pavaro mums tų kilovatvaladžių , nežiūrint į oro temperatūrą.

Kiek galima tylėti!!!!

Kiek galima tylėti!!!! portretas
Klaipėdos energijai išieškoti skolas iš skolininkų nebūtų sunku( tai numato teisės aktai) , tačiau jie prisidengdami VKEKKomisijos rekomendacijomis padalina sumas visiem sąžiningiem gyv. O ta VKEKKomisija privalo ginti vartotojų teises( ši valstybinė įstaiga taip teigia savo tinkl.) O ir tą komisija sudaro keturi nariai, kurie yra atskaitingi seimui.Prezidento teikimu komisijos narius skiria SEIMAS! .....Tai kieno gi ausys kyšo , interesai kieno ginami????? O to namo gyventojam, kurie pasipriešino tokiai neteisybei, linkiu ir toliau nenuleisti rankų, ir visiem kitiem pakovoti už savo teises!!! ....Kitaip prikurs valdžiažmogiai naujų mokesčių!!

Danute

Danute portretas
Daugiabuciu gyventojus apgaudineja Siluminininkai, Namu valdu administratoriai nuo ju neatsilieka ir KRATC. Gal atsiras energingas miesto gyventojas kuris prades organizuoti piketus TYLETI ir MOKETI mokescius nebegalima. Savivaldybe privalo kontroliuoti tas imones ,bet varnas varnui akies nekerta. klaipedieciams gal gali padeti isrinktas naujas meras, Isvalys savivaldybe nuo korumpuotu darbuotoju

Labai įdomu

Labai įdomu portretas
ar KAS NORS ATKREIPS DĖMESĮ į šią opią VISIEMS gyventojams problemą ?

...

... portretas
Centralizuotas šildymas buvo pigus TIK tuomet kai ta šiluma buvo (nemokama!) šiluminių elektrinių ATLIEKA; dabar tai JAU virto šilumine baudžiava. Nes - visokie gyvatukai, skaitikliai, siurbliai... 20-30% šilumos prarandama trasose, ir DAR nuo visa to šiluminininkai SAU pasiima 30% - tai KIEK tos šilumos mums atitenka? (nepamirškim kad jie degina TAS PAČIAS dujas!)... Ir DAR reikia žinot - tam kad tą šiluminę baudžiavą išlaikyt šilumininkai 'apmoka' namų komendantų/bendrovių pirmininkų šildymą (dar ir šilumos punktų prižiūrėtojai prisidėjo), BET - tai juk ne iš tų šilumininkų 30%, o tai MUMS užkraunama: žiemomis per šildymą, vasarą - per gyvatuką. O kai tai BUVO uždrausta, tas tranų išlaikymas buvo permestas MUMS ta papildoma eilute "Nepaskirstyta šiluma". Taip kad: NE šiluminei baudžiavai, dvigubai pigiau tas dujas deginti pas save! O ir šildysimės KADA norim ir KIEK norim, ir JOKIŲ gyvatukų bei skaitiklių ESĄ aptarnavimo mokesčių!

kam rūpi skolininkai ?

kam rūpi skolininkai ? portretas
klausimas – netinkamai arba ne laiku deklaruojamas karšto vandens suvartojimas, t. y. faktiškai suvartojama daugiau nei deklaruojama ir apmokama. Pagal naujus šilumos paskirstymo metodus šilumos kiekis nedeklaruotam karštam vandeniui paruošti sąskaitoje bus išskiriamas atskira eilute. ŠIE PAKEITIMAI LEIS GYVENTOJAMS stebėti ir analizuoti pokyčius, o padidėjus šilumos kiekiui – aiškintis priežastis, ieškoti nesąžiningų kaimynų, dėl kurių veiksmų susidarė šis šilumos kiekis, ir būdų jam sumažinti. Primename, kad neapskaitytas karštas vanduo, t. y. faktiškai suvartotas, bet nedeklaruotas, visiems butams gali būti paskirstomas tik tuo atveju, jei karšto vandens tiekėjas visuose butuose yra įrengęs apskaitos prietaisus arba vartotojai priėmė sprendimą apsirūpinti karštu vandeniu be karšto vandens tiekėjo, t. y. šilumą karštam vandeniui pirkti iš šilumos tiekėjo, o geriamąjį vandenį karštam vandeniui – iš geriamojo vandens tiekėjo.

Labai

Labai portretas
Kvailas pastebėjimas dėl atidarytų langų. Patalpos būtina vėdinti, tai nepriklauso nuo temperatūros .

/Faktui/

/Faktui/ portretas
kažin kas anksčiau valdė,kad viskas būdavo slepiama po ,,gyvatuko" mokesčiu,,įskaičiuojama į šilumos kainą .?! Tik dėkoti reikiaVKEKK,kad parodė,kokios maklės buvo daromos ir kiek ilgai ir neteisėtai buvo apgaudinėjami żmonės .Pelnus uždirba didżiausius,tai ir šitą ūkį reikia sutvarkyti taip,jog NIEKAM nekiltų jokių pagundų gyventi kitų sąskaita.

to kaip ir viskas aišku :) Atsakote už paskirstymą - ieškoki

to kaip ir viskas aišku :) Atsakote už paskirstymą - ieškoki portretas
šaunuolis. O dabar atsiversk Kainu komisijos metodus ir paskaityk, kaip paskirstoma nedeklaruota šiluma :)

klp

klp portretas
daug teisingų minčių. Tikrinti reikia reguliariai. Kas nedeklaruoja, apskaičiuoti pagal teorines sąnaudas, kurios yra 5-6 k didesnės nei realybė. nemoka toliau- antstoliai. nuosekli kova duotų rezultatų ir nereikėtų mokėti už nemokančius bet besinaudojančius. Tokius "gudručius" reikia vilkti į dienos šviesą ir solidžiai "premijuoti"

nepatenkinti

nepatenkinti portretas
kai kurie gyventojai tame name nepatenkinti, nes vandensa skaitiklius keicia. ir karsto vandens vagis uz minkstos vietos paeme.

kaip ir viskas aišku :) Atsakote už paskirstymą - ieškokite

kaip ir viskas aišku :) Atsakote už paskirstymą - ieškokite portretas
skolininkų ___________ AB „Klaipėdos energija“, kaip šilumos energijos tiekimo įmonė, ATSAKO už nustatytų parametrų šilumos energijos ir karšto vandens tiekimą iki namo įvado; UŽ SUVARTOTOS ŠILUMOS KIEKIO PASTATE PASKIRSTYMĄ IR SĄSKAITŲ PATEIKIMĄ .

gyventojai nepatenkinti , kad

gyventojai nepatenkinti , kad portretas
reikia MOKĖTI IR UŽ NEPASKIRSTYTĄ VANDENĮ , t.y. SKOLININKUS , kurių niekas nekontroliuoja ....Čia yra didžiausias miestą valdančių ( šiuo metu vis dar liberalių ) apsileidimas , šilumininkai, vanduo yra savivaldybės įmonės .

to taip yra

to taip yra portretas
Reguliuoti šilumą turi namo santechnikas arba šildymo sistemų priežiūrėtojas, ir jei bute radiatoriai nešyla, turi tvarkyti tie patys.

taip yra

taip yra portretas
pas mus visai nesildo ranka yra siltesme negu radiatoriai idomu uz ka moketi o saskaitos ateina kaip ziema butu kas tai turi reguliuoti

Aurimui

Aurimui portretas
teisingai pastebėjote - jei langai atidaryti, šilumą leidžiate įį lauką. Ir šilumos skaitiklis rūsyje sukasi lyg lauke būtų -20. Užsidarykite langus, nusileiskite į rūsį ir prisukite įeinamąją sklandę. Arba pakvieskite tam reikalui samdomą namo šildymo sistemų priežiūrėtoją - tai jo darbas. Tik tada mokesčiai bus mažesni.

Aurimas

Aurimas portretas
Jau seniausiai esame mulkinami dėl šilumos mokesčio.. Atkreipkite dėmesį į sąskaitas ir bus viskas aišku. Juk ir kvailam suprantama,kad jeigu lauke šilčiau tai ir sąnaudos turi būti mažesnės,vadinasi ir mokesčiai už šildymą mažesni. O realybėje jokio skirtumo.Langai -atidaryti o už šilumą mokame kaip per didžiausius šalčius.Niekas nieko nereguliuoja.

vėtrai

vėtrai portretas
nieko neišmanai. visas kilovatvalandes name fiksuoja ir surašo namo administratorius arba bendrijos pirmininkas. Po tuos skaičius pateikia energetikams. O šie, pagal pateiktus duomenis ir Kainų komisijos nustatytą paskirtymo metodiką, išrašo sąskaitas. jeigu nori pakeitimų - važiuok į Vilnių ir muškis su Kainų komisija. O jei nesumokėsi apskaičiuotų mokesčių - keliausi į teismą ir apmokėsi delspinigius+anstolius.

Vėtra

Vėtra portretas
Ciongui , šilumos kaina dar ne viskas. Kilovatvalandžių galima prirašyti tiek kiek reikia , visokiais jų sugalvotais būdais - "už neapskaitytą vandenį , už bendro naudojimo patalpas ir t . t. Tam yra sukurti skyriai , kurie tuo užsiima.

Vaitkaus pažadai

Vaitkaus pažadai portretas
"Sumažinsiu šilumos kainas". Ar jis bent žino, kiek šiluma Klaipėdoje kainuoja. Gyvena sau žaliajam slėny ir net nežino, kad moka už šildymą brangiau, negu klaipėdiečiai.

ciongas to vėtra

ciongas to vėtra portretas
Šilumos kainas nustato ir apskaitos metodiką tvirtina Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija. Tavo žiniai, Klaipėdos savivaldybė nesutiko su tos komisijos Klaipėdai nustatytomis šilumos ir vandens kainomis. Tai paklausk savo išrinktų valstiečių, kodėl jie kainas klaipėdiečiams nustatinėja ir reguliuoja Vilniuje. Ir dar tuo pačiu paklausk, kodėl uosto uždirbtus milijonus, sukrautus klaipėdiečių sveikatos sąskaita, atiduoda Vilniui, bet ne Klaipėdai.

Cha

Cha portretas
reportaže tas pagridinis šnekėtojas - tikras valstietis, tik šakių rankose trūksta :)

kandidatas į merus Vaitkus sako , tai ko negirdėjau

kandidatas į merus Vaitkus sako , tai ko negirdėjau  portretas
iš kandidato Grubliausko _______ Užsibrėžus aiškius tikslus ir nustačius priemones jiems pasiekti galime turėti MAŽESNES ŠILDYMO KAINAS , nemokamą miesto transportą senjorams, tikrai galime sumažinti eiles tiek poliklinikose, tiek ligoninėse.

Vėtra

Vėtra portretas
Pirma, miesto valdžia net piršto nepajudins , kad mes mokėtumėme mažiau . Nes - Klaipėdos energijos akcininkas yra - Savivaldybė. Antra, viename pokalbyje dėl šilumos kainos Klaipėdos energijos darbuotojas yra rėžęs " pas mus yra planai ir SAVO pinigus mes vis tiek pasiimsime , vienokiu ar kitokiu būdu".

Faktui , ši tvarka patvirtinta "valstiečių "

Faktui , ši tvarka patvirtinta "valstiečių " portretas
gyventojams LEIDŽIA MATYTI - atskira eilute , kiek name yra nepaskirstyto vandens už kurį sumoka . Anksčiau , eilutės nebuvo , mokėjai ir tiek žinių ..... "valstiečių " tvarka leido gyventojams "turėti įrodymus" , kad šilumininkai , vandens tiekėjai NEKONTROLIUOJA SKOLININKŲ . Pagarba 'valstiečiams ' , nes anksčiau būtum padusęs teismuose ir nieko neįrodęs ....

pasiūlymas

pasiūlymas portretas
reikia ne rietis ir kaltų ieškoti, o galvoti, kaip tą nesąmonę sutvarkyti. Beje, sprendimas labai paprastas. Kiekvienam butui reikia ant skaitliuko įrengti nuotolinio nuskaitymo prietaisą ir viskas. Taip yra naujos statybos namuose. Tik patiems gyventojams tektų susimokėti už daviklių įrengimą. Organizavimu turi pasirūpinti namo administratorius arba bendrijos pirmininkas.

Faktas

Faktas portretas
LNK reportaže sakoma, kad šita kvaila tvarka patvirtinta 2017 metais. Reiškia, praėjus metams po to kai Seimą užėmė valstiečiai. Durniai valdo.

Pabandykite

Pabandykite portretas
kiekvienas pasiskaičiuoti kiek pinigėlių paaukojote ,,vargšams "šilumininkams.Giminaičiai paskaičiavo tai susidarė ne tokia ir maža suma -daugiau nei 40 eurų ir tik vienas butas .! O per visą miestą iš gyventojų kiek subyrėjo uż svetimas skolas ?!Ponai liberalai,ar ne jūsų įtakos sferoje yra ,, Klaipėdos energija ", miestas akcijų neturi, valdyboje żmogaus nėra ?! Ir vis dar norite valdyti miestą ar tik ir ne todėl toks mūšis už likimą valdžioje..?

oi koks atstovo pasisakymas :)

oi koks atstovo pasisakymas :) portretas
DABAR gyventojai mato kiek yra NEPASKIRSTYTO vandens ir mato šilumininkų neveiklumą , ne įstatymuose bėda :))))) Visada buvo tokio vandens , tik gyventojai nematydavo KIEKIŲ ,o tik sumokėdavo ir net įrodyti negalėjai , kad moki ne tik už save .

Tam /TAS/

Tam /TAS/ portretas
Kas Jums davė teisę atskleisti asmens duomenis ?! Ar neatrodo,kad pažeidėte Asmens duomenų apsaugos įstatymą ?! Padėkoti reikėtų,kad žmonės vis dažniau atskleidžia įvairius monopolininkų manipuliavimus.Niekas neapgina žmogaus,jei jis pats nebandys gintis .Ką veikia visos Žmogaus ir vartotojų teises ginančios tarnybos ?! Vienintelis pasiūlymas : duokite į teismą,o su teismais kiekvienas matome kas vyksta.

nedirba tie , kurie PRIVALO

nedirba tie , kurie PRIVALO portretas
KONTROLIUOTI , kodėl šilumininkai, vandens tiekėjai netikrina skaičiukų - deklaracijų , kodėl neišieško skolų ,kodėl netaiko - vandens atjungimo , o eina lengviausiu keliu " sumokės kaimynai " ? šaunuoliai gyventojai , palaikau, nes kaip suprantu taip vyksta seniai , nes turiu kaimyną skolininką apie 5 metus ir NIEKO , atsiunčia laiškelį ir tiek žinių ...o kas darosi bendrabučiuose , kur skolos tūkstantinės ir nieko gyvena , viskuo naudojasi ir geria geria geria ....Jokios kontrolės ir čia manau yra vietinių prižiūrėtojų aplaidumas .

nupušai ?

nupušai ? portretas
'valstiečiai ' kaip tik atėję į valdžią uždraudė tai skirstyti ....gal ir tau reikėtų pamirkyti užpakalį šaltoje eketėje , gal galva dirbti pradės ? Nors , jei smegenų 0000000 ....nepadės ir šaltas vanduo :)

valstiečių durniai

valstiečių durniai portretas
Išsirinkot į Seimą supratimo apie ūkį neturinčius valstiečius, tai jie ir mokesčius už šilumą sutvarkė taip, kad dabar sąžiningiems reikia mokėti už skolininkus kaimynus. Valstybinė kainų komisija sėdi Vilniuje, įstatymus priima Seimo nariai. Ką, pavyzdžiui, Klaipėdoje išrinktas Seimo valstietis Kepenis gali pasakyti apie šilumos mokesčių sutvarkymą, kai išmano tik kaip sveikuoliškai užpakalį į eketę įkišti.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Namo valdytojo, savininkų teisė ir pareiga pagal įstatymą: 142. Patikrinti atsiskaitomųjų šilumos apskaitos prietaisų, karšto vandens skaitiklių ir neatsiskaitomųjų šilumos prietaisų būklę ir rodmenis, jeigu jų rodmenys turi įtakos kitų butų savininkų mokėjimams, nepriklausomai nuo jų įrengimo vietos.

tas

tas portretas
to namo gyventojas is 9 buto kur filmuojasi yra jau prisidirbes iki ausu intrigantas ,jiesko nemalonumu ant savo tupos galvos ir ko gero ju sulauks, gyvena TAIKOS PR 35 A-9

Meluoja ir

Meluoja ir portretas
neraudonuoja p.šilumininkų atstovas.Atvirkščiai,VKEKK dėka gyventojai pamatė kaip buvo apgaudinėjami ištisus metus gyventojai.Kaip tik vartotojų skundus dėl mokėjimo uż energiją LR energetikos įstatymas priskiria nagrinėti VKEKK.Todėl ir reikėtų kreiptis į tą komisiją-tai ,,Savaitei"2017 10 26 d.43 nr.sakė T.Rudys-Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktoriaus pavaduotojas..O kodėl ši tarnyba iki šiol nieko nedaro ?!Tai toks vartotojų gynimas ?!

Anonimas

Anonimas portretas
dirbti NENORI PY....

to tai

to tai portretas
Na dar balsuokit už liberalus už Grubliauską dar netokių mokesčių bus. Gtavės lietaus padarytus nuostolius dengsite

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
Paskaitykite LR vyriausybės,, Šilumos ūklo įstatymo"12,14,26 str. Nenorintiems įsileisti į savo patalpas 26 str.,,Šilumos tiekėjo, šildymo ir karšto vandens sistemos priżiūtėtojo arba karšto vandens tiekėjo teisė patekti į butų ir kitų patalpų savininkams priklausančias patalpas".Gal praeis noras neįsileisti.Deja,tik šilumininkams paprasčiau skolininkų įsiskolinimus susirinkti iš sąžiningai ir laiku mokančių už paslaugas.

Antanas

Antanas portretas
Mes pensininkai sumokame už karštą vandenį ,kurio nedeklaruoja namo gyventojai ar skolininkai.mokame pinigus už negautas paslaugas ir šią problemą nesprendžia nei miesto valdžia ,nei vyriausybė,nei seimas.Ką mes renkame?Plėšikavimas vidury baltos dienos.Kur mūsų išrinktieji?

Pilietis

Pilietis portretas
Šilumos tiekėjas turėtų tikrinti deklaruojamą karštą vandenį gyventojų butuose. Prisidėtų papildomų išlaidų, kurias galėtų padengti iš gaunamo pelno.

/Antanui/

/Antanui/ portretas
Viskas yra galima,tik noro nėra.,, Šilumos ūklo įstatymas "tuos klausimus reguliuoja tik mažai patys gyventojai domisi įstatymais,o tokie ,,gudručiai"sėkmingai naudojasi.

Aiškina

Aiškina portretas
šilumininkai ir sąskaitose būna ,jei skirtumas yra su minuso ženklu, reiškia,kad gyventojai permoka ir ši suma grąžinama.Bet štai ir per pusantrų metų grążinta 1,72 eur.,o sumokėjau 9.58eur. Kodėl gaudama vos per 200 eurų pensijos aš turiu (o taip pat ir visi žmonės)turime išlaikyti ,, vargšus" milijonierius šilumininkus ?!Ar čia teisėsaugos institucijos nemato jokios nusikalstamos veikos ?! Žmonės mažai skaito,jokios informacijos iki šiol ir per TV nebuvo,tai tuom ir naudojamasi .Ačiū gerb. Ramunei,kad buvo parodytas seniai lauktas reportažas .

antanas

antanas portretas
Argi nebesuprantate,jog MUSU PAČIŲ DĖKA esame priversti nuolaidziauti VAGIMS ?Apsistateme "ŽMOGAUS" teisemis,privacios nuosavybes nelieciamumu,tai dabar niekas nebegali patekti i buta kur grobstoma šiluma,patikrinti radiatoriu atitikima kvadratūrai,o netgi "ŠILDOMU GRINDŲ" pasijungima,tai ir džiaukimes.Kol nebus padaryta,jog visuomenes bei visų žmoniu interesai BUTU AUKŠČIAU už tuos privačios nuosavybės garbintojus,tol ir bus "PILNAS BARDAKAS".

Pakeitimas

Pakeitimas portretas
Nuo 2017 rugpjūčio mėn.VKEKK pakeitė tvarką,kaip daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojams atsiskaityti už tą karšto vandens dalį,kuri,, prapuola",t.y.įvadinio skaitiklio ir namo gyventojų butuose esančių skaitiklių rodmenų skirtumą.Anksčiau šį skirtumą šilumos tiekėjai kompensuodavo vasarą gyventojams padidindami mokestį už gyvatuką,o žiemą-už šilumą.Dabar VKEKK uždraudė taip elgtis ir mokestį už tą ,,prapuolantį"vandenį įpareigojo pateikti sąskaitose atskira eilute.Išlindo šilumininkų gudravimai .Kas atsakys už gyventojų mulkinimą ?!

Jau

Jau portretas
2017 10 26 žurnale ,, Savaitė" Nr.43 buvo straipsnis,,Už kaimynų gudrybes mokėsime visi ?"buvo rašoma apie naują šilumos tiekėjų ,,išradimą". Mūsų monopolininkai nenorėdami vargintis dėl skolininkų,už centralizuotai tiekiamą šilumą ir karštą vandenį nusprendė pastarųjų nepriemokas išieškoti iš jų kaimynų,t.y.tos daugumos savo vartotojų, kurie sąžiningai ir laiku apmoka šias sąskaitas.NIEKAS NEPRIVALO MOKĖTI už skolininkus.

na,

na, portretas
pagaliau, nors vieni, prie savo reikalavimų pridėkite ir tai, kad mokate ne už tiek kiek norite ar reikia (šildymą), bet už tiek kiek nori jums parduoti, todėl ir nėra skaitiklių šildymui, o siūlo ir įrengia daliklius, kurių paskirtis visai kitokia. Kai einate į parduotuve duonos jums įsiūlo visą krepšį "plastmasės", kurį jums nereikalinga ir liepia susimokėti, kaip elgėtės?-čia su šildymu tas pats

uffo

uffo portretas
saunuoliai. nes sitas paskirstymas tolygus simonyte issvaiste (pavoge) per brangias palukanas 4-6 milijardus ir si skirtuma paskirste lietuvos visiems gyventojams o ji sypsosi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių