Klaipėdiečių laukia ekstremalūs išbandymai: gatvės virs čiuožykla

Zvyras

Zvyras portretas
Atvaziavo i Statybininku prospekta 2 saligatviu valytuvai. Darbininkai prakalbejo mobiliuoju puse valandos ir nuvaziavo nezinoma kryptimi. Nei 1 cm saligatvio nenuvale. Tikriausiai gavo nurodyma laukti pavasario. :))) Cirkas Klaipedoje tesiasi.

Vika

Vika portretas
Išgyvensim !!! Dar ne to matėm )

Inesai

Inesai portretas
Tu geriau pasiklausinėk tam pastate kur randiesi.Ten atrasi ir merą ir ne vieną prezidentą,gal ir galaktikos valdovą.Ir paklausk kodėl jie sniego nevalo...

Senis

Senis portretas
Jei taip valytu kaip uoste kiaura para dirba valytuvai mieste jokiu priblemu nebutu, bet kadangi veltedžiu daug tai jiem dzin ar mieste valoma ar ne mazesni miesteliai atsivalo saligatvius gatves o tai parodo kad yra šeimininkas, vyti lauk tuos senus pirdylas is savivaldybes o tai veidukai atšerti kaip bekonu.

Inesai

Inesai portretas
Problema tai didelė. Pinigus pasidalino rudenį, valymui nebeliko, o kur dar pinigų poreikis džiazo festivaliui. Tai bėda rimta :)

Inesa

Inesa portretas
Gyvenu civilizuotoj vakarų šaly , apie 20 metų ir lijundrų pas mus dažnai būna, bet kad tiek slidžios gatvės kaip Klaipėdoj būna, tai taip nebūna, nes gatves valo ir barsto kad batus galima nunešioti per savaitę, bet užtai žmonės išvengia traumų . Gerai kaźkas komentavo ; pinigus skirtus valymui išsidalino tikriausiai rudenį,. Jei kada sutiksiu Klaipėdos merą gyvai, tai turėsiu ką jam pasakyti , negi merui negėda kad tokia maža problema negali būti išspręsta ???, ką??

Pastebejimas

Pastebejimas portretas
Tai tegul barsto ir nebus bėdų! Nesuprantu apie ką straipsnis!

Paduduojam

Paduduojam portretas
Greit pietus, o dar nei vieno valytuvo ar siaip kokio valytojo su lopeta nemaciau. Pinigus, tikriausiai, dar rudeni pasidalino?

Vita

Vita portretas
Š^akalienė turėtų užimti pensininko "karjerą"? ) Tik ne ūkio tvarkymo )

Vėtra

Vėtra portretas
Geras patarimas : "ypač nesaugu šiandien vakare vaikščioti pėsčiomis...". Gal iš darbo žmones parveš Savivaldybės automobiliais ? Jeigu nesugebama kas kelinti metai kelias savaites padirbėti nuvalant miestą. Žiemų nebūna , sniegą matome retkarčiais , bet dirbti noro nėra. Gal prisiminkime tuos keikiamus "rusiškus laikus" , kai šaligatviai būdavo gremžiami nuo sniego ir ledo , nebuvo net technikos , o sniegas išvežamas iš miesto. Gūdžios provincijos , valdininkėliai , atsibuskite pagaliau !!!

ss

ss portretas
apie kokia valyma čia šneka...vakar neimanuoma i kiema ivažiuoti centre..GEDA musu trubadurui...

Gal

Gal portretas
ūkio tvarkymo skyriaus vedėja Šakalienė neleis paverst Klaipėdos gatves čiuožykla?

Buhalterija

Buhalterija portretas
Kazin kaip keliu valymui skirtus pinigus dalinasi?

budulis

budulis portretas
šalygatvius pradeda valyti tada kada jau sniegas sumyntas , tada šluota jau neįkanda, kelkite anksčiau,išsimiegosit kai lis

Romas

Romas portretas
Gūdžiais sovietiniais laikais sniegą surinkdavo ir išveždavo, o dabar tik sustuma į šoną ir viskas. Didelsni valytuvai stum nuo kelio į šaligatvius, o mažesni traktoriukai nuo šaligatvių į kelią. Amžinas procesas. Visi turi darbo. Pinigėliai byra.

hara

hara portretas
O siaube, cia Liepu gatve??? Kosmaras.

Ilfas ir Petrovas

Ilfas ir Petrovas portretas
Velniskai idomus straipsnis ir forma ir turiniu. Ne veltui buvo rasomas autoriu kolektyvo Astules ir Daivules. Su rimtom isnstrukcijom , kaip vaikscioti ir vaziuoti nevalytom gatvem ir saligatviais. Tik cia pasekmes mergaites- o saknys tupi savivaldybej, aplipusios draugu dukterinem imonem ir imancios pinigus uz neatliktus darbus. Todel kazkaip zurnalistine prostitucija dvokia ...

Lopeta

Lopeta portretas
Ar yra Klaipedoje kas valo gatves ir saligatvius? Jau tie gasdinimai apie isbandymus ir ciuozyklas igriso. Viduramziai su tuo liberastiniu klanu.

Ramass

Ramass portretas
Mano tėvai (amžiną jiems atilsį) valydavo šaligatvius tarybiniais laikais. Dabar nuo tokio vaizdo jie karste apsiverstu. Gėda klausyti savivaldybės valdininkėlių , kurie net nosies į gatvę neiškiša.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių