Kelionė į ligoninę – varginanti?

Grįžti į straipsnį

A.

A. portretas
Atstumas iki stotelės – „tik“ 230 metrų. O kiek atstumas iki parkofkės? Gal parkofkes neįgaliesiems darykite „tik“ 230 metrų nuo durų, o likusiems galima ir dar toliau?

Labai tvarus, įtraukūs savivaldybės ar autotransporto projek

Labai tvarus, įtraukūs savivaldybės ar autotransporto projek portretas
Prie ligoninės stotelės jau keli metai riogso metalinės dėžės, kaip garažas atvažiavusiems dviračiu ir toliau norintiems važiuoti autobusu. Nemačiau nė karto kas pasinaudotų šiuo garažu. Pinigai įsisavinti.

to Atvira

to Atvira portretas
nebereikalo žmonelia šneka ka žuliks ir su diplomu bus tik žuliks

Geras 9 maršrutas

Geras 9 maršrutas portretas
Net per patį didžiausią kovydo piką važiavome gražiai, kaip silkės balkone.

To >Siūlau

To >Siūlau portretas
Pritariu jums 100 procentų ir rašiau gi, kad viskas priklauso nuo VADOVŲ, kaip dirba, kaip "vadovauja" taip ir gaunasi. Ne kartą važiuojant autobsu ar mikroautobusu teko girdėi pokalbį tarp vairuotojo ir jo pažįstamo kito vairuotojo. Pokalbio esmė : - su tokiais reikalavimais ir atlyginimais bus taip, kad visi miesto gyventojai iš taško A į tašką B eis PĖSČIOMIS, nes nebus kam vairuoti. Siūlau protinguoliui Samuilovui pačiam sėsti už vairo ir atitidirbti visą pamainą pačiame sunkiausiame maršrute.

Atvira Klaipėda komentaruose radau:

Atvira Klaipėda komentaruose radau: portretas
Radau internete: Vadovas: Andrius Samuilovas Išsilavinimas: 1995 – 1999 Klaipėdos universitetas. Politikos mokslų bakalauras 2003 – 2005 Klaipėdos universitetas. Viešojo administravimo magistras. Tai ir eik vaikine į POLITIKĄ. Nedaryk bardako Klaipėdos viešajame transporte pllyyyzzzz.

>Siūlau

>Siūlau portretas
o jūs manot kad jie turi iš ko vairuotojus rinkt? Taigi algelės vos vos..:D)Ir jie greičiau pasismaugs nei pakels algą iki tokios kad žmonės eilėj stovėtų norėdami įsidarbint Čia gi ne valstybės o saaaavininkaaaas..:D)

Siūlau pasiskaityti Atsiliepimai apie Klaipėdos keleivinis*

Siūlau pasiskaityti Atsiliepimai apie Klaipėdos keleivinis* portretas
Yra tokia informacija apie Klaipėdos keleivinio transporto VŠĮ, ji patalpinta puslapyje rekvizitai taškas lt. Pasiskaitykite atsiliepimus apie vairuotojų elgesį ( grubumą, neadekvatumą), jums plaukai piestu atsistos. Kodėk taip yra? Žmonių išmintis sako : - žuvis genda nuo galvos. Kokie "vadovai" toks ir "darbas" tokie ir "rezultatai".

Šiame mieste numirti nenoriu

Šiame mieste numirti nenoriu portretas
O čia gal straipsnio tikslas - atkreipti dėmesį į Klaipėdos keleivinį transportą? Kiek diskutuota (tuščiai plepėta) apie 49 elektrinius autobusus už 40 milijonų eurų, tramvajų Klaipėdoje. Rezultate didelis pšššš. Taip sakant visiškas nulis. Kodėl vadinami žurnalistai neparašo kokio senumo autobusai dirba maršrutuose, kokio amžiaus vairuotojai juos vairuoja ir kokius atlyginimus gauna. O kiek uždirba ponas Samuilovas?

Žmogus po chemoterapijos

Žmogus po chemoterapijos portretas
A čia Samuilovas vadovauja. Primena animacinio filmo herojų, kur dailininkas su muzikantu paišo pinigų maišą. O Samuilovas šaukia: - "daugiau pinigų, daugiau pinigų". Vienu žodžiu tragikomedija.

Kiaules iš savivaldybės ir kkt vyt LAUK!!

Kiaules iš savivaldybės ir kkt vyt LAUK!! portretas
Kai dvės vėžiu visokie samakatovai su visokiais savivaldybiniais neršiškiais tada supras kad tie 230 metrų po priešvėžinių vaistų injekcijos yra tas pats kas sveikam maratona nubėgt, kiek ten 5 milijonus už parkavimą surinko ir jiems matai gaila autbusas kad pavažiuos 230 metrų kokiu skrega skrudžu reikia but kad aiškint ligoniams apie sutaupymus

Irena

Irena portretas
Autobusui problema nuvažiuoti 230 metru?ar tai autobusui nepakeliamas atstumas?Ne juokinkite žmones.Gėda valdziai!!!

Sonata

Sonata portretas
Viešasis transportas privalo būti patogus keleiviams, o ne Autobuso parko vadovams, vairuotojams ir kitiems šį transportą aptarnaujantiems. O tai prasideda pasiūlymai paeiti pėsčiom, persėsti 2 kartus, dar paeiti ir dar persėsti. Greit sulauksim pasiūlymo nenaudoti autobusų ir vaikščioti pėstute, tačiau apmokėti bilietėlį.

pensininkė

pensininkė portretas
17 autobusas važiuoja retai tik du autobusai per valandą būna tokių valandų tik vienas per valandą ,, ką siūlote ligoniams žiemos metu laukti pusvalandį pabandykite patys ir žinosite tą ''malonumą''

Lina

Lina portretas
Kiek kartų prašyta vasaros laikotarpiu padaryti tiesioginį maršrutą nuo Dragūnų iki jūros, bent kelis kartus per dieną.Juk tiek žmonių gyvena.Nulis emocijų...

Kristina

Kristina portretas
Matyt ponai uzmirso,kad jie turi tarnauti liaudziai.

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
9 autobuso maršruta nuo pietinės pusės pakeiskit kad butu KLP MIESTO POLIKLINIKA PEMPININKAI BALTIJOS apsuka žieda BALTIJOS ŽVEJU RŪMŲ ir sukai JUODKRANTES st ir toliau.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Pabandykit nuo Dragūnu atvažiuoti iki Liepų gatvėje esančio "Igničio". Nei vieno autobuso - džiunglės...Arba važiuosit su persėdimais, ratais - kaip į "Baltaragio malūną".

Neringa

Neringa portretas
Is viso Klaipedos mieste trumpeja,mazeja autobusu reisai.9 kadangi vienintelis vaziuoja tokiu reisu pastoviai buna perpildytas.Zmones susigrude vezami kaip malkos.14 ,autobuso reisa is viso sutrumpino...bent jau pietinei miesto daliai buvo pasirinkimas i mazaji kaimeli ar tauralauki nuvaziuoti.

Linas Poš

Linas Poš portretas
Patenkinti keleivių poreikius sunku, prajuokino KKT. Kur jie gyvena, gal Niujorke.

to a

to a portretas
Taip pat sveika skaityti kas parasyta...

Anonimas

Anonimas portretas
Pi.de.ras.tai zino geriau uz jus kur ir kada turi vaziuoti miesto autobusai.

A

A portretas
Vaikščioti yra labai sveika. Tiek darbuotojams, tiek ligoniams. Reikalingas tik pozityvus nusiteikimas, gera avalynė ir tikėjimas vaikščiojimo nauda.

nesuprantu

nesuprantu portretas
Ar klaipėdiečių viešojo transporto problemos turi būti aktualu Kaunui?

Senesniuoju 14 maršrutu nuo Bigo

Senesniuoju 14 maršrutu nuo Bigo portretas
Važiuodavo labai daug žmonių.

14

14 portretas
Maršrutas. Tuščiai daro ratą iki arenos ir atgal .

Nojus

Nojus portretas
Nesukite galvos pinigų įsisauvintojams- jiems dabar BRT svarbu ir kaip naudingiau tuos pradžiai 17 mln, vėliau dvigubai daugiau, panaudoti. Svaičioja apie visiškai nereikalingas naujoves, o pratęsti trasą kad ir 500 m jiems nereikalinga. Varyt šunims šėko pjauti tokią savivaldybę ir visus tuos samuilovus.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Jei tiems "proto bokštams" reikėtų pavaikščioti skaudamomis kojomis tuos vadinamus 230 metrų, savomis kojomis, o ne privežant lengvuoju auto iki pat durų , norėtųsi pamatyti jų veido išraiškas... Taip, svetimo skausmo nebūna... Tikiuosi, kad gyvenimas pažers perliukų ir jiems...

Pranciškus

Pranciškus portretas
Teisingai atsakyta ir paaiškinta. Belieka minėtai moteriai tik užsirašyti 17-tojo maršruto laikus onkologijos stotelėje.

Kiek darbuotojų kiekvieną rytą eina į darbą

Kiek darbuotojų kiekvieną rytą eina į darbą portretas
pirmyn ir atgal tuos 230 metrų. Sunkiam ligoniui tikrai yra sunku įveikti tokį atstumą. Vežėjui nerūpi ,kad Naujųjų metų rytą ligoninių darbuotojai negali laiku atvažiuoti į darbą. Nerūpi jums paprastas , viešuoju transportu važiuojantis žmogus .

Padūduojam autobusų parke :)

Padūduojam autobusų parke :) portretas
Bardakas.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar bus analitinis straipsnis apie brt?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių