Karantino grimasos: dėl sveikatos pažymos jūrininkai privalo pateikti kitą pažymą

Paradoksai

Paradoksai portretas
Be abejo, imli kyšiams ta jūrininkų išleidimo į jūrą sistema. Jokia paslaptis: motina išprotėjusi, močiutė taip pat tokią negalią turėjo, vaikai su neįgalumais, o tėvelis - kapitonas... Kyla klausimas, nejaugi visiškai netikrinama realioji jūrininkų sveikata, nejaugi taip viskas nusiperkama už kyšius? Arba kaip laivavedžio diplomą gali gauti 5 kartos vagių, kriminalinių nusikaltėlių šeimos atstovas, kurio biografiją mieste visi žino, bet diplomus dalinantieji - ne? Juk tai daugiau nei grėsminga situacija. Gali tokie žmonės dirbti frachtuotuose laivuose, su kitų valstybių vėliava - ten dar geriau nuslėpti tiek savo sveikatos stovį, tiek purvinas reputacijas, paveldėtą polinkį į kriminalinius nusikaltimus. Bet nors kažkokia kontrolė juk turėtų būti?

Kam

Kam portretas
jua vejus rasote,visems pratesima daro ir isleidzia i jura!!!

Automation

Automation portretas
Marine countries like UK, Netherlands, Spain & etc. have plenty medical facilities where you can pass the seaman medical examination. There is one more evidence that Lithuania lost this status.

Egle

Egle portretas
" Medicinos zvaigzdziu " : Malukienes, ( Bosiene irode afera ) Kuolo, Salygos- reketo irstva. Komisija - fikcija. Realiai sveikatos nepatikrina. Malukiene Kuolui pirmininkauant per prievarta skiepydavo praejusio gripo sezono vakcina (Buvo zurnalistinis tyrimas Lietuvos ryte ) Ar kada ish sovietines sistemos isivaduos ta ligonine ? - paskutine kokti sovietine tvirtove

bob

bob portretas
svolocai ir banditai a ne medikai

Oleg

Oleg portretas
Kodėl Latvijoje 8 klinikos jūreiviams, o Lietuvoje tik viena?

Jūrininkas

Jūrininkas portretas
Jeigu nenorite mokėti- važiuosite į Liepoja! 80 € ir jokių problemų ir testų

Ruslan

Ruslan portretas
Kodel tik mes jureiviai turim padariti testa koronovirui ant 48 valandos , o personalas ir gyditojas kodel ne daro ir mums ne rodo.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei jau susigalvojo daryti testus, tai testai turi buti nemokami. Apiplesimas vidury dienos.

Jojonas

Jojonas portretas
Viskas labai paprasta:ligoninei,matomai ,vadovauja asmuo ,susijes giminystės ryšiais su privačia med. įstaiga ,darančia mokamus testus.Šeimos biznis irnieko daugiau!

Jurij

Jurij portretas
Kodėl valdžia nekreipia dėmesio į Jurininku ligoninės monopoliją.

to proxozij

to proxozij portretas
Nenravitsa v LT-cemodan v ruki - kurs rusia

heh

heh portretas
o lt ir rurininku dar yra ir laivu dar yra

Go

Go portretas
Pinigai tiesiai į kišenių kur mi jeigu nėra čekių kur valdžia ziuri

Прохожий

Прохожий portretas
56 евро справка на ковид, 120 за саму медкомиссию.В этом бантастане безпредел растет с геометрической прогрессией.А потом удивляются,почему народ бежит из страны.

Sakura

Sakura portretas
Net juokas pro ašaras ima lietuvon nei jūros nei jūreivių nėra mūsų vilniškiams tik iš Klaipėdos pinigai reikalingi o jūrininkams nei pensijų nei darbo gyvenkit kaip norit jokios pagarbos atrodo tik vilniečiai vieni pageidaujami

lytiskai santykiaujanti

lytiskai santykiaujanti portretas
Jie geriau ne kinu viruso pazymos prasytu is jureiviu, o lytiniu ligu ligos.

Fui...

Fui... portretas
Tai taip ir plinta tas virusas kol yra tokių pox...patys galit sirgti kuo norite , bet kodėl aš dėl tokių turiu turiu nešioti kaukę ? ...Kaip visi bijo elementarios tvarkos ...

Moriakas

Moriakas portretas
Idomu ,kad uz testa atsiskaititi kortele negalima,jokio oficialaus cekio ne isduoda. Atrodo ,kak Maliukienes mafija giva forever.

Jurininkas

Jurininkas portretas
Petras bekeza, daktaras kuolas, tos tases visos susiraukusiais veidais, kur paklausi, liksi apsauktas. Ir svarbiausia visiems gerai. Tai aisku, nuvaziuosim i latvija ir pasidarysim, galetu isvis ta skyle uzdaryt, latvijoj nors normaliai prasieini

Anonimas

Anonimas portretas
Bardakas ir baudziava. Pilnas iskrypusios nomenklaturos nebaudziamumas. Kada keis nevykeli ministeri?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių