Įtartina: už eksperto parašą – suma, verta košmaro

Grįžti į straipsnį

Durniausias argumentas

Durniausias argumentas portretas
“Tegul moka tie, kurie statosi namą, o ne visi mokesčių mokėtojai” na tai ok, susimokėsiu, bet tada nenoriu mokėt irgi mokesčių už man neteikiamas paslaugas, mokyklas, darželius, visas kitas institucijas, kurių paslaugom nesinaudoju. Jie durni su tokiais argumentais? Taip veikia valstybės mechanizmas visi solidariai mokame ir pinigai išskirstomi reikiamom reikmėm, o čia kalba apie besistančius lyg apvoginėja valstybę, nes neapsimoka.. Tai uždarykit statybų inspekciją jei neapsimoka. Bet paliks. Veiks. Mažiau dirbs ir vistiek tuos pačius biudžeto pinigus ims.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Visur veikia lobistai ir dideli pinigai. Protingai ir sąžiningai elgiantis turėtų būti valstybės nustatyti jkainiai ir vertinimus atliktų valstybinės institucijos, o taip pat galėtų ir verslas. O žmonės galėtų pasirinkti pagal kainą. Tas pats turėtų būti ir su elektros energija. O dabar viskas daroma, kad kainos augtų ir lupikautų tie, kurie nieko vertingo nedirba.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kažkaip viskas pas mus tik eina į blogąją pusę - prieš keletą metų automobilį priregistruoti trukdavo keletą minučių,dabar sugalvojo kažkokią kodų sistemą,kuri nė velnio neveikia,kurią nesunkiai gali apeiti,tai dabar reikia keletą parų laukti užsiregistravus internetu,kad priregistruoti kokį grabą už 500e,ir dar kokį tai mokestį sumokėti,kuris kartais viršija automobilio kainą,statybų užbaigimo pažyma taip pat nesudarė jokiu problemų,dabar tokia pažyma 1500e.Pabandykite užregistruoti mažą pramoginį laivelį (iki 6m.ilgio),dar didesnis košmaras,niekas nieko nežino,kažkokių sertifikatų,pažymų,reikalauja,(prisiminkime Raketos istoriją) jeigu laivelis pagamintas Europoje,ir pirktas Europoje,tai dar kaip nors pavyks,o jei toks pats laivelis iš USA,tai problema,ir didelė problema.... O mes juokiamės iš Rusijos biurokratijos,echh,net verkti norisi...

Idiotas

Idiotas portretas
Paziurekit kas priimineja tuos idiotiskus sprendimus .Idiotai

kostas

kostas portretas
Atspekit,karo atveju i ka as ginkla pirma atsuksiu?......Manau supratot!!!

Manau adekvatūs žmonės

Manau adekvatūs žmonės portretas
jau senokai suprato , geresnės vyriausybės , geresnio Lietuvos valdymo nei " valstiečiai" neturėjome nuo 1991 m . LVŽS buvo geriausi !

trūkt už vadžių...

trūkt už vadžių... portretas
Pamenu, praeitą kadenciją Aplinkos ministerija rengė pataisas dėl daugiabučių administratorių savivalės pažabojimo. Netgi dirbtinai buvo išpūstas ne vienas skandalas šiuo klausimu. Dabar matome kodėl. Tai va dabar ir susimąstykite kas dangstoma siūlymu supaprastinti valstybės vadovų apsaugą ir paskutiniu akibrokštu - kiekvieno būsto, netgi vienintelio, apmokestinimu.

Darius

Darius portretas
Poniai viceministrei reiktų susivokti apie ką ji kalba. Kaip galima praplėsti ratą tais pačiais specialistais kurie jau tą darbą atlikinėja. Šiuo metu sąraše yra įmonės kurios pareiškė norą teikti deklaracijų tvirtinimo paslaugas apie statybos užbaigimą ir pažymų dėl nebaigtos statybos išdavimą. Tarp jų dalis yra ir projekto ekspertizės rangovų. O gal priversite ir visas likusias įmones įsirašyti į sąrašą, kad tik galėtumėte deklaruoti, kad įmonių atliekančių šią paslaugą yra pakankamai daug. Nepamirškite, kad iki 2022 05 01 visos ekspertizės rangovų įmonės nesėdėjo be darbo ir nebuvo užsiregistravusios darbo biržoje, todėl atlikinėti jiems permestas funkcijas neturi jokio noro, nebent už kosmines kainas išskyrus tam darbui sukurtas įmones.Todėl nereanimuokite šio įstatymo, o grąžinkite anksčiau galiojusią tvarką.

nuomonė

nuomonė portretas
Obuolys nuo obels netoli - Gentvilas kaip ir visi konslibai tarnauja grupuotėms, ne valstybei, mano tokia nuomonė susidarė per eilę metų.

Petras

Petras portretas
Ruosemes grizti i Lietuva, statyti nama, bet teks ir vel planus atideti. Liudna ziureti ka su Tevyne daro suskiu grupeles.

Liberalas Aplinkos ministras Gentvilas siautėja ?

Liberalas Aplinkos ministras Gentvilas siautėja ?  portretas
Reikės įsivertinti, ar ne per plačiai reikalaujame leidimų ir deklaracijų, Tai vertiname kritiškai, Gal tai ir per didelė našta. Ministerija peržiūrinėja leidimų poreikį, gal ne visais atvejais jis yra būtinas? Gal vienais atvejais leidimas yra reikalingas, bet gal ne tiek svarbu yra patvirtinti deklaraciją", – svarstė D.Veličkaitė-Matusevičė. Vis dėlto MINISTERIJA ĮSTATYMO PATAISŲ NESIŪLYS ATŠAUKTI .

Diedukas

Diedukas portretas
Tai kad Lietuvoje tai jau seniai įprasta praktika. Pamenate, kai paskelbė kad turguose reikės kasos aparatų, tai paaiškėjo, kad tinka tik kažkokios firmos aparatas kurį viena firma veža. Arba kai uždraudė plauti automobilius iš karto visoje Lietuvoje kažkokie "Švaros broliai" atsidarė. Arba kaip antstoliai atsirado? Ir tokių pavyzdžių daug.

Anonimas

Anonimas portretas
o ko noreti is SVOGERIU krasto ?! DDD

Tiesa

Tiesa portretas
Gentviliuko darbas buvo parodyta per televizorių

neveltui

neveltui portretas
subine nuotraukoj

Klp

Klp portretas
Valstybė vienetams prikuria šėryklas žino kad piliečiai vistiek paklus ,o jei ne antstolis .Sistema paprasta vienetai gyvens lb gerai ,o kiti skurs.

Džumšut

Džumšut portretas
Kažin ar Kadyrovas - "NAŠA RAŠA" personažas - gavo leidimo iš VPutino loti ant Lenkijos, ar čia čia to puspročio improvizacijos? Jeigu tai jo 6 sekundžių proto užtemimas, turės atsiprašinėti lenkų, kad ne tą norėjo pasakyti. Kaip visada.

Anonimas

Anonimas portretas
"Vardan tos Lietuvos vienybė težydi". O tai Lietuvai ant jūsų visų nusispjauti. Nusikaltėlių valstybė. Tokios valstybės aš nuo priešų neginsiu.

Chyy

Chyy portretas
Vėl gentviliokas zakzus vykdo?:D:D

A ekspertai su valdininkais pasidalina???

A ekspertai su valdininkais pasidalina??? portretas
Kad ekspertai pinigus paima , o priduoti tai yr pazymejimo gauti nesugeba....

miestiete

miestiete portretas
Lietuvoje iki šiol buvo normali praktika pasistačius bųstą, gyventi nepriduotame pastate, nes tvarka ir pridavimo labirintai, nekalbant apie kaštus, buvo baisūs. Naujoji tvarka verta aplodismentų korupcijai ir begalvizmui, tai reiškia, kad visi vėl tupės metų metais nepriduotose statiniuose. Atvira besmegeniu valdzia, bent šioje vietoje.

Onė

Onė portretas
Jau niekas nestebina nebent kelnes per galvą užsimautų,

rubikon

rubikon portretas
suma verta košmaro už tai, kad mūsų būstas už neatliktus darbus nuskaičiuoja iš kaupiamų lėšų , kur žiūri stt

nuomonė

nuomonė portretas
Ir kas gali pasitikėti tokia valdžia ? Nusikrato nuo savęs problemas.Ir už kokius pinigus tie gyvūnai maitinasi ? Už mokesčių mokėtojų .

S.S.S.

S.S.S. portretas
verta košmaro tai mūsų valdžia, kurie nei per nago juodimą nieko nedaro dėl žmonių ir savo šalies labo. Viską daro tik savo, giminių ir pažįstamų labui. Visi įstatymai priiminėjami savų naudai. Ar su elektra ne taip ir buvo. Buvo vienas Ignitis ir kainos buvo normalios. Bet sugalvojo ale reikia daugiau tiekėjų, kad nebūtų monopolijos ir kainos pradėjo pūstis dvigubai. O visokie tiekėjai lobti, kurie tikrai yra susiję su valdžia ir ne kitaip. Tai ar ne valdžia kalta? Tik valdžia. Kai Ukrainoje prasidėjo karas jau tą pačią dieną pradėjo degalinėse brangti kuras po kelis kartus, tai ar buvo realiai kokios įtakos. Nebuvo. Tačiau kaip nėra kontrolės galima daryti ką nori ir motyvuoti kaip nori, todėl verslininkai ir brangina kurą. Lygiai taip pat ir su maistu. Viskas suprantam dėl tokių produktų, kurie buvo tiesiogiai susiję su Ukraina ar Rusija ir pradėjo tų prekių trūkti. Bet tokios prekės kur gaminamos Lietuvoje ir jų kaina brango dvigubai ir daugiau tai čia tik valdžios kaltė ir ik jos.

Benas

Benas portretas
Lietuva-puna,o esančios prie,,lovio,,tai skatina. Ka reiškia vien stumimas skubiai pasirašineti elektros tiekimo sutartis,kuriu net ekspertai,,neikanda,, Visi istatymai bei ju pakeitimai,ar papildymai stumiami kad lobtu siauras savu ratas Šimonyte-nieko negalim pakeisti-kalti buvusieji,arba-kalta rinka. Pieno produktus irgi iš Ukrainos veža,nes pabrango 100 procentu

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Aplinkos ministerija njuo seno yra korumpuota-masines statybos regijoninuiose parkuose,saugomose teritorijose,medienos pramoninku nupirkta urediju sunaikinimas-ir tas pats ministras dabar nepakeičiamas žemes ukio reformatorius.atejo dar geresnis,,sunelis,, Visur giminaičiu kastos,korupcija,kosminis kainu šuolis ir viskas pridengiama karu Ukrainoje. jei tik ka pasakysi-tuohj,,vatnikas,,Rusijos agentas

Edis

Edis portretas
Labai stengiasi valdininkai,kad isvaziuotu kuo daugiau zmoniu.Valdininku logikos niekaip neina suprasti.Aiskina.kad reikia didinti gimstamuma, myleti Lietuva,na ir kas kad basas esi.Kitaip esi runkelis,...

Anonimas

Anonimas portretas
Man atrodo atejo jau laikas tokius jau sauditi lobistus vietoja kaip tai daro amerikosai mokiklose be jokiu teismu kulka i kakta ir viskas vienam kitam gal tada apsiramins lobti i savo kisenes vagiu valdzia!!!!

pietietis.

pietietis. portretas
ir kam dar neaisku kad liberalu be shmugeliavimo nebuna?

Anonimas

Anonimas portretas
Judame link to kad statys kas nori ir kur nori... Kuom netiko ankstesnė tvarka?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Pigi dūmų uždanga, paskleista elektros tiekėjų, siekiant paslėpti kainų augimą, žmonių apiplėšimą.

Spravkė

Spravkė portretas
Prie kacapu buvo pigiau…

Svogeriavimas

Svogeriavimas portretas
Kada Lietuvoje bus isardytas tas dirbtinai sukurtas sirsiu lizdas ir bus pradeta sodinti uz kysininkavima?

Onė

Onė portretas
Na čia jei nesigilinant kaip visokios įstaigis už visokias pažymas gali reikalauti užmokėti jei tai tiesiogiai susiję su jų darbu??????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių