Išrinktas naujasis bendrovės „Klaipėdos vanduo“ vadovas

Rajoninis

Rajoninis portretas
Kai vedė vandenį ir nuotekas Jakuose, kiek mačiau jų darbą . tai buvo kažkas įdomaus. Vieną dieną iškasdavo didžiulius katlavanus, kitą kieną užpildavo ir vėl atvažiavę kiti "specialistai" vėl išrausdavo, vėl kasdavo iš naujo ir taip žaidė, sėdėjo, kasė , miegojo, gėrė ir vėl kasė ir taip įsisavino , bet nedirbo, mūsų visų ES pinigus. Jų niekas neprižiūrėjo, niekas neturėjo tam laiko. Visą tai matydami, mes tokių specialistų tikrai daugiau nebenorime. Bet žiūriu, kad vėl tuose Jakuose ir apie juos vėl kasa , tur būt dabar iš naujo kas, griaus gatves ir šaligatvius, atseit ves lietaus nuotekas dabar iš naujo, o ką kartu negalėjo,kai viską buvo išgriovę, iškasę, ištrypę . Kas tada trugdė vesti ir lietaus nuotekas, kas??? , ar dar liko neįsisavintų mūsų visų ES pinigų???. Kada tą neūkiškumą baigsime???

Rajono gyventojas

Rajono gyventojas portretas
Kai ,mes rajono gyventojai prašėme, maldavome "Klaipėdos vandenys" mums atvesti vandenį prieš 20 metų iš mūsų tik tyčiojosi ir daugiau nieko. Tai susitvarkėme patys, labai brangiai sumokėjome už įrangą, valymo įrangą , gręžinį, jo įrengimą. Tai dabar ponai laksto ir kiekvieną mėnesį agituoja viską mesti ir jungtis prie jų. Kur jūs buvote ,kai mums reikėjo,jūs mus ignoravote. Dabar tokia pati padėtis yra aplinkui Klaipėdą visuose gyvenvietėse, naujuose didžiulėse gyvenvietėse. Jūs dabar dar nevedate vandens , o kai žmonės susutvarkys kelius, aplinką ,tai pradėsite viską rausti ,knisti, ir sudaryti gyventojams nepatogumus. Kodėl negalite atvesti dabar į tukius gyvenamuosius rajonus, kaip Dargužiai, Grabiai, Kunkiai ir visa eilė kitų gyv. rajonų.Kodėl nėra nuoseklumo,KODĖL???

Eva

Eva portretas
Patirtis vandenvalos imonej. Kokia? Kad jis nei metu vilniaus vandenyse neisdirbo! Ir kas yra vilniaus vandenys siandien. Jo vadovai nesuvokia kaip imone veikia. Patirtis pilti dumbla su plastiku i Neri? Dar vadina save aplinkosaugininkais. Ten gedos imone

Nežinantiems

Nežinantiems portretas
Dar negirdėjote kad vandens kubas brangs 5cnt.? Savivaldybė jau paskelbė. Nes ,,Klaipėdos vandeniui"reikia ,,išlyginti" finansus dėl Klaipėdos rajonui jau keleri metai įrenginėjamo vandentiekio. Visuose miesteliuose įvedinėjo nežiūrėdami kad kaimiečiai neturi iš ko apmokėti. Tai ims iš mūsų visų, kuriems dėtis nuo mokesčio nėra kur - iš šulinio vandens neatsineši.Tokia branginimo priežastis..Domėkitės..

Art

Art portretas
Oi saldus postas. Metus tarpusavyje stumdesi, kol galiausiai iš Vilniaus nuleido. Valio komunizmui. LT paskutiniu laiku valdymas tik iš viršaus nuleidžiamas.

pranasas

pranasas portretas
Kaip skamba "Vilniaus vandenis "po Lietuva reklamos nereikia.Laikykites ponai Klaipedieciai,vanduo taps alaus vertes.

as

as portretas
47 pretendentai ! čia tai bent, kiek pretendentų buvo į universiteto rektoriaus kėdę ? ant pirštų suskičiuojama

Garamtuoju

Garamtuoju portretas
Garantuoju, kad naujasis vandetiekys turės kelias pravardes.Viena iš jų Benito Musolini, kita Jonika - Klavišiniai

klk

klk portretas
Nesąmonė. Niekas klaipėdiškių pinigų rajonui nenaudoja, kaip tik kuo daugiau vartotojų, tuo pigiau kainuoja vanduo ir miestiečiams. Plėtra rajone vykdoma iš ES ir rajono savivaldybės pinigų, neklaidinkit žmonių

Vadove,

Vadove, portretas
jums pats svarbiausias klaipėdiečių klausimas: KAIP GALIMA IMTI IŠ KLAIPĖDIEČIŲ PINIGUS RAJONO GYVENTOJŲ GERBŪVIUI KURTI? KODĖL MES TURIME APMOKĖTI SĄSKAITĄ TIEMS KURIE YRA VISIŠKAI ,,NE PRIE KO"?!!! KUR MŪSŲ TEISĖS? Taigi esame apvagiami vidury baltos dienos net neslepiant plėšimo!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių