Dėl sklypo Palangoje – mūšis: drastiškas valdininkų elgesys sukėlė šoką

Kaunietė

Kaunietė portretas
Gerai NŽT daro nuo 2008 metų nuomojasi sklypą ir nieko nedaro, nei viešbučio nei naujų darbo vietų, tai kam Valstybei nuomoti sklypą ? Jeigi ten niekas nevyksta, o dar žolės nenusipjauna ? Tegu tada Valstybė atkuria žmonėms nuosavybę arba parduoda žemę aukcione, ateis investuotojas ir pastatys akvaparką, viešbutį ir sukurs žmonėms darbo.

Palangiškė

Palangiškė portretas
Kažkaip įdomiai atrodo Palangoje savininkams neatiduodama žemė, o čia išnuomuoja verslininkui

VIRGILIJUS

VIRGILIJUS portretas
ZEIMI UZ SIKNOS?

Marčius

Marčius portretas
Su lagaminėliu nebuvo apsilankyta kabinete. Toks iki ašarų pažįstamas stilius.

Vasia

Vasia portretas
Nieko naujo. Neatsiskaityta su senjoru pomidoru, todėl ir problemos. Bet ateis ir jo eilė, lygiai taip, kaip jau atėjo jo pakalikų gamtosaugininkų šeimynėlės K. eilė.

Viskas OK

Viskas OK portretas
Gudrasnukiai nusipirko objektą su nuomojama žeme. Arkliui aišku, kad ketino jį perparduoti išsiėmę statybos leidimą formaliai. Vėl gi tik tam, kad padidinti sklypo vertę. Kol ieškojo pirkėjo už kosminę kainą, pasibaigė vidi leidimai. Valstybė suuodusi spekuliaciją, o ne NT plėtrą, nusprendė gudrasnukius padulkinti. Ir teisingai daro. Daba privisę daugybė panašių gudrasnukių spekuliantų ieškančių lengvų pinigų, tuo tarpu spekuliuojami sklypai styro apleisti ir neneša jokios naudos, tiek finansiniu, tiek aplinkos išvaizdos prasme.

Įstatymas

Įstatymas portretas
NŽT veiksmai grindžiami įstatymo numatyta tvarka. Praloš bylą ir teisme. Siūlau atidžiai paskaityti įstatymus.

Nuomone.,Kodel?

Nuomone.,Kodel? portretas
Bobelis ,lietuviai versiu tauta.O kaip su tuo dvaru iskykusio vietoj dusines? Galimai leidimas duotas is Rusijos atkeliavusiam milijonieriui? O kodel palangiskiai tylit ,kad Lietuva ir musu visu Palanga ispardavinejama.???

Vilnius

Vilnius portretas
Baisu kas darosi Palangoje, kur eisi ten statybos gamtos visai nebeliks.!!!!!!!!

Kantrus ir durnas

Kantrus ir durnas portretas
Kuo toliau tuo idomiau toj Lietuvoj bet lietuvis kantrus

mafa

mafa portretas
reikia statyti priekulėje ir nebus problemų, o tai visi nori į palangą

Architektas

Architektas portretas
Teisingai NŽT daro, kad daugiau kaip 10m neeksplotuojamą žemę, pastatus ir kitus objektus perimtų visuomenės poreikiams ir išnomuotų/parduotų kitiems žmonėms kurie suinteresuoti objektų vystymų. O tai kai pervažiuoji per Lietųvą atrodo kaip po karo - apleisti sklypai, sugriuvę pastatai. Kiek Palangoje, šalutinėse gatvelėse, apleistų negyvenamų pastatų, barakų - ne kurortas, o indiškas lušnynas.

Bile Koks

Bile Koks portretas
Kiba tie valdininkai iš Švėkšnos ištrūkę....

Anonimas

Anonimas portretas
Čia Palanga su davo tvarka ir įstatymais.Šiemet,kad nenupjauta žolė,sklypą įtraukė į “nenaudojimų sklypų”sąrašą,tai žemės mokestis padidėjo 5k.Nors gržinimo procesas vyko 25 metus ir atiduoti baisūs pelkynai, bet kiek suprantu,dabar juos teikia paversti parkais. Neturiu jau sveikatos su Palangis valdžia teisybės ieškot

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Yra daug negrąžintų žemės sklypų žmonėms. Stato namus ir pardavinėja. Šis atvejas galimai toks ir yra, o gal prireikė Gabrieliui, ši gauja viską gali. Gal geriau, kad sustabdė, negu paskui nugriautų. Šie gudručiai-subingalvučiai viską gali. Čia Lietuva.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių