Dėl siaubingų kamšačių Klaipėdoje – skubus pasitarimas

Vitalijus.

Vitalijus. portretas
Geriausia išeitis. Tai vietuj kryžkeliiu juostu,pastatyti žiedus. Tada automobiliu srautas žymiai sumažetu. Taip daro švedija ir kitos europos šalis.

O Ko verta Rimkų sankryža?

O Ko verta Rimkų sankryža? portretas
Gal įmanoma kažkaip pareguliuoti tuos gelezinkeliu srautus rytinio pkko metu? Dabar gi rimkuose ryte nuo 7:20 pravažiuoja kokie 2 sastatai krovininio ir 1 keleivinis į Šilute. Nu absurdas ne kitaip. Gal gali jie važiuoti kokia 8:30???

***

*** portretas
Dar zalias rodykleles sukti i desine nuimkit ir viskas bus OK

Saksofonas

Saksofonas portretas
Duda ir dudorius isviso nieko neveikia...a matet vakar per zinias,kaip kalbejo duda.....juokas eme,nes net nezino ka ir kaip daryt

Vietinis

Vietinis portretas
demokratija tuom ir idomi, kad 6 beprociai gali isrinkti valdzia 4 pilno proto zmonem...

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
žmonės mieli, eikite balsuoti kitą kartą ir galvokite ką renkatės...

Viola da Gamba

Viola da Gamba portretas
Tiesiog nuostabu kaip miestas su trimis gatvėmis keliomis skersinėmis nesugeba sutvarkyti eismo. Tai ką darytų milijoniniame Azijos ar Amerikos mieste :)))) apsiverktų ? Apsijuoktų :))))

Tikra keista

Tikra keista portretas
tiek problemu o mers su savo liokajais užsiima velniai žino kuo. Nauja bardaka ruošia. Atgimimo aikšte vers Danės skvera bjauros i muzikėni be dokumentu statis. Kongs sėdi jau 12ti meta pradetu darbu milijona o anas vis naujus projiektus pradeda. Visai nieko nesugeba tik kaspinėlius festivaliuos karptyt ir vejus pezėti. Tikra ka Vaitku reikėjo rinkti.

Nu jo

Nu jo portretas
Klaipėda darosi sandėlių ir prekybos centrų centru. Kur dar yra žalumos, ją reikia naikinti ir statyti prekybcentrius ir daugiabučius. Ačiū už senukus su maxina kuriuos leidžiate statyti miesto centre. Gatvės tvarkomos dešimtmečiais, projektai stovi, įvažiavimas į Klaipėdą atrodo klaikiai (žolė, dulkės). Ačiū mere jums ir jūsų komandai už tokį miestą.

aš portretas
Dvi Klaipėdos nelaimės - dūda ir dūdorius

Kas čia vyksta ?

Kas čia vyksta ? portretas
gyvenantys užmiestyje sudaro kamščius? ) ponai ,nebandėte važiuoti viešu transportu ? Kam tie privežamieji ? Jei jų nebūtų gal miestiečiams kelionės viešuoju galėtų papigėti ? Kaip nusibodo ,,elitiniai,, nabagai : nori gyventi užmiestyje , bet prašosi į miesto ribas ? Savo kalamaškėms teršia miesto orą ir dar nepatenkinti , kad nespėja ? Gyvenate ,,kaime,, tai ir dirbkite kaip ,,kaimiečiai,, auginkite ožkas , vaikus veskite į vietinius darželius ir mokyklas , prekinkitės vietinėje parduotuvėje ... nesuprantu kodėl Džermeikai ar miesto valdžiai turi rūpėti jūsų ,,skuba,, ? Kamščius patys sudarote , - stovėkite ...

Anonimas

Anonimas portretas
Mane stebina kodėl minėtos sankryžos žalios šviesos šviesoforų laikas įvažiuojantiems į Klaipėdą yra trigubai ilgesnis tiems, kad važiuoja į/iš Šiaurės prospekto? Beje ten taip pat labai reikalingas ženklas "nesustoti sankryžoje"!

mieste pablogėjusi situacija, o M.Džermeika tebevadovauja

mieste pablogėjusi situacija, o M.Džermeika tebevadovauja portretas
taip, tai yra siaubinga miesto bėda ir tai ne šiandien prasidėjo, valdininkai, toks kaip kelių viršininkas M.Džermeika nenori ir nesugeba nei pagerinti situacijos nei išspresti, net prisiskambinti jam sunku. Kiek žinome M.Džermeika jau daug metų yra viršininkas ir mieste situacija tikrai suprastėjusi, na nebent esi pažeidėjas ir jautiesi nebaudžiamas. Neužtenka savaitgaliais išleisti kelis ekipažus ir susemti keleta nebaudžiamuma pajutusiu girtų vairuotoju ir rodyti kokie puikus rezultatai. Jei ponas Mindaugai nesuvaldot situacija gal laikas pasitraukti, gal užleiskite savo puikiai apmokomą ir minkštą kėdę. Visai neseniai matėme jus meldžiantis darbo metu,tai iš tu maldų mažai naudos..darykit išvadas..

emigrantas

emigrantas portretas
Jeigu nusipirkai būsta kaime, tai susitaikyk su mintimis, kad į miestą teks važiuoti vis ilgiau ir ilgiau.

Andrius

Andrius portretas
Šiuo metu remontuojamas kelias į Liepoją, gal pagaliau bus baigtas asfaltuoti žvyrkelio ruožas jungiantis Kriauklių gatvę su Karkle? Daug gyventojų važiuotų į darbą ne pro Girulius o Palangos keliu.Taip sumažėtų kamščiai Miško rajone.

Irena

Irena portretas
Pirkit butus mieste ir važiuokite autobusais:-) Dabar daugybė žmonių įsikraustė į užmiestį, tai, kai visi vienunu laiku nori suvažiuoti į miestą, ir nesutelpa, arba važiuokite viena valanda anksčiau prieš piką arba vėliau po piko.

Koko

Koko portretas
O Tauralaukyje gatves? Pradedant Pajurio g ( dar vienas ivaźiavimas i miesta) ir baigant Tauralaukio g. kur stato nauja gyvenamuju namu rajona su aibe namu, dabar vażineja statybine technika o kelio narmalaus nera! Tik likes nuo sovietiniu laiku mażas keliukas vienam auto pravaźiuoti. Baisu pagalvoti kas bus kada ten prades gyventi žmones...

Anonimui ir Oi

Anonimui ir Oi portretas
Kaip aš suprantu, kalbama apie išvažiavimą iš miesto ties viaduku: dvi juostos nueis tiesiai į Slengius, o viena juosta suks į dešinę, į Palangos plentą Jakų link.

tragedija

tragedija portretas
visas eismas Klaipedoj pasidare... pastato nauja sviesofora - neimanoma pravziuoti kokius metus laiko kol kazkas kazka sugalvoja pareguliuoti. Kamsciai visur kiekviena ryta, nors kai kuriose vietose uztektu poros pareigunu valandai kitai... gatves perkastos, remontai yksta po 2 metus ir niekaip nepabaigiami (priezastys kaip tame anekdote apie sovietini pragara - tai shudu neuzveze, tai kibiru truksta). Pervazos Tilzes gatveje, Jakuose - pasityciojimas is vairuotoju. Is Slutes kelio paprasta keliuka i Statybininku prospekta padarytu (be jokiu milijoniniu projektu), tiesiog isasfaltuotu kelia - kiek srauto nuimtu rytinio... duobes elementariai pataisytu - skirtu koks valdininkas diena savo brangaus laiko, tiesiog pasivazinetu po miesta ir sudarytu taisytinu vietu, suliniu zemelapi. Na ar daug reikia is tikro? GEDA. Tik man rodos, sedi dudorius, duda, ar kitas koks verslinykas - niekas nuo to nepasikeis. nebetikiu.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Meras turetu prisiimti atsakomybe uz isgriautas gatves, jeigu pavaldiniai nenumate situaciju is anksto.Kas bus su transporto srautu, o ypac piko valandomis. Ponas mere, padarykite sau ir savo pavaldiniams piko metu eskursija po miesta, pamatysite pats pati fakta, o ne tai ka jums referuoja jusu pavaldiniai.

Žalia rodykle

Žalia rodykle portretas
nesuprantu kam panaikino žalia rodyklė kai suki i dešinė iš Šiaurės prospekto. aš ten važinėju nuo pat prospekto atidarymo ir niekada ten nebuvo ne voenos avarijos dėl to kad suka ant raudono signalo. Suprantu kad saugumas yra svarbiau, bet už apgalvotus apribojimus

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Kodėl tik Liepų gatvė? Pažiūrėkite kas darosi Tilžės gatvėje dėl krovininių traukinių, Vilniaus plente, Joniškės gatvėje. Kamščiai visur didžiuliai piko metu, ne tik Liepų gatvė išskirtinė.

f

f portretas
Kai valdzioje sedi genijai, tai nera ko stebetis, kad visa klaipeda paskendusi keliu remonto darbu kamsciuose...

Grubliauskui

Grubliauskui portretas
o kodel, vodove, nieko si karta nebededi i facebuka savo rinkejams?? Cia galetum net "online" pavaryti - ryte 7:30 sok i nupirkta volvo ir davai medziagos tyrimui ieskoti . Toli nereiks vaziuoti pasirinkimas platus - Jaku ziedas, Liepu, Silutes pl, Minijos g ir t.t.t

Paprastas

Paprastas portretas
o greicio ribojimo iki 30 km/h per valanda ir kalneliu nebandete idiegti??? Valdininkams kartais ir tokiu minciu atsiranda. Kaip jus ten savivaldybese sugebat savo neuronus uzmigdyti taip greitai...

nuo

nuo portretas
sendvario žiedo link pervažos kiek metų remontas nevyksta?

Jonas

Jonas portretas
Pritariu anonimui , oi jau tie dūdos ir dudučiai. Miestiečiai pastoviai piktinasi dūda , bet duduoja toliau ir tiek.Duokite tą vietą jaunam žmogui , bus tvarka.

Eikit tik sau

Eikit tik sau portretas
su savo niekais - vadovybė turi svarbesnių dalykų.Pvz. Požeminių parkingų po miesto centru finansavimas ir statyba, nusižengiančio projektams, karvasudžio formos muzikinio teatro virsmai, Danės gatvės platinimas iki 2 eismo juostų ir kiti butini miesto žalojomo vykdymai.O jie čia su savo kamščiais lenda..Laukit ir nekiauksėkit. Pietinio aplinkkelio kaip ir Masiulio estakados prie Jaku pabaigimo dar nebus mažiausiai 10metų! Cic!

Anonimas

Anonimas portretas
Neturime Klaipedoje valdzios. Liko tie patys triubos, dudos ir projektas uz 13 milijonu Atgimimo aiksteje. Tokia ta Klaipedos valdzia

Ai Si

Ai Si portretas
Atsilikėliai priiminėja sprendimus. Kas juos samdo??? Minijos gatvės pradzioje šviesoforai veikia absurdiškai. Programa apgailėtina šitom sankryžoms. Klasko šviesoforas iš viso nesuprantu kodėl pastatytas ir kam jis tarnauja. Miesrui ar Klasko gerovei. O jeigu tai Klasko gerovei, tai tegu jie pasirupina modernizuojant jį, kad nereikėtų stovėti prie tuscios sankryžos degant raudonai šviesai! Kur ir ką veikia klaipedos valdžia???

Trupinelis

Trupinelis portretas
.... kompiuteriais sumodeliavo sviesaforu darbų ciklą... Trisaleje sankryžoje reikalinga kompiuterio moduliacija. Neįtikėtina, turint du vingius smegenineje pasitelkiamas kompiuteris.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Policininkai reguliuoti nemoka. Jie moka tik gaudyti. Keliese stovi sankryžoje, vienas vienoje pusėje, kitas kitoje pusėje , trečias dar kitoje ir mojuoja su abiem rankom. O mandrybė neišpasakyta, tik nepasižiūri, kad iš kišenių kyšo plūgo rankenos, o kai kam vadžios.

Pritariu

Pritariu portretas
Gal tikrai nieko nebedarykite. Pažiūrėkite, ką padarėte Jūrininkų prospekte. Anksčiau pasukdavome į dešinę per sekundę, dabar - per keletą šviesoforo ciklų. Tikrai nesuvokiu, kaip galima pagimdyti tokius sprendimus. Gal projektavo dailininkai arba floristai?

oho

oho portretas
mano komentara pastate i eile cenzurai!!! kazkas naujo klaipedoje, nenorima tiesos?

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia ekspertu uz 2 milijonus kad padarytu analize. Paskui 10 milijonu paruosti plana ir 50 milijonu pasiruosti. Na o paskui vel viska is pradziu.

Oi

Oi portretas
Kam išvažiuojant iš miesto posūkis į dešinę? Reikalingas į kairę, Šiaurės pr.

Karamba

Karamba portretas
Senais laikais kai tik Klaipedoj prasidejo kamsciai keliukai reguliuodavo eisma,pvz labai jausdavosi pralaidumas silutes plente prie centrinio ziedo,dabar arba to nemokina arba jie nenori,maciau kaip taikos pr sankryzoi pro patrules praskuto 5 moto baikai be glusu praktiskai ir nieko,galvas pakraipe ir nuvaziavo,siame mieste gyventi tampa visiskas ragas.Ir jokie kompiuteriai cia nepades.

Dr. Plūgas

Dr. Plūgas portretas
Merai, diferencijuok švietimo įstaigų darbo laiką.

Domantas

Domantas portretas
Tai kad 16 val. arba ryte nuo 7,30 - praktiškai neįmanoma normaliai nei viena kryptimi išvažiuoti.Kartais net pyktis ima,kad nėra kas galėtų tuos kamščius išlaisvinti. Juk užtektų kelių policijos darbuotojų tik valandai laiko ir tie kamščiai nebūtų tokie baisūs. Tarša -didžiulė, kiek tenka degalų išdeginti o apie kamščiuose praleistą laiką tai baisu ir pagalvoti.Policijos darbuotojai turėtų būti ne tik tikrintojai bet visų pirma pagalbos vairuotojams -teikėjai.O to, Klaipėdoje ,labai trūksta.

Miele

Miele portretas
Baigesi vasara, padaugejo transporto gatvese irrrr, prasidejo remontai.... Gera vadyba... :D

kl

kl portretas
Gal jau nieko nebedarykit?Ko tik imatės,viskas gaunasi tik blogiau.Suprantu,kad gerų,tikrų specialistų nebėra,tik giminės ir sūneliai,bet jei jau pradėjot,tai kaip nors išstenėkit nors minimalų rezultatą.Kompiuterių klavišus paspaudyti dar moka,o kai realiame pasaulyje,jau katastrofa.

mrr

mrr portretas
Sinchronizuokite abu šviesoforus - ir tą ties Artojų gatve. toje sankryžoje 95% transporto srauto važiuoja tiesiai Liepų gatve, bet šalutinėms gatvėmes dega perdaug laiko. Galvokite kompleksiškai, junkite ir formuokite žalią bangą. Padarykite pasitarimą vietoje, piko metu ir tada modeliuokite.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai gal Liepų gatvėje išvažiuojant 2 tiesiai bus juostos ir viena į kairę?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių