Dalyvaujamajam biudžetui – 25 klaipėdiečių pasiūlymai

 • Teksto dydis:

Sėkmingai startavo pirmąkart Klaipėdos mieste vykdomas dalyvaujamojo biudžeto projektas, kurio tikslas – pakviesti uostamiesčio gyventojus aktyviai dalyvauti siūlant idėjas, kaip pagerinti gyvenamąją aplinką ir vietos infrastruktūrą.

Vakar, birželio 17 d., baigėsi gyventojų paraiškų dalyvaujamajam biudžetui teikimo terminas.

Klaipėdiečiai iš viso pateikė net 25 pasiūlymus kaip pagerinti gyvenamąją aplinką, viešąsias erdves Klaipėdos mieste. 18 paraiškų buvo pateikta el. sistemoje https://dalyvauk.klaipeda.lt/, likusios pristatytos į Klaipėdos m. administraciją.

„Nepaprastai malonu, kad klaipėdiečiai aktyviai atsiliepė į kvietimą siūlyti idėjas, kurias įgyvendinus mieste gyventi būtų dar maloniau, gražiau, geriau. Ačiū visiems, pateikusiems pasiūlymus. Jau netrukus juos paviešinsime ir kviesime visus miesto gyventojus aktyviai palaikyti patraukliausius projektus, iš kurių bus išrinkti tie, kuriuos savivaldybė realizuos iš miesto biudžeto lėšų“, – sako Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis patarėjas Deividas Petrolevičius.

Artimiausiu metu vyks paraiškų peržiūra, bus patikrinta ar visos paraiškos pateiktos tinkamai, taip pat bus įvertintos projektų sąmatos. Š. m. liepos 19 d. visi reikalavimus atitikę pasiūlymai bus paviešinti ir uostamiesčio savivaldybė iki rugpjūčio 26 d. visus klaipėdiečius kvies balsuoti už labiausiai patikusius pasiūlymus. Apie balsavimo pradžią bus paskelbta atskirai. Didžiausio gyventojų palaikymo sulaukusios idėjos bus įgyvendintos savivaldybės lėšomis. Šių metų idėjoms įgyvendinti miesto biudžete yra numatyta 100 tūkst. Eur.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomonė: pliažuose būtini metadono dalinimo punktai

Nuomonė: pliažuose būtini metadono dalinimo punktai portretas
Ne tik vakcinacijos palapines, autobusiukus žmonių susibūrimų vietose reikia. Manau, būtina skubiai išdėlioti metadono dalinimo punktus. Narkomanės, kurių itin padaugėjo, kai užsieniai išmetė visas šiukšles ir dabar meta lauk pasiligojusius susenusius narkomanus su jų nesveikais atsilikusio vystymosi vaikais, kurie niekada nei mokytis, nei dirbti negalės, kada atsirioglina į Lietuvą iš Baltarusijos, kitur išmestos pigios parazituojančios šliurės, būdelės su metadonu ir kt paslaugom būtinos. Narkomanai dėl dozės gali padaryti bet ką, už 2-3 eurus jie nedvejodami nužudo žmogų, gali padegti bet kurį objektą, kt. Pliažai pilni sukriošusių diedų, kurie slankioja jau nuo aušros ieškodami pigių prostitučių, lipa poilsiautojams ant galvų. Privažiavę visokių normaliom moterim nereikalingų kriošenų, išsigandusių pogromų, kur juos kaip kokius pasiutusius šunis akmenimis apmėto, jų išsigimusias dukras padaro pasityčiojimų subjektais, jie slankioja kurortuose, nukabinti tegali pigias kacapes.

ezys

ezys portretas
>>>Cha. Jus genijus - valdzia atsisake galimybes pati savo nuoziura isleisti 100 000, o jus tame matote kazkoki tai suokalbi, juk tiesiog galejo nieko nesitarusi paimti ir isleisti :) Juo labiau, kad cia tikrai net ne pirmas atvejis Lietuvoje, ka jau ten kalbeti apie pasauli.

Cha

Cha portretas
dar vienas savivaldžiuku statytiniu ir savu bendruomeniu versliukas:D)
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių