Apklausa dėl Šviesų festivalio: klaipėdiečiai gali išreikšti nuomonę

Grįžti į straipsnį

Monarchistui

Monarchistui portretas
Tokių ministrų kokius turime dabar ne tik atstovauti, bet ir rodyti niekam negalima. Tai yra visiška gėda..O ta Skaisgirytė kruša Prezidentui protą nukreipdama tik viena linkme - rusofobijos. Kap kokio tvarto kiemsargė..:D) Europa jau baigia atsipeikėti ir mato kad visa ta istorija su rusų invazijos išprovokavimu ir nuolatinis karo kurstymas kišant Ukrainai milijardus, (kurie kaip kalbama - nuolat per pusę išvagiami..) yra rimta bėda kiekvienai ES valstybei verčiamai paklusti globalistų prievartavimui.Gitanas kad ir nekažkas bet bent jau apsirboja trafaretinėm frazėm. Ne taip kap tas gaidys anūkas nuolat krečiantis kvailystes ir kompromituojantis Lietuvą aukščiausiu lygiu. Reikia viską tą cirką greičiau pabaigt, dabartinę valdžią atstatydint. Mūsų valdžios pagrindinis siekis turi būti stabdyt karą ir siekti Taikos, o ne lot ant kiekvieno kampo ant ruso

KLB

KLB portretas
Niekam to šviesų festivalio nereikia,nes tai vienas nusivylimas,o pinigai paleisti vėjais,ypač tokiu metu.Geriau juos išleist tokiai sričiai,kur labiausia reikia.

Čiaupas

Čiaupas portretas
Lempas išjungti, vandenį užsukti, o apatinius skalbti tik prieš valstybines šventes. Tik dūdą pūsti galima bile kada, nes tam nereikia anei aliektros, anei gamtinių dujų. Gražus bus mero Grubliausko saulėlydis.

Jonas

Jonas portretas
Manau, kad verta atsisakyti visų mieste esančių šviesų - manykime, kad tai yra ponų išmislas, o vyriausiasis miesto runkelis turi aiškų tikslą: miestą paversti kaimu. Tai visų šviesų išjungimas tik dar labiau priartins prie tikslo pasiekimo. Valio kaimui.

Monarchistas

Monarchistas portretas
Prie staripsnio apie Skaisgirytės pasikapojimus su Landsbergiu neleidžia parašyti komentaro. Tad tenka rašyti čia. Savo ruožtu norėtųsi paklausti pačios Skaisgirytės, o ką ji yra nuveikusi prezidentūroje? Ir ką gali nuveikti koks nors ministras ES, jei Prezidentas yra uzurpavęs visus susitikimus ES struktūroje. Per pandemiją ponas Prezidentas vietoje Sveikatos ministro dalyvaudavo posėdžiuose, kur buvo skirstoma vakcina prieš Covid 19. Patys muša, patys rėkia. Tokios keistos prezidentūros, tokios pasipūtsios ir nieko neveikiančios dar neteko matyti. Lietuvoje reikia keisti Konstituciją. Panaikinti Prezidento instituciją ir sugrąžinti monarchiją. Galėtų Lietuvai vadovauti Didysis Kunigaikštis arba Karalius.

Taupyti

Taupyti portretas
ubagu privilegija! O ponams - pramogu nasta... :-(
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių