Vilniaus „Žalgiris” metus pradėjo pergale prieš Latvijos klubą (kiti rezultatai)

Atsigaunanti Vilniaus „Žalgirio“ ekipa šeštadienį žaidė pirmąsias savo kontrolines rungtynes.

Sostinės klubas „Sportimos“ manieže minimalia persvara 1:0 nugalėjo Latvijos klubą Daugpilio „Daugava“ komandą. Vienintelį įvartį prieš pat pertrauką baudos smūgiu įmušė saugas Arminas Vaskela.

Rezultatas:

„Žalgiris“ 1 – 0 Daugpilio “Daugava”

45’ [1 – 0] Arminas Vaskela

“Žalgiris“: Leusas (75’ Tamulionis); Gunevičius, I. Steško, Gražiūnas, Sobolis (55’ Mastianica); Barevičius (66‘ D. Žukauskas), Vilėniškis (63’ V. Saulėnas), E. Juška, Vaskela, Romančukas; Morinas (70’ Komarovas);

„Šiauliai” įtikinamai nugalėjo „Taurą”

Pirmosiose savo 2010 metų rungtynėse Tauragės „Tauras“ Vilniuje nesugebėjo pasipriešinti „Šiaulių“ ekipai ir pralaimėjo rezultatu 0:3.

Rezultatas:

„Šiauliai” 3 – 0 „Tauras“

34’ [1 – 0] Mantas Kuklys

78’ [2 – 0] Simonas Pilypas (į savo vartus)

82’ [3 – 0] Tautvydas Eliošius

„Šiauliai“: Simaitis; Lapeikis (61’ Garuckas), T. Kančelskis, Renusas (36’ Lunskis), Pšelenskis (60’ E. Pilypas), Šilėnas, Kuklys (71’ Kveinys), Gusočenko (78’ Drublionis), Burkšaitis (65’ T. Birškys), Raskovas (53’ Romašovas), Urbelis (58’ Taut. Eliošius);

„Tauras”: Bražinskas; S. Pilypas, Slepakovas, Vaitkus, Lėkis; Auryla, Martišauskis (46’ Jose), D. Malkevičius (70’ M. Bielskis), L. Bielskis (79’ Babilius), Daunoravičius (75’ Lebrikas), Semjonovas.

FBK „Kaunas” laimėjo prieš „Sūduvą“

Vienos iš kelių šeštadienio draugiškų rungtynių vyko Marijampolėje, kur susitiko A lygos bronzos medalių laimėtoja Marijampolės “Sūduva” ir II lygos Pietų zonos nugalėtojas FBK “Kaunas”.

Mačą po dviejų įvarčių pirmajame kėlinyje 2:0 laimėjo kauniečiai. Įvarčius „Kaunui“ pelnė į komandą grįžę Vytautas Lukša ir Mindaugas Bagužis.

„Sūduva“ šiame mače keitė savo sudėtis, nes sekmadienį taip pat susitiks su Suvalkų „Wigry“ (Lenkija) ekipa.

"Kaunas" mačą: pradėjo tokios sudėties: Džiugas Bartkus; Vytautas Andriuškevičius, Mindaugas Bagužis, Mantas Fridrikas, Valdas Pocevičius; Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius, Edinas Pehličius, Vytautas Lukša; Evaldas Razulis, Gintas Podelis.

Antrajame kėlinyje taip pat rungtyniavo: Andrius Sanajevas, Marius Šoblinskas, Paulius Vaikasas, Simonas Paulius, o 62 min. D. Bartkų vartuose pakeitė Martynas Matūzas.

Šiame straipsnyje: Vilniaus Žalgiris