Titulą ginantys „Bruins“ išlygino serijos rezultatą

Šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Stenlio taurės savininkas Bostono „Bruins“ klubas sekmadienį svečiuose po pratęsimo 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) nugalėjo Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Lemiamas rungtynes dėl vietos Rytų konferencijos pusfinalyje komandos trečiadienį žais Bostone.

Įvarčius nugalėtojams sekmadienio mače pelnė Richas Peverley'is (5:56), Davidas Krejčis (16:48), Andrew Ference'as (51:57) bei Tyleris Seguinas (63:17).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Mike'as Greenas (9:47), Jasonas Chimera (39:18) ir Aleksandras Ovečkinas (55:08).

Kitose sekmadienio rungtynėse pergales iškovojo bei į konferencijų pusfinalius iškopė Filadelfijos „Flyers“ ir Los Andželo „Kings“ ledo ritulininkai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)
Filadlefijos „Flyers“ - Pitsbergo „Penguins“     5:1 („Flyers“ laimėjo seriją 4-2)
Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)
Vankuverio „Canucks“ - Los Andželo „Kings“       1:2 (po pratęsimo; „Kings“ laimėjo seriją 4-1)