„Palanga“ išsaugojo vietą LKL čempionate

Palangos „Palangos“ krepšininkams antrus metus iš eilės pavyko išsaugoti vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Antrosiose pereinamosios serijos rungtynėse palangiškiai svečiuose 87:85 įveikė Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionę Kauno „LKKA-Atleto“ komandą ir laimėjo seriją 2:0.

Pirmąsias rungtynes uostamiestyje rezultatu 74:62 laimėjo „Palangos“ ekipa.

Ženklesnę persvarą palangiškiai įgijo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po Dane'o Johnsono dėjimo „Palangos“ klubo pranašumas šoktelėjo iki dvylikos taškų - 75:63. Po Edo Nickaus paprašytos minutės pertraukėlės kauniečių deficitas buvo sumažėjęs iki penkių taškų (71:76), o aštuonis taškus iš eilės pelnius Vidmantui Sragauskiui bei baudos metimą pridėjus Pauliui Malašauskui rezultatas vėl tapo lygus - 81:81.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas vis dar buvo lygus (84:84), o prie baudos metimų linijos stojęs P.Malašauskas vienu tiksliu metimu po ilgokos pertraukos sugrąžino pranašumą "LKKA-Atletui' - 75:74.

Visgi Mindaugas Reminas du kartus pataikė nuo baudų metimų linijos (76:75), o paskutinei NKL čempionų atakai liko 17 sekundžių. Lemiamu galėjęs tapti kauniečių tolimas metimas tikslo nepasiekė, o du netikslūs Pauliaus Kleizos baudų metimai situacijos jau nepakeitė.

Kauno komandai V.Sragauskis pelnė 27 taškus, Mantas Sapiega - 13 (6 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas - 12.

„Palangą“ į priekį vedė Enrico Pickettas, P.Kleiza ir M.Reminas, pelnę atitinkamai 18, 17 ir 14 taškų.