Lietuvos salės futbolininkai su lenkais išsiskyrė taikiai

Lietuvos nacionalinė salės futbolo rinktinė draugišką susitikimą svečiuose užbaigė lygiosiomis 3:3 su Lenkijos komanda.

Nedideliame Sokulkos miestelyje pažiūrėti Lietuvos ir Lenkijos salės futbolininkų dvikovos susirinko apie tūkstantis žiūrovų.

Rungtynių pradžioje vyko apylygis žaidimas, lenkai pora kartų smūgiavo į vartus, bet vartininkas Egidijus Liubauskas buvo savo vietoje.

Įvarčių sąskaitą 11 minutę atidarė ilgametis rinktinės žaidėjas Virmantas Lemežis. Netrukus dar vieno šanso neišnaudojo Arsenijus Buinickis. 20 minutę Valerijus Baranovskis padvigubino Lietuvos salės futbolą rinktinės persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai užspaudė lietuvius ir per pirmąsias septynias minutes išlygino rezultatą. Tačiau apie 30 min. po gražios Lietuvos rinktinės atakos A.Buinickis vėl atstatė svečių persvarą.

Per paskutines dešimt minučių savo meistriškumą ne kartą pademonstravo lietuvių vartininkas E.Liubauskas. Tačiau 38 min. jis buvo bejėgis po lenkų smūgio tiesiai į viršutinį vartų kampą – 3:3.

„Rezultatas galėjo būti ir geresnis. Antrajame kėlinyje vyrai turbūt pavargo, nes jau praėjo du mėnesiai nuo sezono pabaigos. Turbūt neužteko jėgų. Išbandėme naujokus, jie paliko neblogą įspūdį, žaidė kovingai. Manau, kad įgavę patirties jie papildys rinktinę“, - LFF.lt teigė salės futbolo nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Daivydas Kalpokas.

Antrąsias draugiškas rungtynes abi rinktinės žais trečiadienį Balstogėje.

Lietuvos salės futbolo nacionalinės rinktinės sudėtis: Egidijus Liubauskas,  Andrius Krasinskas, Virmantas Lemežis, Arūnas Šteinas, Tomas Nemanis, Justas Gulbinas, Vaidas Garšvinskas, Arsenijus Buinickis Valentin Baranovskij, Audrius Juozaitis, Jaunius Juozaitis, Andrejus Srokinas, Jurijus Jeremejevas.