Lenkijos krepšinio čempionui D.Motiejūnas pelnė 11 taškų

Trečiąsias Lenkijos vyrų krepšinio lygos finalo rungtynes reguliariojo sezono nugalėtojas bei čempiono titulą ginantis Donato Motiejūno Gdynės „Asseco Prokom“ klubas antradienį svečiuose 57:83 (14:26, 16:21, 12:22, 15:14) pralaimėjo antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusiai Sauliaus Kuzminsko Sopoto „Trefl“ ekipai, tačiau pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2-1.

Pirmuosius du finalo serijos mačus namuose Gdynės krepšininkai laimėjo 89:81 (26:21, 24:18, 18:19, 21:23) bei 77:65 (9:12, 31:12, 19:17, 18:24).Antradienio rungtynėse svečių gretose sėkmingiausiai žaidusio D. Motiejūno sąskaitoje - 11 taškų, 5 po krepšiais atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas bei 3 pražangos.

Per 22 žaidimo minutes (21:56) jis pataikė vienintelį tritaškį ir 4 dvitaškius metimus iš 10.S. Kuzminskas prie pergalės taškais neprisidėjo - prametė visus 3 dvitaškius ir nesugebėjo realizuoti nė vieno baudos metimo iš dviejų galimų.

Per 9 su puse minutės (9:36) jis gynyboje sugriebė bei perėmė po 1 kamuolį ir trissyk prasižengė.

18 taškų nugalėtojams pelnė Johnas Turekas, po 15 - Lukaszas Koszarekas, Filipas Dylewiczius bei Adamas Waczynskis, 10 - Jeremaine'as Mallettas.9 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Adamas Hrycaniukas, 6 - Przemyslawas Zamojskis.

Ketvirtosios Lenkijos vyrų krepšinio lygos finalo serijos rungtynės Sopote bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Šiame straipsnyje: Donatas Motiejūnas