Jaunių ledo ritulio čempionate - antras triuškinantis pralaimėjimas

Lietuvos jaunių ledo ritulio (iki 18 metų) rinktinė 1:8 (1:6, 0:0, 0:2) pralaimėjo antrąsias pasaulio čempionato I diviziono B grupės rungtynes prieš Lenkiją.

Rungtynių pradžia lietuvius nuteikė optimistiškai: jau 20 sekundę komandos kapitonas Pijus Rulevičius pasiuntė ritulį į varžovų vartus. Tačiau pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 6:1 Lenkijos naudai.

Iš viso rungtynių metu Lenkijos jauniai į vartus smūgiavo 54 kartus, tuo tarpu Lietuvos jaunieji ledo ritulininkai varžovų vartininką išbandė 32 sykius.

Naudingiausiu Lietuvos komandos žaidėju buvo pripažintas gynėjas Valdas Pikčius, rungtyniaujantis Elektrėnų „Energijos“ klube.

„Nežinau, kodėl mums taip nesiseka žaisti pirmuosius kėlinius, - kalbėjo V.Pikčius. – Šiandien tikrai ant ledo iščiuožėme užsivedę, apie jokį jaudulį jau nė negalvojome. Pirmi įmušėme įvartį, tikrai psichologiškai buvome puikiai nusiteikę. Tiesiog kartais ne visi žaidėjai atlieka savo užduotis.“

Lenkų komandoje naudingiausiu tapo keturis taškus (1 įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai) surinkęs Damianas Kapica.

Kituose dienos mačuose Didžioji Britanija 5:4 įveikė vengrus, Vokietijos komanda 11:1 sutriuškino Kazachstano jaunius.

Antradienį Lietuvos jauniai surengs treniruotę, o vėliau ilsėsis bei kaupsis kitos dienos rungtynėms su grupės favoritais laikomais vokiečiais.